Skoči na vsebino

Pivo mi paše

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
  dne 9. 1. 2025 ob 16:46 je Mraušk Mčk napisal:

Ne poznam. Čim je v imenu "liker", ugibam, zna imet not cuker ki pokvari okus vsake pijače, še kofeta.

Razširi  

Pol pa si pristaš coca cola zero?😉

Napisano
  dne 9. 1. 2025 ob 16:43 je Bini napisal:

Ni pivo je pa nekaj močnega a poznate... 🤔

IMG_20250104_200906.jpg

Razširi  

Dobro iz Slovaške👍, čeprav meni osebno so bili bolj všeč isti manj močni...p.s.tudi vino imajo Slovaki dobro....

Napisano

Po daljšem času maaalo alkohola. :)

IMG_20250114_171815.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
  dne 14. 1. 2025 ob 17:41 je Tilen5 napisal:

Ogabno pivo, a ni še šlo iz prodaje ?

Razširi  

Kako gre znameniti rek? O OKUSIH SE NE RAZPRAVLJA! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano (urejeno)

🤢 mogoče res nima smisla razpravljati o tej scavnici

Popravljeno od Tilen5

 

jajcadizlska.jpg

 

Napisano
  dne 14. 1. 2025 ob 17:00 je TBA napisal:

to bi moral @Alex in @etcho pogledat k sta z obale :) 

Razširi  

Fuj. Samo enkrat sem ga probal, pa je šlo več kot polovica pločevinke v lijak. 

Pa še lijak se je potem zamašil. 

  • Všeč 1
  • Haha 3

 

 

Napisano
  dne 14. 1. 2025 ob 19:43 je Alex napisal:

Fuj. Samo enkrat sem ga probal, pa je šlo več kot polovica pločevinke v lijak. 

Pa še lijak se je potem zamašil. 

Razširi  

haha, to je bilo v smislu da če pogreša morje. men tud ni najbolj všeč. 

Napisano

Problem je, da se hvali z ultra hladno filtracijo.

 

Tudi pri viskiju je znano, da se s hladno filtracijo odvzame okus. Na viskiju to delajo, da lahko na 40% potolčejo.

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Koča na Ljubelju. :)

IMG_20250215_164047.jpg

IMG_20250215_164545.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 3

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano (urejeno)

Ti sam čaki da spet naš pridejo na oblast. Bož vidu kaj boš potem pil. Ricinus.

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Zadnja sporočila

    • Jaz ugasnem vedno.... 
    • Dsg menjalniki so🥴jeba, če ne menjaš olja kot je predpisano, ker že tako ali tako ne špilajo kot bi morali.... 
    • Jaz ga ne izklapljam, ker ima 2019 6ka super narejeno, da s pedalom za zavoro uravnavam ali se bo motor izklopil ali ne. Pritisneš, da zaviraš in nato ko se ustaviš pritisneš malo bolj in gre avto na Hold, če ga imaš vklopljenega. Če pa pritisneš še malo bolj se vklopi pa istop, če so vse funkcije pogojene. Pri meni tako velikokrat niso, ker klima laufa na polno ali pa imam pozimi kakšno ogrevanje sedežev vklopljeno. Ga izklopim pa, če sem v gneči in vozim avto preko radarskega tempomata tako, da se mi tudi sam ustavlja. Takrat me moti to nasilno ugašanje in prižiganje motorja na par sekund.
    • Tole je ultra neumno postalo. 
    • Vidim ja, spletna stran ne dela. Javijo se ne, ker delajo in potem popoldne 50 klicev nihče ne vrača, enostavno. Sem videl, ko sem bil tam. Tule je kontakt. 041 678 906. Bom kar objavil, saj se ga najde še drugje na spletu. Recimo tule:  TRI KRONE, D.O.O. WWW.COMPANYWALL.SI TRI KRONE, TRGOVINA IN STORITVE, D.O.O., DŠ SI 75169797, Category Popravila in vzdrževanje motornih vozil, Income 354.062,10, Expenses 304.178,43, NetGainLoss 3   Ja, sem jaz tudi imel podobno izkušnjo. Nekako imajo probleme s pridobivanjem zaposlenih, ki bi pomagali to delo opravljati kot sem razumel in potem si pač napolnijo kolikor si lahko. Tako je pač danes. Lani jeseni sem jih klical za termin, pa so mi rekli naj po novem letu pokličem, ker so do konca leta že zasedeni. No, potem smo nekako se po novem letu počasi uskladili za april, kar mi je bilo še bolje, da se je vsaj zimska sol sprala s podvozja preden sem delal zaščito.   Sem imel možnost delati zaščito pri enem drugem mehaniku, ki pa je tudi vse skupaj prestavljal in na koncu ni imelo več smisla. Seveda je obljubljal, da bo naslednji teden. Vsakič znova. Pri takšnih enostavnih in ponovljivih storitvah se pač to ne moreš iti.      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.