Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

?panija in Italija postajata zanimivi, Milan se ravno mu?i z Laziem (2 ?tangi v 5 min), Atletico vodi na santiagu Bernabeu

 

roma je ujela inter, ce rata se Milanu bodo vsi trije na 1 piko....Inter pa je vodil ze za 9

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e napoved od nekoga, ki se ?ist ni? ne spozna na fusbal - torej moja napoved :blush:

 

Bordeaux bo dobu s 3:0 (od tega ena 11-m) - Lyon bo zastreljal svojo 11-m

 

Bayern bo vodil 1:0 a na koncu izgubi z 1:2

 

Barca se bo mu?ila proti oboro?enim fantom in bo izvlekla le remi 1:1 ali 2:2 - Messi bo imel slab dan

 

Rusi bodo presenetljivo odnesli zmago z 2:0

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e napoved od nekoga, ki se ?ist ni? ne spozna na fusbal - torej moja napoved :blush:

 

Bordeaux bo dobu s 3:0 (od tega ena 11-m) - Lyon bo zastreljal svojo 11-m

 

Bayern bo vodil 1:0 a na koncu izgubi z 1:2

 

Barca se bo mu?ila proti oboro?enim fantom in bo izvlekla le remi 1:1 ali 2:2 - Messi bo imel slab dan

 

Rusi bodo presenetljivo odnesli zmago z 2:0

 

kako se ne spoznas ce to?no ve? kdo celo ?pila :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah 1:1 z Barco lahko da nisi mimo ustrelil, ?eprv upam da bo Barca zmagala.

 

Barca je lansko leto vsa gostovnja igrala 1:1. Lyon, Bayern (no z njimi so igral z rezervo), Chelsea. No gostovanja, ki se ti?ejo izlo?ilnih bojev.

 

Massi slab dan, nemogo?e. Zgleda tko ker ga pokrivata dva komada. ?e mene pra?a? bo kak Diaby skos visel na njemu zraven pa mu bo pokagal Vermaalen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e napoved od nekoga, ki se ?ist ni? ne spozna na fusbal - torej moja napoved :blush:

 

Bordeaux bo dobu s 3:0 (od tega ena 11-m) - Lyon bo zastreljal svojo 11-m

 

Bayern bo vodil 1:0 a na koncu izgubi z 1:2

 

Barca se bo mu?ila proti oboro?enim fantom in bo izvlekla le remi 1:1 ali 2:2 - Messi bo imel slab dan

 

Rusi bodo presenetljivo odnesli zmago z 2:0

 

 

?e bo pa vse tole res, ti pa predlagam da vpla?a? loto, ker bo? sigurno zadel sedmico :o

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanekrat si vse kontra napovedal Boss :D.

 

3:1 za Lyon pa penala niso zapravli.

 

Manure vodi 0:1 in zapravi, na koncu 2:1 za bavarce..

 

Se prav inter bo zmagu 2:0, za Barco pa tut upam da si se zmotu, pa da bo gladka zmaga barce :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo pa vse tole res, ti pa predlagam da vpla?a? loto, ker bo? sigurno zadel sedmico :o

 

vi? dobr, da nisem pla?u loto, ker sem ?ist kontra napovedal vsaj prvi dve tekmi.

 

Ampak hec, ?ist kontra je, ?eprav ?tevilo golov in rezultat pa se kar ujema... da vidmo kako bo danes.

 

Aja Daskan... ne vem kak?no je ?isto nasprotje remija... neremi al kaj, odpadla tekma?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, prov zaradi tega sem sem rekel "upam da si se zmotu", in sem se izognil besedi kontra. Ker sem sam v ?asu pisanja ?tudiral kva bi bil kontra od remija :D ... no u bistvu bi lohak reku da vse, kar ni remi :)

 

PS: Peeesda sem ?iv?n... kumi ?akam na tekmo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr kako so v 1. pol?asu Barca?i oblegal gol, se spomnem da je blo v nekem momentu u strelih na gol 9:0! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam da so izkljucil puyola ker se je fabregas zahaklal v njega :glare: umetno o?ivljanje Arsenala....

Je pa to dobro za polfinale, ker Puyol pa Pique bosta fri?na brez kartonov, torej imata obete za finale :)

 

Tedva bi samo klizala za kartone majke mi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Messi ni bil slab.... ?eprav ni zadel ampak je sejal strah pri branilcih... ker so go vedno podvajal je ostajal prostor drugim. Ni vse v golih. Pa pri enem streli je ?lo za cm. da ni zadel.

 

Mah skrbi me povratna, ke rne bo glavnih branicev, ?e bolj me pa skrbi da bo Rafa v obrambi. ?e kdo zajebe in omogo?i poceni gole je Rafa. All in all upam da ga ne bo v postavi.

 

Bojo pa pri Arsenalu imeli tudi probleme, Fabregas, Gallas in Arshavin verjetno ne bojo igrali (no za Arshavina nisem siguren)

 

Ampak tekma je bla huda... kva so nabijal v prvem pol?asu po Arsenalu. So lohka sam sre?ni da je Almunia potegnil najbolj?o predstavo evah.

 

Komaj ?akam na povratno, bo ?e napeto. Po Arsenalu pa takoj Real...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Komaj ?akam na povratno, bo ?e napeto. Po Arsenalu pa takoj Real...

 

lani je blo isto...vse na kup

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mor? verjet. Kva je to Messi delov. En gol lep?i kot drug. :mi pijemoo: ?eprav sem bil ?iv?en do konca, predvsem na ra?un tega, da je bil Rafa v ekipi.

 

Sploh ni ve? vpra?anje kdo je bolj?i, CR ali Messi, zdaj je samo ?e vpra?anje ?e je Messi najbolj?i evah...

 

Sam kaka tekma, sploh v prevem pol?asu.... poslastica.. Drugi je potem ?e mal moril, ko je Barca skrivala ?ogo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zopet sre?anje ibre etoja in murinja :jupiii:

 

Vse kaze na ponovitev finala z lanskega leta.

 

KAj bo lep?ega kot osvojiti ligo prvakov na Santiago Bernabeu :punk: (kjer v soboto lahko dobimo se la ligo) :danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh Mancester je out. Bayern vs Lyon in Barca vs Inter... so pa res pari.

 

Jaz pravim da bo zmagovalec para Barca vs Inter tudi prvak. Upajmo da bo to Barca. Ne bi blo lep?ega kot v madridu poslu?at Barcino himno ko dviguje pokal....

 

Se zna zgodit da bo Bayern drugi v finalu, res pa do so mel velik krompir do sedaj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.