Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Ja,ta sistem to?kovanja je res zgre?en...... :vskalo:

 

Ja sej lih to je - ko se bl spla?a "zihera?ko" se vozt na drugmu mestu in zbirat pike, kot pa rizkirat, pogosto zmagat, vsake tolko letet vn in nakonc tist ko ma kr neki zmag, jasno nav prvak! :ne vem: :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja med prvim in drugim mestom bi morala biti vecja razlika.

 

Po moje bi blo faj 12, 8, 6, 4, 3, 2, 1.

 

Je pa fino gledat to novo generacijo voznikov. Ta sezona bo se zanimiva. Lepo od Sumija da se je umaknil. Ceprav nisem nikoli navijal zanj, moram priznati da je res legenda in po moje bi tudi to sezono mesal strene pri vrhu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se tak sistem to?kovanja je bil ?e pred nekaj leti. ;)

 

Nope, nikoli ni bil tak

do 2003 je bilo 10,6,4,3,2,1 , se pravi da je med prvim in drugim bilo 4 to?ke razlike ali z drugimi besedami si moral biti enkrat drugi in enkrat tretji, da si imel enako to? kot z eno zmago pa ?e v tem primeru zmaga ve? velja ;)

od 2003 pa je to?kovanje 10,8,6,5,4,3,2,1 (to pomeni, da ?e si enkrat tretji in enkrat ?etrti ima? ve? to?k kot ?e enkrat zmaga?. Zato sploh ni ?udno, da v vrhu ni nobene borbe saj je bolj?e biti ziher kot pa riskirat (pa mogo?e odstopit) pa se borit za zmago saj le ta prinese premalo pik napram drugim "ziher" uvrstitvam.

 

Torej... ?e bi hoteli enako razmerje bi moralo prvo mesto prinesti kar 14 pik (drugo+tretje mesto)

 

Sem se pa v predprej?njem mojem postu malo "zlagal" saj je sistem 10,6,4,3,2,1 uveden leta 1991, do takrat pa je bilo 9,6,4,3,2,1 in do 1991 se je ?telo samo 11 najbolj?ih uvrstitev v sezoni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

My bad.... sramezljiv Prehitro berem,pa prepo?asi mislim,pa prehitro pi?em..... :P:lol: Ma? prav Boss,tak sistem je bil,kot si ti napisal. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Bomo kar lepo na dirko po?akal, pa bo mir pol enkrat za vselej, da se zaprejo McLarnovi kljun?ki.

 

Sicer pa na tej dirki prideta do izraza izku?nje in kvaliteta voznika, in to Alonso gotovo je!

 

 

Pa ko ravno gor vidim en ubogi link na POPTv in Mirsada.....tle je en velik bolj?i link za spremljanje F1

 

http://www.f1-magazin.com/

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Hamilton pa obeta :danzoman:

 

:hohoho::hohoho:Obeta kako mu jezik opleta ko ga s tribune gledajo dekleta in ?ge svojga mercedeza kot teleta :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe LOL ... evo pa se je kon?ala zame najbolj dolgo?asna in butasta steza v F1. Mece so pokazale da so v tip top formi, ker Ferrariji so po moje malce predolgi za tako zavito progo. Bomo videli kako bo na naslednji bolj "standardni" dirki, druga? pa :bravo: za Alonsota, Hamiltona in tudi Masso.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe LOL ... evo pa se je kon?ala zame najbolj dolgo?asna in butasta steza v F1. Mece so pokazale da so v tip top formi, ker Ferrariji so po moje malce predolgi za tako zavito progo. Bomo videli kako bo na naslednji bolj "standardni" dirki, druga? pa :bravo: za Alonsota, Hamiltona in tudi Masso.

 

Ferrari ima 13 cm ve?jo medosno kot meklaren. Druga?e pa meklaren rula ! :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er je blo ful fajn, sicr n? prehtevajn, drga? pa opa?am d so Alonziju dnevi ?teti kot prvi violini! :danzoman: :ne vem:

 

Ne ?tekam pa n kva nej bi se tole nana?alo! <_<

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/motospor...528_3098597.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,na tej stezi pa rde?i niso mogli niti dihat za srebrnimi! :D Svaka ?ast McLarnu! :bravo: Mali ?rni pa bo skoraj dobo vzdevek "ve?no drugi".... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zato jih bo Ferarri "po?rl" na 2/3 preostalih leto?njih dirk..... :vesel:B):danzoman:B)

 

 

:hohoho: sanja svinja kukuruz!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.