Skoči na vsebino

canyon

Priporočeno sporočilo

Kot že v naslovu piše slo-racing.com letos spet organizera državno prvenstvo v digitalnem dirkanju, eno prvenstvo se odvija v Assetto Corsa Competizione drugo prvenstvo se odviija v Dirt Rally 2.0 pod okriljem e-športne zveze slovenije in pa AŠ2005

sam sem bom definitivno udeležil prvenstvar v rallyu, za ACC še nisem čisto siguren ker je konkurence kar malo huda in se nebi rad vozil za njimi z 2+ kroga zaostanka ...
uglavnem če bi se še kdo želel udeležiti tekmovanja lepo vabljen 

prijavnica.jpg
SDP.SLO-RACING.COM

Prijava na SDP v digitalnem dirkanju

 

več informacij za Assetto Corsa Competizione (ACC)

ACC_banner.jpg
WWW.SLO-RACING.COM

Osnovne informacije o Slovenskem državnem prvenstvu ACC

 

več informacij za Dirt Rally 2.0 

DR_banner-1024x576.jpg
WWW.SLO-RACING.COM

SDP 2022 DiRT Rally 2.0. - Osnovne informacije

 

pa še promo video 

259533377_1238660219990574_1561278277426
FB.WATCH

SDP ACC 2022 #simracing #sdpacc E-športna zveza Slovenije | AŠ 2005 - Zveza za avto šport Slovenije

 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je canyon napisal:

Kot že v naslovu piše slo-racing.com letos spet organizera državno prvenstvo v digitalnem dirkanju, eno prvenstvo se odvija v Assetto Corsa Competizione drugo prvenstvo se odviija v Dirt Rally 2.0 pod okriljem e-športne zveze slovenije in pa AŠ2005

sam sem bom definitivno udeležil prvenstvar v rallyu, za ACC še nisem čisto siguren ker je konkurence kar malo huda in se nebi rad vozil za njimi z 2+ kroga zaostanka ...
uglavnem če bi se še kdo želel udeležiti tekmovanja lepo vabljen 

prijavnica.jpg
SDP.SLO-RACING.COM

Prijava na SDP v digitalnem dirkanju

 

več informacij za Assetto Corsa Competizione (ACC)

ACC_banner.jpg
WWW.SLO-RACING.COM

Osnovne informacije o Slovenskem državnem prvenstvu ACC

 

več informacij za Dirt Rally 2.0 

DR_banner-1024x576.jpg
WWW.SLO-RACING.COM

SDP 2022 DiRT Rally 2.0. - Osnovne informacije

 

pa še promo video 

259533377_1238660219990574_1561278277426
FB.WATCH

SDP ACC 2022 #simracing #sdpacc E-športna zveza Slovenije | AŠ 2005 - Zveza za avto šport Slovenije

 

Se vidimo.... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

17 hours ago, AmpeR said:

Zanimivo. sploh nisem vedel zato.

Kakšno opremo pa rabiš (PC) za to? Da ne iščem v pogojih....

lohk si na na PC, PS al pa Xbox .... važn je sam da se logiraš na racenet pa da se prijaviš na tekmovanje 
fino je če maš volan ... na tak način si pač lahko bolj konkurenčen ni pa pogoj ... jest sm pač 3 tedne nazaj naredu upgrade iz Logitech na Fanatec komplet

moj sim rig pa za1x zgleda tkole

IMG_20211203_072716.thumb.jpg.9a51b862b11430ed77f135a558da4e17.jpg

 

na simrigu sedez iz bmw e46, treba je se use skup pobarvat in namontirat rocno za prihajajoce dirt rally 2.0 prvenstvo, v prihodnosti pa dodam se "rocni menjalnik" od fanateca

pol bomo pa vidl kako bo slo v e-sportni karieri ... v prihodnosti se zna zgodit upgrade na aluminijast simrig ... idin kar se nevem al bom presedlal na 3 monitorje za bolsi pregled okoli avtomobila al pa bom sel na VR vrjanto

we will see 😁😎

 

p.s. folk me sprasuje ce nimam dost 650km na noc na sihtu, da morm se doma. za racunalnikom na volanu viset 😅😅

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo si tole naredil. Zdaj ti manjka samo še filing v riti oziroma hrbtu, da zaznaš a avto že drsi al še ne. To je men vedno manjkal na simulatorjih, kjer si več ali manj vezan le na sliko, zvok in deloma na vibracije oziroma upor volana. Zato sem navadno bil prepozen v odreagiranju. Sem pa bil pred kar precej leti kr dober na enem takem digitalnem eventu, ki je bil v rollbaru v BTC-ju (Pokojni Joker ga je organiziral). Kartinga sem tam tud kar nekaj prevozil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Boss napisal:

Lepo si tole naredil. Zdaj ti manjka samo še filing v riti oziroma hrbtu, da zaznaš a avto že drsi al še ne. To je men vedno manjkal na simulatorjih, kjer si več ali manj vezan le na sliko, zvok in deloma na vibracije oziroma upor volana. Zato sem navadno bil prepozen v odreagiranju. Sem pa bil pred kar precej leti kr dober na enem takem digitalnem eventu, ki je bil v rollbaru v BTC-ju (Pokojni Joker ga je organiziral). Kartinga sem tam tud kar nekaj prevozil.

 

A nismo bili skupaj 10 let nazaj skupaj forumaši? :)

Sem pa kak mesec nazaj vozil Woop (ki je sedaj namesto Rollbara), pa mi je tako...ne vem, mogoče sem že prestar za bling bling bang bang :D

 

Od tega covid obdobja tudi sami dost predirkamo, predvsem na Project Cars 2.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je g.Wankel napisal:

A nismo bili skupaj 10 let nazaj skupaj forumaši? :)

Enkrat smo pa res bili, ampak tud to je že kar zgodovina. Ne vem kdo je vse bil ampak od teh "bivših" se spomnim Symona pa Uklopkota, pa Jures je tud bil. Pa midva, pa kdo še? Se še koga spomniš?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

59 minutes ago, g.Wankel said:

Od tega covid obdobja tudi sami dost predirkamo, predvsem na Project Cars 2.

resno ... zakva jest tega ne vem ... jest sm pa single player championship nazigu ... ok zdej sm res bolj fokuseran na ACC in pa Dirt Rally 2.0, sm pa tud takoj za kksno dirko v Project cars 2 😎

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Boss said:

Lepo si tole naredil. Zdaj ti manjka samo še filing v riti oziroma hrbtu, da zaznaš a avto že drsi al še ne. To je men vedno manjkal na simulatorjih, kjer si več ali manj vezan le na sliko, zvok in deloma na vibracije oziroma upor volana. Zato sem navadno bil prepozen v odreagiranju.

ja sam opazam pri voznji ze ful razliko med Logitech in Fanatec volani, Logotech ma 2 nm navora in rabi kaksne pol sekunde, da se odzove na to kar se dogaja z avtom, Fanatec je pa DD (direct drive) volan in je res odzivnost mnogo mnogo hitrejsa in je tud mnogo lazje ujet avto ko ti ga zacne odnasat, pa tud volan ima 8 nm navora kar se konkretno tud pozna v filingu kolk mors delat z volanom, sevede se da tud moc samega motorja zmansat, tko da je lazje vozit dalse etape oz vztrajnostne dirke ... 

kar se tice filinga v zicu ... ja so opcine ... ena opcija je Buttkicker, ja dobesedno se tako rece, sam ta ima samo vibro efekt ... vec v videu

 

ce pa dobim enga sponzorja, da mi placa motionplate rig ... ga z veseljem prevzamem 😅😅

pa kokr je meni znano se cene zacnejo od 2000 - 2500€ in vec

sicer nevem kolk pride tak motionrig ampak zadeva zgleda bolano dobro

 

spremljam srugace tudi enga youtuberja iz australije, tip pravi da ima doma simracing prostor vreden 100.000 australskih dolarjev oz. priblizno 62.500€ ... 

zdej al je to res al ne ... ocenite sami, sam prostor za dirkanje je pac res noro dobr zrihtu ... 

 

pa se par ostalih posnetkov 

 

pac ja ljudje si postavljajo cuda zato da uzivajo v sim racingu 😁😎👌

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno se je en odločil sestaviti SIM in vse dokumetirati:

MN3NJALNIK.COM

Rad igram igrice, tudi take, v katerih se vozi avte. In na mojem gaming kompu sem nadgradil Windowse 10 na Windows 11, kar je povzročil, da je moj blizu 12 let star Logitech volan izjavu, da driverji ne jebejo več...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Enkrat smo pa res bili, ampak tud to je že kar zgodovina. Ne vem kdo je vse bil ampak od teh "bivših" se spomnim Symona pa Uklopkota, pa Jures je tud bil. Pa midva, pa kdo še? Se še koga spomniš?

 

Zihr je bil še Gašo, pol se pa tut men spomin že konča :D

 

pred 2 urama je canyon napisal:

resno ... zakva jest tega ne vem ... jest sm pa single player championship nazigu ... ok zdej sm res bolj fokuseran na ACC in pa Dirt Rally 2.0, sm pa tud takoj za kksno dirko v Project cars 2 😎

 

Zdej je še Pavle pršu tko da vabljen tudi ti :) PC2 mi je fajn ker Multiplayer komot postaviš, pa ker ima vreme. Pri AC je mal več dela za to :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

45 minutes ago, g.Wankel said:

 

Zihr je bil še Gašo, pol se pa tut men spomin že konča :D

 

 

Zdej je še Pavle pršu tko da vabljen tudi ti :) PC2 mi je fajn ker Multiplayer komot postaviš, pa ker ima vreme. Pri AC je mal več dela za to :D

z veseljem, do pondelka bom dele sam FH5 na controller nazigu, ker volana nemorm sukat, sm lih mal prej prsu iz poliklinike, od ponedelka dalje pa mislm da nebi smeu met vec problema spet volan vrtet 😎

ce mate se kksn discord channel se priporocam 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo! Jaz sem bil samograditelj teh zadev tam 15 let nazaj v zlati dobi klasicnih racunalnikov, oz berryjev.

to je bila moja kriza srednjih let. Imel sem tudi hidravlicne in vibracijske moverje stola,tako da je bilo ‘dokaj’ realno. No potem sem pa prodal. Vnuki so pa sedaj bolj v nekih strategijah in streljacinah.

 

lahko bi naredili kak virtualen Colin mcray rally meet ali podobno :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je jereb napisal:

Zanimivo! Jaz sem bil samograditelj teh zadev tam 15 let nazaj v zlati dobi klasicnih racunalnikov, oz berryjev.

to je bila moja kriza srednjih let. Imel sem tudi hidravlicne in vibracijske moverje stola,tako da je bilo ‘dokaj’ realno. No potem sem pa prodal. Vnuki so pa sedaj bolj v nekih strategijah in streljacinah.

 

lahko bi naredili kak virtualen Colin mcray rally meet ali podobno :)

 

Pozdravljen glede na ostale tvoje pošte bi človek mislil da si trol. Ampak vidim da zmoreš tudi normalen post. 
 

in super preživljanje krize imaš kaj slik teh moverjev

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 12. 2021 ob 16:24 je canyon napisal:

ce mate se kksn discord channel se priporocam 

 

Nimamo lih channela, si pa nardimo group ponavadi... g.wankel#8558

 

pred 2 urama je jereb napisal:

 

lahko bi naredili kak virtualen Colin mcray rally meet ali podobno :)

 

 

To bi bilo super!

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je jereb napisal:

Zanimivo! Jaz sem bil samograditelj teh zadev tam 15 let nazaj v zlati dobi klasicnih racunalnikov, oz berryjev.

to je bila moja kriza srednjih let. Imel sem tudi hidravlicne in vibracijske moverje stola,tako da je bilo ‘dokaj’ realno. No potem sem pa prodal. Vnuki so pa sedaj bolj v nekih strategijah in streljacinah.

 

lahko bi naredili kak virtualen Colin mcray rally meet ali podobno :)

 

Končno en normalen post. Sicer o igricah in to pri tvojih letih, a je vsaj napredek. Le tako naprej. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.