Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

ziher si ti... :hohoho:

 

Samo res ne vem,kaj tam narobe pi?e.... :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne,na?eloma ni tak,samo se pa v?asih zgodi tudi kaj takega,samo ?e je prehudo,pol ziher ne. <_< Pa tudi pretiravam ne,?e nisn ki blizu doma,tam pa tak grem pe?. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisn bil pridn ?e v Kaminku,pa sn ?e vozo domov pol??? :bravo: Gremo ManU..... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Norimax,zakaj sn bogi??? :ne vem:

In ja,pridn bom,?e bolj kot v Kamniku.... :P

 

 

Forza Manchester.... :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma se ve? kak je ko ?enske poslu?a?....pri eni uhi not,pri drugi ven.... :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

maxolino,...ti si itak pack ker nisi hotu it u KP....

 

Hja, kr tako na lepe o?i pa jst nikamr ne grem.........sploh pa mi je mama rekla da nesmem zaupat puncam ki jih ne poznam :huh:

 

:hohoho:

 

 

Ma se ve? kak je ko ?enske poslu?a?....pri eni uhi not,pri drugi ven.... :hohoho::hohoho:

 

Word!!! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa za?nimi :D

 

Moram re?t da tisto kar sem napovedoval se je zgodilo Milan doma igra kod prerojen in bo ManU zalo te?ko ga sedaj ujeti je pa vse mo?no!!!ManU pa danes zelo slabo igra ?e bi igrali kod zadnji? bi imeli zelo dobre ?anse...

 

 

No poglejmo 2. pol?as pa bomo videli

 

 

Forca MILAN :P:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naj re?em..... sramezljiv Groza....moje najhuj?e no?ne more so se uresni?le..... :( Moj ManU je izpadel....ampak danes roko na srce povsem zaslu?eno..... sramezljiv Danes ni blo Mja od Manchestra.....na ?alost.Je pa res,da je Milan odigral perfektno tekmo,?isto so me presenetli.?e bi italijanski klubi skozi tak igrali,bi ?e mogo?e navijal za njih. :P Tak pa v finalu navijam spet za rde?e-tokrat Liverpool! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naj re?em..... sramezljiv Groza....moje najhuj?e no?ne more so se uresni?le..... :( Moj ManU je izpadel....ampak danes roko na srce povsem zaslu?eno..... sramezljiv Danes ni blo Mja od Manchestra.....na ?alost.Je pa res,da je Milan odigral perfektno tekmo,?isto so me presenetli.?e bi italijanski klubi skozi tak igrali,bi ?e mogo?e navijal za njih. :P Tak pa v finalu navijam spet za rde?e-tokrat Liverpool! :bravo:

 

Se strinjam kar si napisal razen zadnji del jaz sem ?e zmeraj za "makaronarje" ker Milan je Milan!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tak pa v finalu navijam spet za rde?e-tokrat Liverpool! :bravo:

 

To je samo zato, ker ima? rde? aftek :hohoho: - sorry za O.T. :danzoman::P

Mimogrede - o ?em se tukaj pogavate? :mi pijemoo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.