Skoči na vsebino

Najgrši "voz" vseh časov?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Najgr?i avto?

 

Brez dvoma Ford Ka, takoj potem pa Multipla. ?elodec me pa boli tud, ko vidim kak?nega Daewoo Lanos Romeo, letnik cca. 2000 s tistimmi ogromnimi prednjimi blatniki in gumami 155 R13 :rozico: ali pa kak?nega Marutija, ki ima zadaj tako zbledele (ab?lesane) lu?i, da so kar bele. Bljak...

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Phja, zdej ne vem kok si ti na?ih mazd vidu, da iz prve roke ve? kok so gnile :whatever:

 

Si pa res teli?ek, da tkole sodi?! :rispekt:

 

Govora je pa? o OBLIKI, tko da ?e je avto prakti?en, pa? dobr zate, grdoba je ?e vedno, sicer sem se pa vozu z njim, notr ni tok ?voh, vo?nja je solidna, oblika pa? ne in to je dejstvo; Multipla je Quasimodo med avtomobili!!! :rozico:

 

Kaj je ?e F.I.A.T.?

 

Aja

Fabrika Izrabljenih Avtomobilov Torino oz.

Fix It Again Tomorrow :ne vem: :osramezljiv

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi blebetate o tem kako grda je Multipla..... in obenem bolestno hvalite svoje gnile Mazde.....

 

Ko bi se vsaj enkrat kdo peljal z Multiplo in npr. tremi froci na zadnjih sede?ih....., potem bi vedel da je njihova Mazda neuporabna.

 

lp

Multipla-fan

 

S temle bi se pa kar strinjal :hohoho:

 

 

Amap Mazda pa nikakor ni gnila - tu se pa vsi strinjamo, da FIAT prednja?i.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en kandidat, ki bi rad ?el na brezpla?ni dopust v prekmurje ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr sej si bom mogu kr plac tam rezervirat, ker se lohk zgodi, da ne bo prostora takrat ko bom jaz kak?no neprimerno ven vrgel... :danzoman::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi blebetate o tem kako grda je Multipla..... in obenem bolestno hvalite svoje gnile Mazde.....

 

Ko bi se vsaj enkrat kdo peljal z Multiplo in npr. tremi froci na zadnjih sede?ih....., potem bi vedel da je njihova Mazda neuporabna.

 

lp

Multipla-fan

 

Tukaj je govora o NAJGR?IH avtih in n najslab?ih, da nebo kake pomote.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je verjetno prjatu od tistga alfadriver-ja, ki se je skregal, ker je hotel vsem dokazati, da je Alfa nabolj?i avto na svetu.

 

Mo?no pa da sta Multipla-fan in Alfadriver ena in ista oseba. :ne vem:

 

Ja pa zanimivo, da prihajajo sem samo jokavi ?astilci italijanski vozil. Hmmm, se spra?ujem zakaj? :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi blebetate o tem kako grda je Multipla..... in obenem bolestno hvalite svoje gnile Mazde.....

 

Ko bi se vsaj enkrat kdo peljal z Multiplo in npr. tremi froci na zadnjih sede?ih....., potem bi vedel da je njihova Mazda neuporabna.

 

lp

Multipla-fan

 

ej tipson mogo? ?e nisi sedel v petki? ima 7 sede?ev ve?, lahka 5 otrok spravi? not spredi pa mama i ata, pa ?e za gepack je placa B) po drugi strani je pa ?e prekleto lu?kan avto glede na to ka so japon?ki vse not skla?l :bravo::bravo: se pa strinjam --> multipla a.k.a. gajba za japke or even worse :ph34r:

 

aja pa gnile tut ne morjo bit ker kakor vidi? celo na 1990 letnikih te?ko najde? rost :lol:

 

hm.. free ticket to banovci meybe? :ne vem:

 

...

 

F.I.A.T.?

 

Aja

Fabrika Izrabljenih Avtomobilov Torino oz.

Fix It Again Tomorrow :ne vem: :osramezljiv

 

agree :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi blebetate o tem kako grda je Multipla..... in obenem bolestno hvalite svoje gnile Mazde.....

 

Ko bi se vsaj enkrat kdo peljal z Multiplo in npr. tremi froci na zadnjih sede?ih....., potem bi vedel da je njihova Mazda neuporabna.

 

lp

Multipla-fan

 

 

Kaj imata skupnega Multipla in javna hi?a?

 

Ko si notri se ima? fino, ko gre? ven ti je pa nerodno.

 

 

peace brothers

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj imata skupnega Multipla in javna hi?a?

 

Ko si notri se ima? fino, ko gre? ven ti je pa nerodno.

peace brothers

 

:hohoho::D

 

ja ni kej, meni je tudi multipla zelo grd avto, na moji lestvici je ?e pred thalio..ampak sem pa od precej ljudi slisu da je zelo prostoren avto?ek ta multipla, tak da tisti ki mu je vseeno za zunanjost naj jo le kupi, nadvsezadnje pa ?e nobene cene nima, saj letnik 2000 dobis ?e za dobra dva jurja...

 

Multipla-fan: itak majo pa vsake o?i svojega malarja ;) upam da ti bo ?imbolje slu?ila!!

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam ?ensko, ki ima Defenderja in pravi: "Tako je grd, da mi je prav v?e?!"

 

No saj sem sodi tudi moj 100NX (in kdo ve, mogo?e je komu tudi SX kar oreng grd). Ampak tako kot za Multiplo, lahko tudi za NXa re?em, da ko si notri se po?uti? noro fajn, ko gre? pa ven se pa niti ne sekira? za mnenja ostalih ker sam ve?, da si z avtom zadovoljen bolj kot 80% ostalih ki so nabavili avto samo zaradi zunanjega videza in mnenja okolice in nabavijo avto zaradi drugih.

Nekaterim se pa j**e kaj si ostali mislijo o njihovem avtu in si kupimo kar nam pa?e in za lastne u?itke. ;)B):ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki no....proti zgoraj na?tetim avtom je tvoj 100NX pravi lepotec. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nova skoda superb

 

yap...res je... videl v ?ivo, mislil: "WTF?"

post-11-1217480478_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja.....zadnji del res ni posre?en,spredaj pa ni tak slaba. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja.....zadnji del res ni posre?en,spredaj pa ni tak slaba. :D

 

Res je. Ampak kaj ji pomaga, ?e ima katastrofalno rit ?zmeden? . Kak?na ?ovinisti?na asociacija? :hohoho:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to slaba kopija Lagune <_<

 

Druga? pa pravijo tako, avto mora imeti mo?ke poteze spredaj (maska, lu?i) in ?enske zadaj (zaobljeni boki), da je oblikovno najbolj privla?en za o?i :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.