Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

jest sem ?isto pozabil, da je fuzbal. sem pa danes malo gledal UEFA cup, pa sem ga tudi kar nehal. me je pa presenetilo, da je Primorje premagalo MB s 3:1, tu v Ajdov??ini (nisem ?el gledat, je preve? pihalo za 2 uri na miru sedet).

 

meni je tudi bolj?i angle?ki fuzbal, hiter, natan?en, veliko dvojnih podaj, ..., italijanska taktika "damo en gol ve? kot nasprotniki" je premalo zanimiv. se mi zdi to bolj ?rnogorska taktika (kok je ?rnogorski rekord na 100m? - 60m :hohoho: ).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vseen boljs kot bosanski...

bosanski tekmovalec na 100m se vmes zgubi

 

Kaj a Slovenc pa Hrvat pa sploh ne ?tartata, ker se skregata, kje naj te?e meja med njunima stezama? :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak ste te od fuzbala pri?li do krute politike!! ?zmeden? Pa da se vrnemo nazaj...... :D

 

 

me je pa presenetilo, da je Primorje premagalo MB s 3:1, tu v Ajdov??ini (nisem ?el gledat, je preve? pihalo za 2 uri na miru sedet).

 

Ja,so me stra?no razo?arali..... :( Ti mladi igralci nimajo vse po?lihtano v glavah ?e,zato pa igrajo po sistemu toplo hladno. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo u?eri gledu MAN utd, k mi sicer niso nevemkva simpati?ni, ampak 7:1 je pa ?e skor rokometni izid! :rispekt::P

 

Sm pa kr vesev za ?elzi! :ljubezen:

 

Dans pr?akujm ?e da gre Bajrn pa-pa, in bo morala na nivoju, trenutno bi ?e najraj vidu finale Milan - ?elzi, pa bi se pol odlo?u za koga bi naviju u finalu no najbr? za Milan?ane useen, zdej ko ni ve? Reala! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jok brate-ManU bo v finalu in bo tudi dobo pokal! :bravo: Hehe,upam,da res no,ker sn kr fan Manchestra,sploh v angle?ki ligi,so mi najbolj simpati?ni,to pa med drugim tudi zato,ker glede na na?e razmere ne morem razumet,da ma lahko en klub enega trenerja ?e ve? kot 20 let. :ne vem: :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja.Liverpool je tak z eno nogo ?e v polfinalu,na drugi tekmi pa nimam nekih "sr?nih" ekip,tak da mi je vseeno. :whatever: Ampak ?e ti navija? za Milan,ti bom pomagal,pa tudi jaz navijal za njih! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se prav da znajo bit med 4 oz. v poufinalu kar 3 ANG ekipe! ?zmeden?

 

Jp,lahko bi ble tudi 4,?e Arsenal ne bi nesre?no izpado. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v?eraj so me res prijetno presenetli.Nisn si mislo,da bo ?lo tak zlahka. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja ko 7 golov to pa res ni ?ala, ?e bi blo na kaki va?ki revialni tekmi, bi ?e zastopu, tko pa se jim je zgleda prov use poklopl, pa so pol reve?em pustil, da so ?e oni enga na?utiral! :D:hohoho:

 

Ampak treba je vedt, da ma usaka ekipa svoje svetle in temne dneve, tko da bomo vidl, kva ?e bo! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja,saj zadnji? na prej?ni tekmi pa so komaj tisti en gol spacali.Pol pa na povratni kr 7.... :ne vem: Se vidi,da more met vsaka ekipa svoj dan in tista ki se ji bo ?e v finalu tak vse pokloplo,bo prvak. :jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo Borut,zaj si pa sre?en ha? :D Bayern je pado,Milan gre naprej,samo ne vem kak se boma zmenla pa gledla pri naslednji tekmi.... <_< Nasprotnik Milana v polfinalu je namre? Manchester. :P Tak da se ve za koga bom tam navijal,?al.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jz bom zih za Milan?ane! :ljubezen:

 

Ja u?eri je blo res idealno, hehe sm mislu da bo precej bl na tesno, no morala je da bodo ?vaboti kr u M?nchnu ostal! :danzoman::ouje:

 

Za nprej pa niti ne vem al bi naviju za ?elzi al Lpul, ma oba sta mi kul! :ne vem: :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na drugi tekmi bom jaz ziher za Liverpool navijal,ker mi gre Chelsea na ku***,ker majo tolk dnara pa si mislijo,da lahko vse pokupijo. :angry: Pol pa se mi kr fajn zdi,?e jih keri nabri?e. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sorry obema,ampak za1x 1:0 za Manchester!!! :bravo::danzoman:

 

EDIT:1:1 na ?alost.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.