Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

V glavnem NORO... po ristem dolg?asu v Monte Carlu smo videli danes dirko, ki je imela ve? zanimivega dogajanja, kot vseh prej?njih pet dirk skupaj :bravo::bravo:

 

Prva ?rna zmaga in dominacija Hamiltona je bila samo pika na i kar se je dogajalo pred tem na stezi. :bravo:

 

- veliko prehitevanj

- 4x varnostni avto

- zelo huda nesre?a Kubice, ampak kot ka?e jo bo odnesel "samo" z zlomom noge

- dve ?rni zastavi - Izgleda da v Braziliji (Massa) in Italiji (Fisichella) ne poznajo pojma rde?a lu? :hohoho:

- za najve?ji show je skrbel Alonso, ki je na vsak na?in hotel preorati enega izmed ovinkov saj je kar 4x izletel ven na to?no istem delu steze :lol:

- Wurtz se je uspel prebiti iz kar 19 mesta na ?tartu na kon?no trtetje mesto - sicer se mu je vse poklopilo z varnostnim avtom ampak vseeno uspeh in pol :jupiii:

- Nick the quick je bil edini, ki bi sploh lahko ogrozil Hamiltona a je vseeno uspel zasesti drugo mesto

- Tacuma Sato (aguri Suzuki) je v predzadnjem krogu poni?al trenutnega prvaka Alonsa (v "all mighty McLarnu") saj ga je prehitel v slogu velikega Schumacherja :hohoho:

- R?ikk?nen je pokazal, da ?al nima jajc in sre?a, da je osvojil vsaj 5. mesto

- Ralf Schumacher dirka tako pateti?no, da bi bilo najbolje, da gre po stopinjah svojega brata v pokoj - ?e si kdo ne zaslu?i svoje bogate pla?e (najbolj pla?ani dirka?) je to on :angry:

- Liuzzi je poljubil "zid prvakov" in odstopil, ravno tako Trull ne zna zapeljati s hladnimi gumami iz boksev na stezo in se odpelje direktno v zid :whatever::lol:

 

v glavnem, dogodkov je bilo res ogromno in prav zaradi takih dirk se spla?a gledati F1 tudi takrat, ko zgleda vse kot v luna parku (Monte Carlo)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

:bravo: ful dobra dirka,kot kaze res velika sreca v nesreci kubice in mislim da bomo dobili alonsov ovinek,ker to da pa 4x zapelas na istem ven pa ni kar od muh

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ,super dirka,sploh za srebrni tabor in posebej za "malega ?rnega"! :bravo: Nasploh pa napeta celi cajt,malo zaradi nesre?,malo zaradi SC in pa narodnosti..... :P ( beri Alonso)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne bi Ali?ić gnojil in pametoval o nekih svojih teorijah, recimo komu pomaga SC in komu ne bi bilo ?e bolj zanimivo... je bil pogovor na radiovezi med dirka?em in boksi, Mirsad pa zraven tuli, da ni? ne sli?i (mal je spominjal na Milo?evića ;) ) in tako preglasil ves dialog. :angry:

 

Pa ?e ena scena je bila, da dol pade?; pridrvi v bokse Davidson in se postavi na mesto za dolivanje goriva. In tam stoji kar nekaj sekund pa nikjer nikogar :blink: - pol pa le pridrvijo mehaniki iz gara?e, ko ene kure brez glave - ?isti kaos pa ?e komedija povrhu :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kooon?no ena dirka,ki je imela prav vse(al pa celo ve?)kar se da videt! :ouje::ouje::rispekt:

Mislim,da Fonzitu popu??ajo ?ivci, ?zmeden? black man pa hladen ko ?pricer,le kdo ga bo zdej ustavu?! :ouje:

Res se je sre?no kon?alo s Kubico,madona kak?en let,?e dobro,da ni nikogar zadel... :o

Skratka komaj ?akam nadaljevanje :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da Fonzitu popu??ajo ?ivci, ?:

 

ampak kako ga je Sato stisnu :rispekt::rispekt: jaz sem od smeha skor dol padel

 

Nagrade za sme?ne vlo?ke:

 

1. Alonso - njegovo oranje po travi (naj mu drugi? traktor kupijo) :D:D:D

2. Massa in Fisico - nekdo se je lepo ustavil pred rde?o lu?jo onadva pa levo in mimo njega skozi rde?o :D:D

3. Davidson - stoji sam samcat na praznem prostoru za menjavo gum; prav ?alostno je zgledalo, kot bi ga kdo tam pozabil :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne bi Ali?ić gnojil in pametoval o nekih svojih teorijah, recimo komu pomaga SC in komu ne bi bilo ?e bolj zanimivo... je bil pogovor na radiovezi med dirka?em in boksi, Mirsad pa zraven tuli, da ni? ne sli?i (mal je spominjal na Milo?evića ;) ) in tako preglasil ves dialog. :angry:

 

Pa ?e ena scena je bila, da dol pade?; pridrvi v bokse Davidson in se postavi na mesto za dolivanje goriva. In tam stoji kar nekaj sekund pa nikjer nikogar :blink: - pol pa le pridrvijo mehaniki iz gara?e, ko ene kure brez glave - ?isti kaos pa ?e komedija povrhu :bravo::bravo:

 

Jaz gledam F1 na RAI ali pa na Hrva?ko, ne prenesem na?ga klovna... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdej ja to?kovanje po?teno in ja Hamilton lahko prvi, ker je kon?no eno dirko zmagal ? :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej po?as dobivam ob?utk (k me redko vara) :P d bo Hemi prvak, pa ?e Alonza neki psiha jebe - o?itno! :ne vem: :D

 

Ah kje to je od premal sex-a. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hamilton je eden redkih prvakov, ki ima neprecenljivo lepo lastnost-SKROMNOST.Zaveda se, da je bolj?i, morda najbolj?i,ampak rekel je, vem, pri??li bodo ?asi, ko bom tudi pora?enec.Pa ?e hvale?nost zna vedno izkazat.Po moje, je de?ko in pol.Kapo dol...

Morda pa vsi niste istih misli...

dando

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hamilton je eden redkih prvakov,

 

Hmm,od kdaj pa je Hamilton ?e prvak?? :P Ima pa lepe mo?nosti,da to postane in to v svoji prvi sezoni v F1! :rispekt:

 

Boss-tisto v boksih z Davidsonom je blo res pateti?no ja........ :lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cist nic me ni cudlo ko je italjan rdeco prevozu. Moc navade kaj ce si pomagat.

 

Nas kometator tudi ze meni preseda. Od zacetka sva ga s fortom poslusala in skoraj istocasno rekla, ce ta ve kaj govori.... :D

 

Zmer nekaj ven butne potem se pa par mintu popravlja, se zraven se mal zacikla in potem se res zgodi, da ne slisis zanimivih pogovorov med dirkacem in boksom.

 

Vcasih sem ga se trpel, pa se mi je zdel se ok. Starejsi je slabe mu gre....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede komentatroja: na POPu bi spremljal F1 le v primeru, da ne bi bilo nobene druge mo?nosti. Komentatroja na HRT-u sta OK. Zanimivo pri Mirsadu je to, da po 15 letih komentiranja in spremljanja dirk ?e vedno nima pojma o pojmu.

 

Glede Hamiltona: de?ko je vsekakor dober. Treba pa je vedeti ?e nekaj: F1 je cirkus, ki potrebuje zvezdnike katere je potrebno ustvariti tako ali druga?e. Vsekakor je bolj zanimivo, ?e obstajata vsaj dve veliki imeni (a-la Senna in Prost), kakor eno samo.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest pa gledam formulo strogo na italijanskem kanalu.

Tipi obvladajo v nulo. :bravo:

 

Lako tebi, k razume? makaroneze... <_<

 

 

Druga? mi je bil pa Mirsad najbolj?i, ko je zatulu ko volk ob nesre?i Kubice... UUUUUuuuuuuuuuuUUUUU.... :hohoho:

 

Seveda v posnetku na ?portni sceni, ker komentarjev tega bedaka v ?ivo ne prebavljam <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se res,da je Ali?i? bedak od komentatorja,samo ?e vseeno bolj?i,kot pred leti na LJ 2 Miheli?....... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.