Skoči na vsebino

Piščalka proti naletu divjadi


Bini

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Gregster napisal:

A to deluje?

Poznam kar nekaj voznikov,ki to imajo in niti en ni več nabasal divjad,prej pa kar nekaj....👍

Jaz ima to že nekaj časa in še nisem ulovil nobene srne....😜

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Gregster napisal:

Kje si nabavil?

Meni je zrihtal kolega za 5€ ali nekaj takega.Mislim,da smo o tem debatirali predlani in je @Boss neko sliko nalimal iz neta,ki je bila identična! Je pa mislim USA izdelek....😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Bini napisal:

Meni je zrihtal kolega za 5€ ali nekaj takega.Mislim,da smo o tem debatirali predlani in je @Boss neko sliko nalimal iz neta,ki je bila identična! Je pa mislim USA izdelek....😊

WWW.PARKKA.COM

Avtomobilska piščal proti naletu divjadi

Evo tole firmo odganjalca imam....😊👍

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 1. 2022 ob 9:20 je NevLado napisal:

Če bo kdo naročal se priporočam!

Vidim,da ni nekega odziva zato ti lahko tudi jaz dostavim v Lj,če ti je lažje kot iti v trgovino kje v bližini....👍😊

16423225810394545457966945030264.jpg

16423228238699119372492604282488.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
dne 13. 1. 2022 ob 15:30 je Bini napisal:

Evo še ena Mazda,ki ima žvižgača proti divjadi.....:prstgor:  :zoom-zoom:

IMG_20220113_124834~3.jpg

Spet neki novega vem, sploh nisem vedu, da to obstaja. 🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Haxballer napisal:

In kakšna naj bi bila "učinkovitost" tega? Obstajajo kakšne raziskave? 

 

 

Je ze bila debata takrat, ko je Bini to objavil, kar je citirano ... >> https://www.mazda-si.net/topic/16878-mazda-3-sedan/page/3/#comment-473128 ... Noben od teh, ki imajo to namesceno, se ni nabasal srne ... ampak so tudi redki brez tega, ki bi imeli s srnami probleme :D ... 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je scania napisal:

Ma po moje nima nekega ucinka, gledal zadnjic srne na njivi pa me niti smirglale niso, ce bi kaj slisale bi se te vsaj obrnile ampak nic. 

Zdej al si star in neurejen, ali si pa narobe srne gledal :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je NevLado napisal:

Zdej al si star in neurejen, ali si pa narobe srne gledal :lol:

Napacna pasma srn verjetno😂😂😂😂 al so pa gluhe ker je kamnolom blizu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Moram se na dvonoznih srnah testirat 😂😂😂

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mejduš, kej si bodo tamestni še omisnli? Ceu žiulejne se po hribh wozm, pa še nism diujačne nabasu. Sm pa en bot na lopato nabasu diujega soseda, sam ne vem, če to tud šteje... A za po mestu se vozit je treba pa pišuke montirat, de bo srne preganalo. Je Greta govorila, de bo narava čist zmešana, pa nism vrjeu. Ma očitno se že kažejo spremembe...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Slivka napisal:

Mejduš, kej si bodo tamestni še omisnli? Ceu žiulejne se po hribh wozm, pa še nism diujačne nabasu. Sm pa en bot na lopato nabasu diujega soseda, sam ne vem, če to tud šteje... A za po mestu se vozit je treba pa pišuke montirat, de bo srne preganalo. Je Greta govorila, de bo narava čist zmešana, pa nism vrjeu. Ma očitno se že kažejo spremembe...

Nismo vsi z mesta, pri nas je tolk srnjadi, da se ti zmeša.... :blink:

Popravljeno od Bini
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Ja, saj jo je, ja, ampak praviloma ne skače po cesti.

 

Vsaj naša divjačina je lepo vzgojena. Ali pa jim je prišlo na ušesa, da če pride pod avto, da konča v divjačinskem golažu, pa se raje malo pazijo...

 

Pri tebi pod avto, pri meni je šla čez avto (še na rumeni).

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tak kratko, a mu je zmanjkal bencina....  Dober glas.... 
    • Mercedes AMG.mp4 Ta pa ni EV, ampak EZ (ima električni zaganjač) 6.3,V8, Akrapovič. 😁 p.s.: priporočam poslušanje na zvočnikih ali slušalkah
    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.