Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ah kje - ob Miheli?u si tako lepo zadremal lahko pred TV.... ta bumbar Ali?ić pa te pokonc vr?e vsake 5 minut, pa ?e to le ob nepomembnih dogodkih.... <_<

 

 

Sam Miheli? pa res....komentiral, kot bi bil v zadnjem stadiju raka

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkoli, Miheli?a sem lahko prena?al (?eprav sem precej vmes prespal), Ali?i?a pa nisem mogel. Pred leti sem nekje v enem ?asopisu zasledil izjavo, da sta pri nas dva komentatorja za F1: niko i ni?ta!

 

Druga?e sta mi bila pa najbolj?a komentatorja za avto-?porte Edvards in Whatson na Eurosportu pred leti. Sem redno spremljal dirke iz Amerike. Veliko sta vedela in oba sta bila ravno prau utrgana na avtomobilizem.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miheli? je bil vsaj poln tehni?nega znanja, medtem ko je Ali?ić poln bullshita oz. rumenega materiala... ko pa pride Franci Jeran?i? zgleda pa kot zbor butalcev, kjer kar tekmujeta kdo bo bolj zagnojil. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam res kombinacija franci jerancic pa alisic...nekak tko:

MA: "franci zakaj je ferrari toliko hitrejsi?"

FJ: "to je zaradi tega, ker njihov V8 ima nizje tezisce, kar pripomore k boljsi legi..."

MA ga prekinja z " uuuuuuuuuuuuuuu prsata lepotica...no franci povej"

FJ "ja prsate lepotice so lepe zaradi pravilnih simetricnih oblik josk"

MA "ULALA ULALA flavio briatoretu so padle slusalke na tleh!!!

 

:vskalo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam res kombinacija franci jerancic pa alisic...nekak tko:

MA: "franci zakaj je ferrari toliko hitrejsi?"

FJ: "to je zaradi tega, ker njihov V8 ima nizje tezisce, kar pripomore k boljsi legi..."

MA ga prekinja z " uuuuuuuuuuuuuuu prsata lepotica...no franci povej"

FJ "ja prsate lepotice so lepe zaradi pravilnih simetricnih oblik josk"

MA "ULALA ULALA flavio briatoretu so padle slusalke na tleh!!!

 

:vskalo:

 

:hohoho::hohoho:

 

to?no take imata tedva kekca

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enkrat je bil en radio ga-ga na to temo: so tekmovali z raznimi ?ivalskimi vpregami, komentirala sta pa ta dva. Sem skoraj po tleh padal od smeha!

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,na vseh dozdaj?nih treningih spet oba srebrna pred obema rde?ima. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim ?e neki ?asa... naj Brawn ?ele drugo leto pride k Ferrariju, da si ne bo delal sramote s tem povpre?nim avtom in apati?nima voznikoma <_<

 

 

Pismo, da bi jih en skor 40-letni star?ek ?umi B) oba nagonu, ?e bi sedu v avto - tadva bi se res mogla mal zamislt.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim ?e neki ?asa... naj Brawn ?ele drugo leto pride k Ferrariju, da si ne bo delal sramote s tem povpre?nim avtom in apati?nima voznikoma <_<

Pismo, da bi jih en skor 40-letni star?ek ?umi B) oba nagonu, ?e bi sedu v avto - tadva bi se res mogla mal zamislt.

 

Word... R?ikk?nen me je ?ist razo?aral v Ferrariu glede na to kako so ga nekateri visoko prikazovali, ko je ?e bil med srebrnimi... upam, da bo danes bolj?e :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki mal - Kimi je ?tartal na tr?i varianti gum (zdej ne me spra?vat zakaj, ker so vsi ostali ?tartal z mehkej?imi :blink: ), pa je zgubu sam 2 mesti :bravo:

 

Se po?asi zbol?uje, smo letos tud ?e slab?e ?tarte vidl - pa ?e nobenga ni dregnu al pa krilca sesul. Do konca sezone se bo vsaj tolk avta prvadu, da bo normalno ?tartu. Sam kaj, ko ga bodo pol ven iz ekipe brcnl :hohoho:

 

Dalje v dirki Iceman razo?aru spet na celi ?rti - "zahaklu" se za Kovalainena, pa se ?u vlakce, pol se pa zahaklu za Masso, pa ista zgodba. Mel je mehke gume medtem ko Massa trde, pa ?e vseen n? od n? <_<

 

OK, prehitel Heidfelda, to je pa tut vse. Pa ?e to je mel Nick sfookan avto od izleta s steze.

 

Mislm glih tolk motiviran zgleda, ko da bi od?tevu zadnje dni do penzije <_<

 

 

Hamilton pa spet carsko :bravo:

 

Alonso je res zgledu poklapan na koncu - da ga ??ije en tak sine. Kmal se mu bodo ?e uni njegovi "rogovi" ogulil, ki jih tko rad izvaja ob zmagi. :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bistvo je - da si zmagal na?i :danzoman: in to v kompletu. :jupiii:

 

:bravo::bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:danzoman::jupiii: Evo,srebrni spet udarli v kompletu,he he! :bravo: Me pa vedno znova preseneti "mali ?rni",sploh ne je** Alfija,pa tudi psihi?no je zlo stabiln. :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale meklarnov podmladk je res od sile, pravi robot, pol pa ga premagi ?e ga loh, se mi pa zdi da je tut Ferrari kot celota total u gnoju, tko da, pol edino Fonzi ?e ostaja u igri :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale meklarnov podmladk je res od sile, pravi robot, pol pa ga premagi ?e ga loh, se mi pa zdi da je tut Ferrari kot celota total u gnoju, tko da, pol edino Fonzi ?e ostaja u igri :D

 

Ta je pa huda izjava... ?e je Ferrari v gnoju, kje so pa pol ostali? ?e tako pogledamo na scoreboard je Ferrari ?e edini, ki sploh lahko vsaj pribli?no konkurira Macu. Kje je recimo Renault, zmagovalec zadnjih dveh prevenstev? Hmme... kdo je pol v gnoju?

 

Sicer pa na to, da je bil MacLaren na zadnje prvak dalnega leta 1998 in da bo verjetno kon?no spet letos, bi rekel, da je bil ?e skrajni ?as, saj bi se v nasprotnem primeru lahko ?e kak?nemu zagrizenemu navija?u srebrnih ?e zme?alo od frustracij.

 

Aja,za ilustracijo, v tem ?asu je bil Ferrari kar 6x prvak in Renault 2x. Je pa zanimivo kako se Ferrarija tretira, ?e niso prvi so v riti in ko so bili predlani tretji so haterji skakali do stropa in napovedovali ?isti potop. Pri Macu pa ni bilo ni? katastrofalnega, ko so bili leta 2004 "?ele" peti ali pa lani tretji s skoraj 100 pikami zaostanka.

 

Aja, saj razumem, od Ferrarijevih uspehov se je folk pa? razvadil in navadil ampak v F1 je tako, da so vzponi in so padci in takrat, ko so padci je pa? pomembno, da ne pade? pregloboko, ker je vrnitev na vrh zelo te?avna. Takrat, ko mo?tvo ni na vrhu je va?no, da jim ostanejo navija?i kljub temu zvesti zato pravim go, Ferrari, go :D :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss dobr si napisu :bravo:

 

A mogo?e kdo vodi kako evidenco kolk imajo posami?ne ekipe skupno zmag in kokrat so bli prvaki - se mi zdi da sta Ferrari in Mek nekje blizu skup, pa tut Wiljems zna bit tm nekje! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.