Skoči na vsebino

Mazda najbol zanesljiva znamka 2021

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Bo kar držalo. Vedno so bile japonske znamke na vrhu. Sedaj se je vrnil bmw vmes. 

Meni je ta tabela v redu. Kupljeno. 👍

 

 

Napisano (urejeno)

Eh to je ameriska anketa, dobro za mazdo, ampak tam ma res slabo konkurenco, se posebej z buicki, dodgei pa lincolni. :)
dejstvo je da imajo tam tudi drugacne motorje

Popravljeno od marko91
Napisano

Pomembno je le to ,da je prva,ostali bodo pa tako vedno zavistni kot vedno.🥴 

Sem vedel kaj bo,pa sem Alfo zamenjal za Mazdo......:jupiii:

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Napisano
Pravkar je Bini napisal:

Pomembno je le to ,da je prva,ostali bodo pa tako vedno zavistni kot vedno.🥴 

Sem vedel kaj bo,pa sem Alfo zamenjal za Mazdo......:jupiii:

Eni vedno najdejo dlako v jajcu. Pač je v Ameriki Mazda  N°1. In v Evropi bi bilo enako, če bi delal anketo kdo drug, kot kaka nemška ugledna"neodvisna" in nepristranska avto revija. 😉

  • Všeč 4
  • Hvala 1

 

 

  • 3 leta kasneje...
Napisano

Da ne odpiram nove teme, saj se v bistvu ista tema, le leto je drugo...

 

WWW.ZURNAL24.SI

V javnosti se v zadnjih letih in desetletjih ustvarilo prepričanje, da so japonski avtomobili bolj vzdržljivi kot evropski. Pa je to res tako enostavno? Preverili smo pri mehanikih in prodajalcu rabljenih vozil.

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 26 minutami je Slivka napisal:

Da ne odpiram nove teme, saj se v bistvu ista tema, le leto je drugo...

 

WWW.ZURNAL24.SI

V javnosti se v zadnjih letih in desetletjih ustvarilo prepričanje, da so japonski avtomobili bolj vzdržljivi kot evropski. Pa je to res tako enostavno? Preverili smo pri mehanikih in prodajalcu rabljenih vozil.

 

Nič novega le, da manj rostajo... :bravo:

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • @Mraušk Mčk...boš rekel-staro...a če povem,da je tak set (4x nuBox 310+ CS-330),kot imam sedaj jaz za sobo za goste...v kompletu z legendarnim "favoritenkiller" (po reviji Stereoplay) subwooferjem nubox AW-880 (sem ga imel pred sedajšnjim setom)....poscal npr.  B&W 605 S2+B&W LCR6 S2+B&W DM602 S2 takrat 6000 DM! Je bil "on par" z Canton Ergo 122DC+3xCM52DC takrat 6100 DM Zanimiva prominenca,a ne😄 In to je Nubert naredil z ceno kompleta za 2640DM!!!   Sem imel predhodnjika tega centra-Nubox CS-3...raketa od centra...pa je ta CS-330 še boljši...ima npr. že visokotonec z takrat čisto novo (Nubert patent) "vented ferrofluid" tehniko dušenja in hlajenja pogonske špule visokotonca. Tega druge firme še danes nimajo. Umetna inteligenca tukaj napačno napiše,da gre za prevrtan pol magneta,pa temu ni tako...pri tipičnih visokotoncih je pol magneta takšne dolžine,da bi luknja v območju delovanja visokotonca delovala kot piščal,kar pa je seveda NOGO. V bistvu gre za več lukenj v kaptonski nosilec špule...pa to ne prečno,ampak vzdolžno-da vzdolžno!!!Gre za luknje v premeru okoli desetinke milimetra,kar je še danes ekstremno težko v proizvodnji.... Še bi lahko nakladal....ma-dost klobase.😄
    • Moraš bolje pogledati-sem prilimal link.   Ajd,še enkrat. Just a moment... WWW.HIFI-WIKI.DE   Letnik 2003-2006
    • Po dolgem času živijo vsem. Ena fotka vredna objave. Verjetno marsikdo pozna avto na levi, ampak ... Ga je že kdo videl v živo? Še zaposleni v Lamborghini muzeju se je čudil, da sem ga videl v živo. 
    • Si poskusil prej nadgraditi z "uradno verzijo"? Moj potek je bil: - poskusil z naviextras toolboxom iz mazdine strani( ni zaznalo kartice) - iščem rešitev pri mazdi (kao, da je lahko kriv čitalnik kartice) - ponovim vajo na prenosniku (isto) - na netu iščem " why won't mazda toolbox detect SD card in my 2025 CX-30" - na nekem forumu najdem zgornji link( obstaja verzija 2.0, ki jo mazda ne objavi na svoji trani). - downloadam toolbox, ki se mi je zdel malo sketchi, ki pa dela. - zajebavam se ure in obupujem - prenesem v vozilo in opravim testno vožnjo 😁
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.