Skoči na vsebino

Najgrši "voz" vseh časov?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

MULTIPLA skleroza!

 

ja, ?e ime je bolano.

 

meni se porajajo slike

- ta nova honda sivik (sori, ampak mi ne potegne)

- reno senik prej?nje generacije - tist terenc kao. (zabuhlost je vrlina?)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pridru?ujem z izjavo da je multipla res za nikamor!!

 

Pa to je ?klop, ma kaj to gajba k ?e za kmper ni dobra!

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ti si pa res ?isto kontra od vseh nas,he he! :D Ne mara? ?ipk na lepem ?enskem telesu,Fiat multipla pa ti je v?e?!!!! ?zmeden?:P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prav ?udno da si Mazdo kupil, he he.

 

ok, pa nazaja na topic: pa teli berlingoti, kanguji in partnerji tudi niso bohve kaj.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma meni so absolutno najgr?i avti razni korejski itd. mali avti starej?ih letnikov (do nekje l.2000), pa stara komunisti?na ?ola oblikovanja je tudi razred zase (?kode, lade, zadnje ?ase tudi dacia).

Druga?e pa mi je tudi eden najgr?ih avtov Suzuki Jimny

 

Ko potegnem ?rto pod vsemi temi avtomobilskimi pomijami, je verjetno moj favorit za katastrofo na kolesih prav dacia logan! :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tut sam bi sicer omenil, pa sm pozabu ?e Ford KA - obup! :blink:

 

Pa razne Thalie, al pa Logan, tut polo limuzina, fiat Palio in pa starej?i avti - korsa z limuzinsko ritjo - o neee! <_<

 

 

Kar se pa avta ki mi je najbl simpati?n ti?e, bi biv pa to kar hro?? I. gen., pa? ve?na oblika! :ljubezen:

 

Pa tut takratne diane in katre so kar zanimive! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dacia logan je super avto! tam kjer je tema "slabe ceste" je dacia logan zmagovalec...lahk se vozi po makadamu, luknjah vse kar ces...nic cudnega da jih je tok po balkanu

:)

 

Labi - tujkaj izbiramo najgr?ega - nih?e ni omenil, da je logan slab ! :hohoho::rolleyes:

 

P.S.: Pa zadnje lu?ke za tvojo 6-ko (?e so ti tvoje ki?aste) si ?ahko temnjene (?rne) nabavi? v Deutschlandu in verjetno ?e kje... :bravo::rispekt:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj favorit za najgr?i voz je sigurno audi a2,ford ka,multipla,golf 4,

 

Golf 4??? ?zmeden? Si ?isto anti VW al kaj he he.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole si poglejte kake grdobe izdelujejo pri Mazdi :blink:

 

Carol

 

Az-Wagon

 

Bongo - ja res je to en bongo :lol:

 

 

 

Druga?e v Evropi pri novih avtomobilih se mi zdijo grdi Nissan Micra, nekaj stvaritev od Ssangyonga, Renault Megan, Fiat Altea, WV Fox pa ?e kaj bi se na?lo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e v Evropi pri novih avtomobilih se mi zdijo grdi Nissan Micra, nekaj stvaritev od Ssangyonga, Renault Megan, Fiat Altea, WV Fox pa ?e kaj bi se na?lo.

 

 

Tomson...mogo?e se motem... a ni SEAT ALTEA?????

 

 

P.S. sicer so pa res bruh bruh tile afteki... sam ta bongo je pa zakon.... :bravo::rispekt:

 

Cel ?trmac rukne? not...:aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tomson...mogo?e se motem... a ni SEAT ALTEA?????

P.S. sicer so pa res bruh bruh tile afteki... sam ta bongo je pa zakon.... :bravo::rispekt:

 

Cel ?trmac rukne? not...:aaaaa:

 

???? David, kaj dela pija?a iz tebe ???? To je bil Boss-of post!!!! :mi pijemoo:

 

Verjetno je mislil Fiat Albea :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.