Skoči na vsebino

Najgrši "voz" vseh časov?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tomson...mogo?e se motem... a ni SEAT ALTEA?????

P.S. sicer so pa res bruh bruh tile afteki... sam ta bongo je pa zakon.... :bravo::rispekt:

 

Tole sem jaz zajebal sramezljiv - Fiat Albea sem mislil... tud tolk domi?ljije nimajo, da bi si vsaj spomnili bolj izvirnih imen.

 

No tud Seati niso glih vi?ek lepote ?e bolj butasto pa je, da so si tanovi podobni kot jajce jajcu (Altea, Toledo in Leon)

 

Trendi oblikovanja v zadnjem ?asu gredo nazaj namesto naprej. Audiji so si vsi podobni razen po velikosti tako, da bi namesto ?tevilk lahko uporabljali kar oznake za konfekcijo S (A2), M (A3), L (A4), XL (A6), XXL (A8). Isto po?nejo tudi pri VW, Peugeotu, Renaultu, ...itd.

 

?e dobro da si nekateri ?e vedno "upajo" tako kot recimo pri Hondi s Civicom :prstgor:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

???? David, kaj dela pija?a iz tebe ???? To je bil Boss-of post!!!! :mi pijemoo:

 

Verjetno je mislil Fiat Albea :bravo:

 

BOSSS se opravi?ujem.... :pepsi:

 

 

Eh preve? delam zadnje dni...pa se mi malo fu?ka ?e......:aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh preve? delam zadnje dni...pa se mi malo fu?ka ?e......:aaaaa:

 

 

Hehehe, te?ava je v tem, da do sedaj sploh nisi bil navajen delat - sedaj pa te piga - hehehe :mi pijemoo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole si poglejte kake grdobe izdelujejo pri Mazdi :blink:

 

Carol

 

Az-Wagon

 

Bongo - ja res je to en bongo :lol:

Druga?e v Evropi pri novih avtomobilih se mi zdijo grdi Nissan Micra, nekaj stvaritev od Ssangyonga, Renault Megan, Fiat Altea, WV Fox pa ?e kaj bi se na?lo.

 

Joj me je ratalo kar sram... sramezljiv

A to je tud MAZDA?

Druga? pa je zame dale? majgr?i avto tur?ki clio-thalia al kaj je ?e! OGABNO!! :aaaaa:

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaj se delate norca s tega dostavnega vozila,druga?e pa je kr za vozit-se je by Mazda!!! :D:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

<_< ford KA je najgori auto koji je ikad iza?el.. a i renault megan onaj iza odrezani - ?ovje?e pa nezna se

di mu je prvi a di zadnji kraj :ne vem: ...??

 

hvala bogu na mazdici.. :rispekt:

 

renault megane izgleda kao pegla ...samo rucka na krovu fali :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ko je tle glih ?e omenjana Multipla, ne bo? verjel, ampak tvoj ?lender se zgleda z njo vozi, sem ga vidu prej?n tedn v tem avtu, tko da ?e ?e nima mozga ima vsaj grd avto! :bravo::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa tist Az wagon ?ist ok zgleda.res li?i na scion-a

Ampak pazte! scion-e se da hudo hudo napedenat!!!

men je ful kul,?e ma avto mat barvo(novo),pa da je bol oglat,da zgleda ko uni ameri?ki za denar vozit .ko tank:)

 

Carol varianta me pa spominja na citroena.

Kar se pa grdob ti?e...tist ta mali Tico al kak se mu ?e re?e...

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

ugly or strange ? :ne vem:

 

Objavljena slika

 

Takih in ?e bolj ?udnih imajo ameri?ani za popi....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.