Jump to content

Mazda CX 50

ignacij
 Share

Recommended Posts

Auuu, "kvadratni"plastični  blatniki. :aaaaa: Ravno tega sem se bal. To je tako grdooo. Tudi spredaj je bolj boga. Upam, da bodo vsaj tej večji" suv"-i lepše izgledali.

Če imaš doktorja v bližini se ti ni bolezni treba bati. 

pred 1 minuto je ignacij napisal:

Ja malo več elegance pa bi pričakoval od Mazde. Upam da bodo vseno izdali tudi novo M6 oz. kakorkoli jo bodo poimenovali, da bo nekej tudi za nas.

Ja. In, da bi bila atraktivna in agresivna. Samo, da ne bodo prešli v sivo povprečje. 🤔Ker zadnje čase jim to "kodo" oblikovanje kar škripa. Samo poglejmo si mazdin električni avto. Obup. Medtem, ko si druge znamke upajo nekaj več, se mazda počasi izgublja... 🤔

pred 8 urami je Bini napisal:

Dobro,da me ne vleče na te velike suv- e.....😂

Kolikor je meni znano, ta cx 50 ne bo na voljo v Evropi. 🤔

pred 2 urama je Alex napisal:

Kolikor je meni znano, ta cx 50 ne bo na voljo v Evropi. 🤔

Rečeno je bilo tako ja, dokler bo še CX5 atraktivna in pri nas v evropi šla v promet..... :nevem:

Edited by Bini

pred 2 urama je Freak napisal:

Men je huda 😎

https://www.carscoops.com/2021/11/2023-mazda-cx-50-revealed-as-a-rugged-but-not-too-off-road-focused-suv/

Tisti plastični blatniki so pa tko, kot pri tanovem subaru outbacku. Men je hudo. 

Če ga gledaš kot pravega terenca kar naj bi tudi bil je med takimi pravi lepotec.....:bravo:

Všeč mi je:

1. napihnjeni zadni boki

2. po slikah sodeč bi morala bit nižja kot cx-5

3. ohranl so dvojni izpuh, ki ni zobotrebec

Ni mi všeč:

1. Je SUV xD

2. Predna maska je preveč črna in se izgubi cela njena oblika ... niso mi všeč ti novi podolgovat mrežasti vzorci

3. Integriranje kljuk za odpiranje vrat v notranjosti ... to se pa že bliža čisto toyoti :D

4. Te nove okroglo kvadrataste linije luči in vsega okoli, lih so izpopolnal okrogle oblike z trojko in cx-30 zdej pa neki spreminjajo na kvadrate 😕

Me prav zanima, kako bojo zgledal čisto novi modeli, se bojim, da gredo fejst v to smer MX-30 dizajna, ki tudi meni osebno ni preveč všeč.

pred 3 urami je 50keda napisal:

Všeč mi je:

1. napihnjeni zadni boki

2. po slikah sodeč bi morala bit nižja kot cx-5

3. ohranl so dvojni izpuh, ki ni zobotrebec

Ni mi všeč:

1. Je SUV xD

2. Predna maska je preveč črna in se izgubi cela njena oblika ... niso mi všeč ti novi podolgovat mrežasti vzorci

3. Integriranje kljuk za odpiranje vrat v notranjosti ... to se pa že bliža čisto toyoti :D

4. Te nove okroglo kvadrataste linije luči in vsega okoli, lih so izpopolnal okrogle oblike z trojko in cx-30 zdej pa neki spreminjajo na kvadrate 😕

Me prav zanima, kako bojo zgledal čisto novi modeli, se bojim, da gredo fejst v to smer MX-30 dizajna, ki tudi meni osebno ni preveč všeč.

:jupiii: točno tako.....

Pred eno uro je TiEn napisal:

60 al 50?

50 = amerikanec, 60= ostali trgi. 

Ta na sliki je ameriški. 

Edited by Alex

• 1 month later...