Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Ej Poki, se mi je zdel da ne bo? mev morale zdej k sm vidu rezultate, pred tem pa itak nism vedu kva se je dogajal, k se nam ni dal televizije uklaplat, so ble prijetnej?e aktivnosti na dopustu! <_<:ljubezen::ouje:

 

U finalu mi je skor usen kdo zmaga, k mi je tut JetrniBazen dost simpati?n, ?eprov skor ?e raj pa mam Milan! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zakaj ne bi mel morale?? <_< Milan je bil dosti bolj?i pa pika! :bravo: To ni bla tista igra Manchestra,s katero osvaja svoje navija?e(med drugim tudi mene... :ljubezen: ) ,pa? slab dan in pa nenormalno dobra in pa disciplinirana igra Milana sta privedla do tega rezultata. :( Ampak v finalu,kot sn ?e reko navijam za Liverpool,?eprav pripisujem ve? mo?nosti Milanu,?e vsaj pribli?no ponovi igro iz polfinala. :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Men sta obe ekipi ene mojih najlup?ih, skor ?e bl Milan?ani, ampak kukrkol nej zmaga fuzbal, ne pa katena?o, ker pol mam pa ?e raj? na?o sir! <_<:D

 

Bravo.Se absolutno strinjam.Naj ?ivi lep nogomet. :bravo:

Pa naj zmaga bolj?i. :jupiii:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa dans spet navijal za rde?e.... :P Tak da,GO LIVERPOOL!!! :bravo: ?eprav vem,da bo full te?ka tekma,ampak vseeno.... ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vskalo::vskalo::vskalo: Mislim no........pa to ni res ve?......tak ko so pred leti rekli,da je fuzbal igra,v kateri igra 22 nogometa?ev,pa vedno zmagajo Nemci,lahko zaj re?emo,da je fuzbal igra,v kateri "igra" 11 nogometa?ev,pa vedno zmaga ostalih 11 Italijanov.....tak da no comment.... :angry:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vskalo::vskalo::vskalo: Mislim no........pa to ni res ve?......tak ko so pred leti rekli,da je fuzbal igra,v kateri igra 22 nogometa?ev,pa vedno zmagajo Nemci,lahko zaj re?emo,da je fuzbal igra,v kateri "igra" 11 nogometa?ev,pa vedno zmaga ostalih 11 Italijanov.....tak da no comment.... :angry:

 

Ja dons je liverpool igral zelo dobro samo ni znal ni? izkoristit.Italjani so pa ponujeno izkoristili in postali prvaki :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ubistvu nism biv kej dost pristranski in sm po 2:0 za?ev navijat za Livrpul! :P

 

Ko so dal svoj edini gol sm ?e mislu da se za?enja zgodba ponavlat! :danzoman:

 

Angle?i so igral res dobr, mogo?e bi si celo bl zaslu?l! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje bi si ziher bolj zaslu?li,pa ne samo zato ker ne maram italijanskega fuzbala,ampak predvsem,ker so res pokazali dosti ve? od fuzbala. :( Ampak tak pa? je,gremo dalje..... ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojoj, a to je bilo v?eraj ?zmeden?:hohoho:

 

no ja, bom gledal pa drugo leto :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol AFTER pa se poka?e da so najve?ji fuzbal feni tut eni velki primitivci, brez vandalizma in pretepov o?itno ne gre, to pa ni ve? ?port oz. vse prej kot to! :danzoman:

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/sport/20070524_3098260.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol AFTER pa se poka?e da so najve?ji fuzbal feni tut eni velki primitivci, brez vandalizma in pretepov o?itno ne gre, to pa ni ve? ?port oz. vse prej kot to! :danzoman:

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/sport/20070524_3098260.php

 

Ma te navija?i so itak fuknjeni!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Zanima me va? komentar na tole:

 

1.ROMUNIJA 7 5 2 0 14:4 17

2.BOLGARIJA 7 4 3 0 11:4 15

3.NIZOZEMSKA 6 4 2 0 8:2 14

4.ALBANIJA 7 2 3 2 8:6 9

5.BELORUSIJA 7 2 1 4 10:15 7

6.SLOVENIJA 7 1 1 5 5:12 4

7.LUKSEMBURG 7 0 0 7 1:14 0

 

 

Meni gre na bruhanje, pripeljali so me celo tako dale? da prvi? po nevem kako dooooooooooolgem ?asu nisem gledal tekme reprezentance, saj mi le ta reprezentanca ni ve? v ponos in me je sram ko vidim tako igro (brez enega strela v okvir vrat proti romuniji itd.).

 

Fantje (razen par svetlih izjem) si ne zaslu?ijo nositi dresa z dr?avnim grbom (ki bi moral biti svetija vsakemu ?portniku)!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me va? komentar na tole:

 

1.ROMUNIJA 7 5 2 0 14:4 17

2.BOLGARIJA 7 4 3 0 11:4 15

3.NIZOZEMSKA 6 4 2 0 8:2 14

4.ALBANIJA 7 2 3 2 8:6 9

5.BELORUSIJA 7 2 1 4 10:15 7

6.SLOVENIJA 7 1 1 5 5:12 4

7.LUKSEMBURG 7 0 0 7 1:14 0

Meni gre na bruhanje, pripeljali so me celo tako dale? da prvi? po nevem kako dooooooooooolgem ?asu nisem gledal tekme reprezentance, saj mi le ta reprezentanca ni ve? v ponos in me je sram ko vidim tako igro (brez enega strela v okvir vrat proti romuniji itd.).

 

Fantje (razen par svetlih izjem) si ne zaslu?ijo nositi dresa z dr?avnim grbom (ki bi moral biti svetija vsakemu ?portniku)!

 

Se popolnoma strinjam!!!

Slovenska igra- je mu?enje ?oge!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je v tem da so pol ti naduvani ko sto hudicev. Mislijo da boga za jaca drzijo. Ne vem za kakega od nasih da bi bil v kaki prvi enajsterici oz. vidni clen igre v Ligi prvakov. Men pa dol visi kaj je on v slovenski ligi. Vsaj takrat, ko sem jaz gledalto zalost je blo to najvec metanja in zvijanja po tleh, jabanje vsega zivega, mrtvega in se nerojenega.

 

Take kadre smo mel, tele ta novi pa naj raje trenirajo in naj se ne duvajo v merckih itd....

 

 

Grrrrrrrrr.. Barca si je zafurala priliko, da bi prevzela vodstvo s spanski ligi. Naseskat jih bi blo treba. Qrc real bo prvak... :( BTW: se ena poteza Messija, ki vse bolj kaze na to, da naj bi bil naslednji Maradona. Gol z roko. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grrrrrrrrr.. Barca si je zafurala priliko, da bi prevzela vodstvo s spanski ligi. Naseskat jih bi blo treba. Qrc real bo prvak... :( BTW: se ena poteza Messija, ki vse bolj kaze na to, da naj bi bil naslednji Maradona. Gol z roko. :D

 

Glede na?e reprezentance-?alost,na vseh podro?jih....... :( ?e se vidi,da folk ne igra za reprezentanco z vsem srcem,se ga naj menja za take,ki bodo res dali vse od sebe na igri??u.Magari za take stare 18 ali 19 let. Samo da se s ponosom nosi dres reprezentance,ne pa zaj,ko se ga nosi po "nuji". <_<

 

 

Glede ?panskega prvenstva pa-to ni ve? res,kako sre?o ma Real....... :vskalo: ?e parkrat so v zadnjih sekundah sre?anja izena?ili ali povedli in tako dobivali pike,Barca pa ravno nasprotno,v zadnjih sekundah dobiva gole in tako ne more na vrh lestvice. :( ?alostno res....... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene je minil gledat na?o reprezentanco ?e kr neki cajta nazaj,..

 

to je blo torej po tem ko je biu pra?nik selektor,..sm dobila prepoved,..usi sosedje so vedl da je fuzbal na sporedu (pa ne zato ker sm se drla od navdu?enja) + skor sm usula TV sramezljiv

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, moja mama je tud nehala gledat nogomet, ?e posebej na?o reprezentanco - pri 60 letih je zanjo tako pizdenje in sekiranje zaradi nesposobne?ev ?e lahko usodno - dohtar ne dovoli ;) .

 

Fotr gleda samo ?e jadranje (baje da pomirja) za hobi pa hodta z mamo tekmovat v lokostrelstvu - sam da ni nogometa doma pa je mir v hi?i, aleluja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.