Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Tocneje receno… nimajo vec te funkcije… vcasih so jo imele… ;) … ampak to je bilo pred letnikom 2017…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Še bolj točno rečeno, za nekatere trge imajo tako 3-ke kot cx30 tudi dan danes to opcijo, recino za ameriški trg. 

 

 

Napisano

Isto je bil pri meni auto-lock na Fordu.

Regijsko zaklenjeno.

 

Pa smo s Forscanom vklopli, ker se požvižga na regijske blokade.

A mogoče obstaja kaj takega za Mazdo?

Napisano

Obstaja modul. Imam vgrajenega in načeloma dela OK ( se pa najde kak slab dan, ko ne dela kot bi moralo).

Ni točno ta (ker ga najdem samo še v zgodovini nakupov), ampak v tem smislu: MODUL

 

Sem se pa za to odločil bol zaradi tega da v kabini delujeo vse 3 šipe avtomatsko - je pa dokler se ne navadiš malo nerodno ustavit šipo, ker gumbi pač nimajo dveh stopenj.

Sicer pa sem zelo zadovoljen

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Če zadevo prav razumem. Kupim Donfeng Box. Zanj odkartam 17 jurjev, ampak ker je polna cena 24 jurjev, na to polno ceno plačam kasko. Zapeljem nov avto s parkirišča avtosalona,in takoj v prvem križišču naredim totalko. Zavarovalnica mi plača 24jurjev.  Potem moja žena kupi nov Donfeng Box in zanj spet odkarta 17 jurjev. A sem  odkril nov poslovni model?
    • S torkom dražji bencin, dizel in kurilno olje WWW.RTVSLO.SI S torkom se bo bencin podražil za dva centa, za štiri cente pa bosta dražja dizel in kurilno olje. Vlada je obenem znižala trošarini na dizel in kurilno olje, medtem ko trošarina za bencin ostaja nespremenjena.  
    • Na dnu lestvice kakovosti novih avtomobilov je, presenetljivo, premijski proizvajalec, ki ga imamo radi tudi Slovenci AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI Raziskava je obsegala avtomobile modelnega leta 2025, kupljene med junijem 2024 in majem 2025. Žaw se je tudi mazda poslabšala.... 🥴😭  
    • Centralni (Ljubljana)...pomeni,da znajo biti prizadete tudi sosednje regije😄. Ko bo v Lj. tisti mega-potres,ki ga že toliko let ",čakamo"...zna biti,da bo kdo mene obtožil😂🤣
    • Welcome safety briefing.....11 mehikancev ..... Torte, nachos, tequila....
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.