Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Pa .. a ni Ericsson ?ved?

 

Ja ?ved je. Pa precej precej predrag za na?e razmere.... :( Se pa strinjam,da bi blo treba Oblaka nagnat,pa malo ekipo prevetrit,pa bi blo mogo?e spet kot v najbolj?ih cajtih! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj bi pa s tem rad povedu?! da Slovenci nismo za skupinske ?porte, saj nismo, kar poglej ko?arko, nogomet.... :danzoman:

 

V bistvu se mi zdi, da preve? pri?akujemo od na?ih ?portnikov. Smo pa? ena ?epna dr?avca, kjer nas vsak uspeh posameznikov prijetno preseneti, ne bi pa preve? stavili in slavili vnaprej kakr?nokoli ekipo ali ?port.

?e manj pa razmi?ljali na ta na?in, da so za slabe rezultate krivi stadion, pa tivoli......

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stadion in podobne zadeve ne morejo biti razlog za slabe rezultate. bi se malo preve? butasto sli?alo. Mislim, da mora selektor/trener po?lihtat glave igralcev (in seveda igralci tudi sami sebe), da dobijo motivacijo, ...

 

druga?e pa taki izgovori, kao kok smo mi majhna dr?ava pa samo 2mio nas je, mi grejo precej na jetra. to mi ka?e zaplankanost in skrivanje pomanjkanja samozavesti z razlogom "majhnosti".

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je vse skup tale nogomet BV !!!! :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je vse skup tale nogomet BV !!!! :(

 

slovenski seveda. meni.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stadion in podobne zadeve ne morejo biti razlog za slabe rezultate. bi se malo preve? butasto sli?alo. Mislim, da mora selektor/trener po?lihtat glave igralcev (in seveda igralci tudi sami sebe), da dobijo motivacijo, ...

 

druga?e pa taki izgovori, kao kok smo mi majhna dr?ava pa samo 2mio nas je, mi grejo precej na jetra. to mi ka?e zaplankanost in skrivanje pomanjkanja samozavesti z razlogom "majhnosti".

 

Nisem se pravilno izrazil (ali pa nisem bil prav razumljen). ?tevilke omenjam v statisti?nem pomenu. V majhni dr?avi je tudi statisti?no manj mo?nosti za neko ve?je ?tevilo uspe?nih ?portnikov. Planke pri tem nimajo nobene veze. :D

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenci smo ?e po naravi premalo patriotski.. Jaz osebno bi si roke pa noge na igri??u polomil da bi dal kaki hrva?ki gol.. tega pa ?al na?i ?portniki nimajo - majo pa ta patriotizem npr. hrvati.

A so res imeli tako dobro ekipo da bi lahko bili 3. na sveu? Ne

A je maribor imel tako postavo da je lahko 2x premagal Lyon za ligo prvakov? Ne

?elja po zmagi, po?rtvovalnost, borba in malo sre?e jh je spravla tak dale?.

 

Rabimo enega trdega selektorja ki se zna zadret po doma?e povedano in da zna igralcem v glavo vcepit zakaj igrajo za slo reprezentanco.

 

no da ne pozabim - Rudi Zavrl je 1. oseba ki mora zapustit nogometno zvezo!

 

Na najnovej?ih dresih sem komaj opazil da imajo fantje na levem rokavu ?e se ne motim v?ito zastavo, ?esar prej nikoli ni bilo ampak je pisalo na srcu - kar ?e vedno pi?e NZS (nogometna zveza slovenije)

Pa saj na koncu predstavljajo dr?avo pa ?e grba niso nosli.

 

Tud nekaj mi ni jasno!

Kak to da imamo zelene drese?

To mi ni blo jasno ?e od malih nog, saj zelene barve res nimamo v zastavi ali da bi nas ta barva kakorkoli druga?e zaznamovala :blink:

 

oky, dovol mam..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TAle na? fuzbal je res - REV?NA, mel smo pred ?asom par svetlih trenutkov, zdej pa total ADIO! <_<

 

O?itno smo od vseh skupinskih ?portov v fuzbalu dale? najbol na psu, no tut v vatrpolu nismo glih blestel v BGju! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Brainy

 

Zelene drese verjetno ve? zakaj mamo,samo "se ne spomni?" trenutno! :D Sede? NZS=LJ,vse glavce tam not=LJ,barva LJ=zelena,barva Olimpije=zelena! ;) Zaj si se pa spomno ziher ne? :hohoho: Je pa res,da meni osebno tile zeleni dresi niso v?e?,beli ?e nekak,oni pa ne! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky saj v bistvu dobro vem zakaj ampak tega nisem htel omenit..

 

Prav zarad tega razloga bi dal odstranit Zavrla ker je k takim stvarem prispeval levji dele? in je po oje glavni centralist na tisti zvezi.

 

He he,se sn vedo,da nisi upal napisat,samo tak pa? je! :D Zavrla pa itaq treba nujno odstranit,pa ga izgnat na kaki samotni otok z celo njegovo familijo,ki je na NZS vred! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po mojem pa sploh ni fora u mejhni dr?avi in s tem u tem da mamo pa? mn vrhunskih ?portnikov,...

 

ful mi gre na ?ivce da non-stop poslu?amo o tej trapasti zaplankanosti in krivimo to da je slovenija pa? mejhna dr?ava,...

 

da ne omenm kaj si osebno mislm o selektorju, ki za usak poraz najde miljon izgovorov,..od tega da smo igral s tolk bol?o in mo?nej?o reprezentanco,..do tega da pa? poraz proti slab?i ekipi ni kriza,..ker se tko al tko ?ele ogrevajo,..

 

mhm seveda,...dokler bo vodstvo reprezentance do amena nesposobno se bomo samo ogreval,..in za moje pojme za sprobavanje novih postavitev in taktik obstajajo prijateljske tekme,..ne pa kvalifikacije,..in ?e u kvalifikaciji usaga nasprotnika ne jemle? resno in ne gre? na zmago,..na prvenstvu nima? kej po?et,..

 

se pa strinjam z BrainY-em,...na?im manka borbenosti, po?rtvovalnosti, ob?utek pripadnosti in ?e marsikej,...ne morjo pa tega met pr takmu teslu od selektorja,..ker kjub usmu je on tem predusem zato da jih zmotivira,..menda ne bo reprezentance u?iu kako se brcne ?ogo,..

 

o Zavrlu pa nebi zgublala besed,..ko sm tipa prvi? vidla u ?ivo mi je delovou totalno antipati?no, brez ?ivljena in se sploh nism ?udla ko je ob 9h zjutri naro?u uniona,..z 1,5 promila u krvi tud na?a reprezentanca zgleda ro?nato,... :blink:

 

 

joooj,..tale tema me vedno sprav ob ?ivce,..pa ne druga? ne spremlam fuzbala ?e kr neki ?asa (beri: odkar mamo tega bedaka za selektorja)

 

lp

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

btw,...zdle sm se spomnla,..a kdo ve kaj se je "naredl" z usmi prostovoljnimi prispevki za izgradno novga stadiona? ?e me spomin ne vara je biu odprt teko? ra?un kamor naj bi se nakazval in mislm da je blo nakazan kr neki ke?a,...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in v glavnem se niso javljali. :blink: .

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jankovi? bo s al pa brez prispevkov v ?tirih letih al pa ?e prej zgradu stadion, in sicer tudi zato, da bo lahko sam igral dokler ?e lahko... njegova izjava ko bo ?upan; ?upan pa se ve, da bo

 

Tole bi bila lohka nova tema: ali Ljubljana sploh rabi nov stadion in ?e da, zakaj :ne vem: . Sicer pa, kolk so meni znani stro?ki takega ?tadiona, je to malo prevelik zalogaj tud za Jankovi?a.

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem zakaj zgraditi stadion ko itak nobenga ni na tekmah...

 

Se strinjam! Tudi v Celju je dosti premalo ljudi,ko tam igra reprezentanca! :( Mislim,da bi mogli dat Mariboru prilo?nost in tam igrati kak?no reprezentan?no tekmo,garantirano bi blo ve? folka,kot pa bilokje v SLO! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.