Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Na starejših Mazdah z verigo ni potrebe po menjavi, je takorekoč doživljenska.  Prej bo rja pojedla Mazdo kot pa bo treba verigo menjat. 🤪😆🤣

  • Všeč 2
  • Haha 2

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano
pred 5 minutami je Aless napisal:

Na starejših Mazdah z verigo ni potrebe po menjavi, je takorekoč doživljenska.  Prej bo rja pojedla Mazdo kot pa bo treba verigo menjat. 🤪😆🤣

@Aless, po dolgem času spet ena koristna informacija na tem forumu. 👍

Morda veš kako je z verigo (pri katerih km se ponavadi menja) pri G120, G165 ali G194?

Napisano

Glede SkyactiveG motorjev, zaenkrat nisem zasledil kakih problemov z verigo, razen pri slabo vzdrževanih avtih, ali pa če jo že slišiš.

Tak da načeloma naj ne bi bila potrebna menjava.

Verjetno ima senzor koliko je veriga raztegnjena in pol se da s testerjem prekontrolirat kolk je že raztegnjena.

So pa pri vseh novejših avtih tanjše verige kot so bile pred 10 in več leti, zato niso več "doživljenske".

  • Všeč 3
  • Hvala 1

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Piše hči očetu mail: Očka, prihajam domov, da organiziram svojo poroko, tako da pripravi denar. Želim te razveseliti, zato ti povem, da sem se zaljubila v fanta, ki je sicer daleč stran od mene. Jaz sem v Stuttgartu, on je v Reykjaviku. Spoznala sva se preko spleta, in sicer na spletni strani za zmenke, saj veš, to je stran, kjer iščeš sorodno dušo. Spoprijateljila sva se na Facebooku, dolgo v noč se pogovarjava preko Whatsappa, na Viberju sva proslavila dva meseca veze, včeraj pa me je zaprosil preko Skypa. Očka, potrebujem tvoj blagoslov, pošlji mi SMS ali pa odgovori na ta mail!       In oče odpiše, mail: Draga moja zlata hči, res se zelo veselim! Imaš moj blagoslov in predlagam, da se poročita preko Twitterja, zabavajta se na Instagramu, otroke si kupita preko Amazona in jih plačajta preko Paypala. Če pa se slučajno zgodi, da se bosta z bodočim možem skregala in ločila, pa ga prodaj preko Ebaya... Tvoj oče
    • @Boss, se ti spomniš "tiste" zime in tvoje napovedi - po kateri sem te potem še nekaj let lovil z lopato?    No, da se ne bo zgodovina ponovila...
    • Star upokojenec gre na poti domov mimo bordela. Pri vratih stoji mična mladenka in ga začne vabiti: - "Čao, lepi, si za akcijo?" - "Ma ne se hecat, saj veš, da ne zmorem več." - "Ah, daj no, boš videl, da bo lepo." Po krajšem obotavljanju upokojenec vendarle vstopi in gre z njo v eno izmed sob. Tam pa jo nenadoma vrže na posteljo, jo začne na polno obdelovati, da ga komaj dohaja, vmes ona doživi cel kup pravih orgazmov, ko končno tudi njemu pride in šele takrat ji pusti, da pride malo do sape. Kurba vsa izmučena obleži na postelji in reče: - "Uau, dedi, to pa je bilo nekaj! Tako dobrega seksa pa že dolgo ne! In ti si mi rekel, da ne zmoreš več?" - "Jebem še vedno lahko, miška, ampak s svojo penzijo ti ne zmorem več plačati za to..."
    • Ne preveč napovedovat..... 😁
    • Sej je fascinantno tele stand-up nastope opazovat, ampak mam občutek, da nam zelo kmalu ne bo do smeha.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.