Skoči na vsebino

dve desetletji Mazde 3


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Če niste vedeli, Mazda 3 je z nami že 20 let. Priporočam branje:

CARANDUSER.COM

Mazda3 je avtomobil, ki se solidno trži tudi v slovenskih avtomobilskih logih. Klena samurajka je bila svetu predstavljena v letu 2003 in sicer...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ime vse štiri do sedaj. Prva HB vse ostale Limo.

Se že kaj ve kdaj pride naslednja generacija?

Popravljeno od mazda3 2010
Dopolnilo besedila
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je MazdaBoy napisal:

Legendarna 3-jka ja 👍 Gre komot ob bok VW Golfu, k je zuni že 7 al katera serija. To je edini model pri mazdi, k se je tolk dolgo obdržu a ne?

 

Mazda B-serija so začeli delati 1961, pa jo še vedno delajo - samo ne za Evropsko tržišče...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trojka je dobra naslednica 323 Mazda, ki je preživela vsaj 5 generacij, kolikor se spomnim, jaz sem namreč prvo imel letnik 1982, pa potem 1991 in sedaj spet 1990.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.