Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Ni kej zaprl se je, igral je umazano igro na 5 min prekinitev, a to je o?itno recept kako uni?iti tempo barce, ki ni izkoristila 2h od 3h priloznosti, pa imamo.

 

Skoda, a vsaka izkusnja stane.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk ?e tok jamrate (priznam da to u?eri ni bil fuzbal, pa? pa s strani Italjanov vse kej druzga), ampak ?teje to kdo skupno da ve? golov, na dveh tekmah oz. .... (kok jih kdo da na tujem itd.) in tle so Katalonci bli za las prekratki! <_<

 

V finalu se pa bojim, da bo Bayern zmagvalc! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk ?e tok jamrate (priznam da to u?eri ni bil fuzbal, pa? pa s strani Italjanov vse kej druzga), ampak ?teje to kdo skupno da ve? golov, na dveh tekmah oz. .... (kok jih kdo da na tujem itd.) in tle so Katalonci bli za las prekratki! <_<

 

V finalu se pa bojim, da bo Bayern zmagvalc! :hudicek:

 

A kdo jamra?

Po?teno sem napisal da je na?el recept, ?e smo pa razao?arani je pa normalno. Malo me je Pep na ?ivec stopil, ker je 90 min iskal pot po sredini, kjer je bilo neprebojno...totalno brez idej.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Ibro se tut ni glih izkazu, tko da mislm da bi Onri bil lohk edin bol?i od njega, ?e bi uletu u igro! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ibra? A je on sploh igral? :whatever: V teh dveh tekmah ni pokazal skoraj ni?esar, razen tega da ?e vedno lahko stoji v ofsajdu. Res pa da mu sudje po krivici za vsak drek piskajo favl, ?etudi mu makaronarji popolnoma strgajo dres.... letos so se po ogledu po?asnih posentkov ?e velikokrat spra?evali, kje je bil favl od Ibre..

 

Zdaj sem pa prebral, da se je ?e Xavi po?kodoval. Te?ka bo brez njega proti Villarealu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RM ?e vedno konkurira za naslov, me zanima kak bo razplet okol te ene to?ke prednosti! <_<:P

 

Zgleda pa ce "Lepi" mal prepozno zbuja! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RM ?e vedno konkurira za naslov, me zanima kak bo razplet okol te ene to?ke prednosti! <_<:P

 

Zgleda pa ce "Lepi" mal prepozno zbuja! :blush:

 

ce barca remizira prot sevilji, lahko z enim samim porazom v ligi in 2x no zmago proti realu izgubi naslov....kje si ?e to vidu? :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce barca remizira prot sevilji, lahko z enim samim porazom v ligi in 2x no zmago proti realu izgubi naslov....kje si ?e to vidu? :huh:

 

Barca je ?e 2 kroga pred koncem podrla rekord o osvojenih to?kah v ?panski ligi...pa ?e vedno lahko ostane brez naslova... <_<

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Real mora met veliko manj krompirja, ali pa kdaj igrat tekmo pred ali v?tric z Barco, ne pa da vejo rezultat od Barce potem pa igrajo, kot da jih sam satan lovi...

 

Jest ?e zdej nisem probolel teh makaronajev in tega prehvaljenega Mourinha....

 

Zdej pa ho?e takoj spizdit it Interja ker ve, de bo drugo leto drek. Inter v doma?em prvenstvu zadnja leta zaradi ?kandala ni imel konkurence, tole z CL se mu je pa ?ist posral. In Mou ve da bo drugo leto veliko te?je... Tudi s Portom je mel kr neki krompirja. Potem je mel pri Chelseju dnarja ko fuka, pa se je potem pokazalo da lahko s polno ritjo ke?a vsak dobro ekipo fura (se je ?ist pokazalo ko je un Izraelc pr?u v finale)...

 

Sumamry:

-Porto.... krompir + doma?e prventsvo tam glih ni najte?je...

-Chelsea.... dnarja ko fuka

-Inter.... brez po?tenega tekmeca & krompir

 

Zdej se pa ?u?lja da bi ?el v Real ali pa City, kjer bo spet mel dnarja ko fuka in ker solidne ekipe ?e pripravljene.

 

Najbolj me pa ?udi, ker za?el se je u?it v Barci, kjer je filozofija napadalnega nogometa, on pa skos drka obrambo (res pa, da je bil na za?etku "analitik" za nasportnikove obrambe)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, jz pa kar se ti?e Reala, pa Lige prvakov, sm ?e ?ist zgubu upanje - oni majo same neke zvezde in zvezdice, med kerimi dostkrat ni kemije, sinergije al ?esarkol, kar bi doprineslo k MEGA rezultatu in ob tak?nih razmerah, je prakti?no nemogo?e, da bi bili najbol?o na stari celini! <_<:blush:

 

Pa ?e domnevni 1. zvezdnik RM mi je tko en antipati?n primerek, da je groza, ?koda ko ni ostav v Unitedu al pa se selu na modne piste, ?e je ?e tko lep (kot je sam prepri?an)! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po pravici povedano... me je Reala malce strah, ?e spet ne bodo preve? menjali znajo drugo leto bit zelo zajebani. To leto je spet Iker navje?krat re?il real, potem pa Pipita in Ronaldo. ?e se uigrajo znajo bit zajebani. ?eprav to leto so klonili proti skoraj vsaki malo bolj "zajebani" ekipi.

 

Ronaldo kuker je pezde, mu je treba priznat, da ?eprav je v vrhu, ?e naprej pridno trenira in je profesionalc. Veliko je talentov v nogometu, ki za?nejo zabu?avat ko so enkrat v vrhu, ke rmislijo da boga za jajca dr?ijo (lep primer Ronaldinho). CRy baby definitvno misli da dr?i boga za jajca a vseeno pridno trenira.

 

Aja ?e en ?tos ki sem ga nekje pobral...

 

-Kak?na je razlika med Ronaldom in Bogom...

Da se bog ne nosi po Madridu in misli da je Cristano Ronaldo.. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?iveli smo najhuj?e, zdej pa da mi ne podcenjujejo pal?ke v zadnjem krogu!

 

Vamos.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bi raj vidu da bi bil arsenal... :D

 

Jaz upam, da ga ne bojo sral zdej na zadnji tekmi... pa ?e Xavi.ja ne bo... upam da mu prekli?ejo rumen karton, glede na to da so Kameni-ju rde?ega pred tekmo z Barco in Albiolu proti Valenciji...

 

Ker se govori kok se Barci "pomaga" na tekmah...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Teli kupujejo z glavo (no tut ke?em), njihov rival pa kupuje imena in to je ?ist zgre?eno, zato pa so tut dvakat letos pu?nl v dveh medsebojnih! :blush::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teli kupujejo z glavo (no tut ke?em), njihov rival pa kupuje imena in to je ?ist zgre?eno, zato pa so tut dvakat letos pu?nl v dveh medsebojnih! :blush::whatever:

 

Sej ve? kaj pravijo... s polno ritjo je lahko srat :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pob?i, za kerga bote navijal ?ez dobra dva dneva? :danzoman:

 

Jz sm ?e mal u dilemi, ampak za Minken zihr nam (kaj mi torej preostane). :harhar::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.