Skoči na vsebino

Najgrši "voz" vseh časov?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • 1 leto kasneje...

haha zanimiv da noben ni omenil kakega citroena, men c3 recimo ful gadn zgleda, ko ena ?elvica, pa nekak mi karavani niso v?e?, sploh k?na volvotova ?katla. no sam multipla je pa res gladko na vrhu lestvice. no pa ?e ene par fiatov ste pozabil, recmo fiat500 (za bruhat) pa mogo?e ?e Brava, pa nekak me puntoti tut ne potegnejo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem po dooolgem cajtu videl Multiplo, danes pa se vozil za ?t.2 med grdobci, stari Ford Ka. <_<

 

Danes sem se stra?no zaljubu v Peugeot RCZ, matr za moj okus avto?ek ne more biti lep?i. :ljubezen::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem po dooolgem cajtu videl Multiplo, danes pa se vozil za ?t.2 med grdobci, stari Ford Ka. <_<

 

Danes sem se stra?no zaljubu v Peugeot RCZ, matr za moj okus avto?ek ne more biti lep?i. :ljubezen::jupiii:

 

men je pa ta grd ko merjasec, saj je zadi ve?ji ko spredaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem po dooolgem cajtu videl Multiplo, danes pa se vozil za ?t.2 med grdobci, stari Ford Ka. <_<

 

Danes sem se stra?no zaljubu v Peugeot RCZ, matr za moj okus avto?ek ne more biti lep?i. :ljubezen::jupiii:

 

:hohoho::hohoho: Sej ne bo? verjel, ampak en moj sodelovc ima doma to?no ta dva avta! Sej se mu vsi smejemo kje je najdu oba najgr?a avta!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, ja predlagam da kak?ni h?erki kupi ?e Dacio Logan, al pa magari Renault Thalia, bo tudi to ?ist ok. :hudicek:

 

?e bo pa ?e kak?en sin?ek pa Chrysler PT Cruiser, jao! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, ja predlagam da kak?ni h?erki kupi ?e Dacio Logan, al pa magari Renault Thalia, bo tudi to ?ist ok. :hudicek:

 

?e bo pa ?e kak?en sin?ek pa Chrysler PT Cruiser, jao! :blush:

 

Logan je najbolje prodajani avto zadnjih 5h let in zgodba o uspehu...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem se stra?no zaljubu v Peugeot RCZ, matr za moj okus avto?ek ne more biti lep?i. :ljubezen::jupiii:

 

?koda denarja sploh verzija Asfalt je tak nateg, da popizdi? ko vidi? ceno in razliko v primerjavi z navadnim RCZjem (mat barva, pa nekaj ?minke). :vskalo:

 

Thalia je pa res zgre?ena. Clio z ruzakom ampak ker ima le 4 vrata notri ne spravi? v pritlja?nik ni?. Sodelavki sem se samo smejal ko je jamrala, da nista mogla nekaj peljati domov, ko bi ?e jaz brez te?av v navadnem Cliu. :harhar:

 

Chrysler PT Cruiser ?e en poseben avto za katerega mora? biti res umetni?ka du?a in ljubitelj tega retro dizajna. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Mene fascinira zaporedje; 1. in 2. mesto - smo skoraj vsi identi?nega mnenje, se pravi je nekaj na tem. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

seati so vsi obupni :ninja: in ?e tisti brisauci k bri?ejo po kontra :ninja:

 

samo tisti kontra brisalci kar precej pove?ajo vidno polje sprednjega stekla :)

 

?e misli? takele:

post-11-1335953525_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.