Skoči na vsebino

Frey's Mazda Classic Car Museum

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • 5 let kasneje...
Napisano

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

  • 1 mesec kasneje...
Napisano
pred 37 minutami je Deeyan napisal:

IMG_20230709_122445.jpg

IMG_20230709_122515.jpg

IMG_20230709_122751.jpg

IMG_20230709_123004.jpg

IMG_20230709_123053.jpg

IMG_20230709_123126.jpg

IMG_20230709_123249.jpg

IMG_20230709_123302.jpg

IMG_20230709_123323.jpg

IMG_20230709_123345.jpg

IMG_20230709_123403.jpg

IMG_20230709_123458.jpg

IMG_20230709_123509.jpg

IMG_20230709_123538.jpg

IMG_20230709_123637.jpg

IMG_20230709_123621.jpg

IMG_20230709_124150.jpg

IMG_20230709_124219.jpg

IMG_20230709_124230.jpg

IMG_20230709_124249.jpg

IMG_20230709_124311.jpg

IMG_20230709_124319.jpg

IMG_20230709_124345.jpg

IMG_20230709_132537.jpg

IMG_20230709_124338.jpg

IMG_20230709_124355.jpg

IMG_20230709_124424.jpg

IMG_20230709_124551.jpg

IMG_20230709_124505.jpg

IMG_20230709_124618.jpg

IMG_20230709_124639.jpg

IMG_20230709_124705.jpg

IMG_20230709_124756.jpg

IMG_20230709_124908.jpg

IMG_20230709_124912.jpg

IMG_20230709_124925.jpg

IMG_20230709_125110.jpg

IMG_20230709_124940.jpg

IMG_20230709_125132.jpg

IMG_20230709_125234.jpg

IMG_20230709_125350.jpg

IMG_20230709_125408.jpg

IMG_20230709_125422.jpg

IMG_20230709_125511.jpg

IMG_20230709_125644.jpg

IMG_20230709_125706.jpg

IMG_20230709_125726.jpg

IMG_20230709_132340.jpg

IMG_20230709_125751.jpg

IMG_20230709_132236.jpg

IMG_20230709_125834.jpg

IMG_20230709_132223.jpg

IMG_20230709_125841.jpg

IMG_20230709_132040.jpg

IMG_20230709_125935.jpg

IMG_20230709_132000.jpg

IMG_20230709_130040.jpg

IMG_20230709_131956.jpg

IMG_20230709_130052.jpg

IMG_20230709_131937.jpg

IMG_20230709_130102.jpg

IMG_20230709_131853.jpg

IMG_20230709_130125.jpg

IMG_20230709_131821.jpg

IMG_20230709_130236.jpg

IMG_20230709_131810.jpg

IMG_20230709_130256.jpg

IMG_20230709_131748.jpg

IMG_20230709_130333.jpg

IMG_20230709_131729.jpg

IMG_20230709_130342.jpg

IMG_20230709_131703.jpg

IMG_20230709_130430.jpg

IMG_20230709_131630.jpg

IMG_20230709_130444.jpg

IMG_20230709_131612.jpg

IMG_20230709_130625.jpg

IMG_20230709_131552.jpg

IMG_20230709_130653.jpg

IMG_20230709_131518.jpg

IMG_20230709_130814.jpg

IMG_20230709_131413.jpg

IMG_20230709_131020.jpg

IMG_20230709_131402.jpg

IMG_20230709_131030.jpg

IMG_20230709_130823.jpg

Uf, si pa porabil dosti filma. 😊Je kar nekaj slik mazd. 👍

 

 

Napisano

Obdobje, ko je Mazda še točno vedela kaj počne. Zdaj pa ni več tako jasno.:whatever:

33112_1.png

Napisano
pred 8 urami je Alex napisal:

Uf, si pa porabil dosti filma. 😊Je kar nekaj slik mazd. 👍

Ampak zmankal ga pa ni 😁

IMG_20230709_131156.jpg

IMG_20230709_131402.jpg

IMG_20230709_131413.jpg

IMG_20230709_131518.jpg

IMG_20230709_131552.jpg

IMG_20230709_131612.jpg

IMG_20230709_131630.jpg

IMG_20230709_131703.jpg

IMG_20230709_131729.jpg

IMG_20230709_131748.jpg

IMG_20230709_131810.jpg

IMG_20230709_131821.jpg

IMG_20230709_131853.jpg

IMG_20230709_131937.jpg

IMG_20230709_132000.jpg

IMG_20230709_132040.jpg

IMG_20230709_132223.jpg

IMG_20230709_132236.jpg

IMG_20230709_132340.jpg

IMG_20230709_132537.jpg

Ps: nvem zakaj mi je dupliciral slike

  • Všeč 3
  • Haha 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Vprašaj Charlesa Leclerca za mnenje ... 😁
    • Starejši gospod zaupno potoži svojemu dobremu prijatelju, češ da ima težave z erekcijo. Prijatelj izkoristi priliko in ga 'nafarba': - “To pa ni problem, veliko kruha jej, pa bodo težave minile!” - “A, res?!” - “Stoprocentno! To se ve!” Možakar gre malo zbegan v pekarno, kjer so ga poznali in vedeli, da kupuje kruh na dekagrame in zahteva: - “En kilogram kruha!” Prodajalka se začudi: - “Ja, gospod, to je precej, saj vam bo postal trd!” - “E, če je tako, pa mi ga dajte kar tri kilograme...”
    • Najbrž ima Brembo...    
    • Moja cx 30 je narejena na Japonskem. So pa nekatere res made in Mehika. Mogoče te z avtomatskim menjalnikom? Se vedno pravim,da so Mazdini ročni menjalniki najboljše, kar se da dobit. Mogoče bodo tej novi avtomatski, ki bodo v novih cx 30 kaj boljši.
    • To si imel pa hudo smolo in srečo obenem. Še nisem slišal za primer v Sloveniji, da bi to v Mazdinem avtomatiku odpovedalo. No, zdaj sem ...   Očitno Japonci CX-30 štancajo prehitro in potem gre kaj narobe. Ali pa so tudi CX-30 tako kot evropske trojke narejene v Mehiki?! Katera je prva črka/številka VIN?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.