Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

?panci popu?ili... :unsure:

 

Tole svetovno pa je ena ?iva beda.... vsaka tekma je tak frdaman bunker na eni strani, ?e ne kar na obeh. Ene po?tene tekme ?e ni blo, da bi skos dogajal na obeh koncih. Do na?igancije na obe strnai pride samo takrat, ko se zamenjajo strani.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jooooj kolk so mi ?li ?panci na ?ivce z tistim njihovim mu?enjem ?oge....pa kr neki na silo bi se radi sprehodili z ?ogo u mre?o.

?e bi bil njihov selektor bi naslednji trening 2 uri vadili samo strele z 20 metrov, do naslednje tekme pa jim nebi dovolil igrat znotraj 16m prostora....naduvanci klin?evi <_<

Kapo dol ?vicarjem in Hitzfieldu....takti?no so zjebali ?pance :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, ?e misli bit prihodnost nogometa igranej bunkerjev potem raj neham takoj gledat. To ni za pol pizde mrzle vode vredn.

 

?panci, so se preve? hotl na silo sprehodit v mre?o in namesto Navasa bi bolje bil Fabregas, ki ima dober ?ut od dale?.

 

To je isti drek, kot takrat gr?ki bunker na Eu, ki je na koncu zmagal. ?e me kej iz tira spravi pri fuzbalu je pa avtobus pred golom. In ta SP je ka?e poklon bunkera?em, saj so prav za njih nardili bedasto ?ogo, ki popolnoma uni?i ekipe, ki dejansko igrajo nogomet. Za izbijat ?ogo je pa vsaka dobra...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm bil navdu?en nad Mehi?ani, sploh nad dejsstvom da so "frog iterje" pozobal! :P:danzoman::harhar:

 

Pazte tole; :P

 

http://24ur.com/sport/ostalo/koncno-prepov...i-vuvuzele.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janezi so Johne rasturali na trati... :)

 

dajmo ?e en pol?as... saj 45 minut ni tak dosti, ?e si fuzbaler ;)

 

DAJMO NA?I!!!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh... dobro smo jih...

 

jaz sem vesel in ponosen!

 

?e ne drugo, smo jim v prvem pol?asu po?teno nagnali strah v kosti :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je bilo zelo popularno iskanje po spletu "where is Slovenia". Zdaj bodo iskali "Where the fuck is Slovenia". Glede na to, da so USA remizirali z UK pomoje tudi Angle?i i??ejo Slovenijo na globusu Evrope. :P

 

 

Dobro, da sva dost hitr naro?ila robo iz UK, da ne bojo kej dvignil po?tnino za v Slovenijo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da bodo Al?irci kljub vsemu dovolj motivirani, da se bodo borili na zmago saj konec koncev ?e vedno lahko ujamejo Ameri?ane po ?tevilu to?k. Tokrat navijam zanje. :hudicek: ?eprav sem malo kalkuliral, bi bil zelo zanimiv rezultat, ?e USA zmagajo, dobijo skupaj 5 to?k, Angle?i remizirajo in gremo mi in USA naprej, Angle?i izpadejo in se zgodi ogromen preobrat. ?zmeden?

 

Tole svetovno prvenstvo je polno presene?enj in marsikomu so se stave oreng sfi?ile. Na ?ihtu si je je cel razvoj organiziral stavnice. Napoved prvih ?tirih mest. Marsikdo ?e preklinja trenutne rezultate saj so ve?ni favoriti zaenkrat pokazali manj kot je bilo pri?akovano. Privo??il bi finale kak?nim novim dr?avam. Naprimer Sloveniji, nogometni velesili. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi 2023 jih je Golob postavil. Primerjaj prosim prispevke v času prejšnje vlade prosim.   Ko so cene surove nafte višje, se niža trošarina. Zdaj se pač viša, ker se surovina niža....
    • Zakaj nisem presenečen?   Spet Kitajci...   Prišli so na idejo, da bi namesto baterij imeli kaj "jedrski reaktor". In so izdelali "baterijo" BV100, v kateri je radioaktivni izotop nikelj-63. Iz te "baterije" dobijo 100 mikrovatov pri napetosti 3 volte kar 50 let. "Baterija" ima mere 15x15x5 mm. Baje sevanje za zdravje ni škodljivo, ker je zelo šibko. No, to jim verjamem. Od ene "baterije" je sevanje šibko. Kako bo pa, ko bo na vlaku kakšnih 150 ljudi in bo vsak imel mobitel s tako baterijo? In kako bo to potem zgledalo na smetišču? Bomo "baterije" odlagali med jedrske odpadke?    Mah, mogoče boljše, da grem spat in ne premišljujem naprej...
    • Ko se državni monopolist s 136 milijoni čistega dobička dela ubogega 
    • @godlike, to ne gre ravno skupaj... V prvem stavku napišeš, da so to dobre gume, a v razpredelnici na koncu so pa predzadnje...   Kakorkoli, so edine. Nihče drug jih ne dela. Tako da nimam druge izbire kot Hankook. Kdo je že bil na tem forumu, ki me je prepričeval v pestrost izbire v današnjem času?
    • Sicer bom spet Janšev oboževalec, a se ne sekiram več za to. Torej, pod Golobnjakom so se prispevki in dajatve dvignile za 33%.  Tako da, ja, dol z Golobom. Čim prej, tem hitrej...  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.