Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Tole bi bila lohka nova tema: ali Ljubljana sploh rabi nov stadion in ?e da, zakaj :ne vem: . Sicer pa, kolk so meni znani stro?ki takega ?tadiona, je to malo prevelik zalogaj tud za Jankovi?a.

 

kar se Janezek nau?i, to Janezek zna, a greva stavt; Rekarja in njemu podobne kompanjone pa tolk poznam, da, ?e bi imel denarja za 3 stadione na razpolago, ne bi zasadil lopato v zemljo niti za temelje enega....
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se Janezek nau?i, to Janezek zna ...

 

takole bo prav:

Kar je JANEZEK nau?i, to JANEZ zna. v tem je vsa fora tega reka.

 

sploh pa, ja, le ?emu stadion, za kateri klub? Factor? Olimpijo? :hohoho: stadion bi moral biti ?ele posledica malo ve?jega vlaganja v fuzbal. Dokler pa se pri nas dogaja ?e turbo/gnili kapitalizem, tega ni za pri?akovat.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da bi mogli dat Mariboru prilo?nost in tam igrati kak?no reprezentan?no tekmo,garantirano bi blo ve? folka,kot pa bilokje v SLO!

 

Dokler bo Zavrl predsednik bojo prej igrali v avstriji kot v Mariboru.. izgovorov pa bo itak 1000.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah brezveze je razpraulat okrog tega, jaz sem ?e zdavnaj obupal <_<

 

Zavrl mi je bil od vedno ena gnida, ?e posebej pa se mi je zameril ko je v aferi Zahovi?-Katanec podprl prvega :huh: in s tem zbil Katancu avtoriteto in ga s tem posledi?no onemogo?il da deluje normalno kot selektor.

 

jeb....? takega predsednika!

 

Oblak pa mi tudi deluje rahlo zgubljeno, se ?e i??e. :ne vem:

 

Tako kot je bilo re?eno, jaz sem za tujega strokovnjaka v stilu Bore Milutinovi?a!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

takole bo prav:

Kar je JANEZEK nau?i, to JANEZ zna. v tem je vsa fora tega reka.

 

sploh pa, ja, le ?emu stadion, za kateri klub? Factor? Olimpijo? :hohoho: stadion bi moral biti ?ele posledica malo ve?jega vlaganja v fuzbal. Dokler pa se pri nas dogaja ?e turbo/gnili kapitalizem, tega ni za pri?akovat.

 

Bolj pravilno po moje : Odkar pa se pri nas dogaja .... :D Koncu ni videt kraja :(

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler bo Zavrl predsednik bojo prej igrali v avstriji kot v Mariboru.. izgovorov pa bo itak 1000.

 

To pa na ?alost vem ja.... :( Poznam to njegovo "legendarno" izjavo! :angry:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

je kdo gledal ligo prvakov

 

FC BARCELONA - WERDER BRENEN ?

 

2 : 0

 

Ronaldino 13 min (sijajen gol pod nogami naspotnikov) (je pa to njegov ?e 73 gol)

Gudjohnsen 18 min

ter ?e dva izredna strela, katera pa nista kon?ala v golu

 

povpre?je v bundes ligi

 

2,46 : 2,60

 

BARCA ponavlja svoje uspehe iz lanskega leta. Njenih prvih fenomenalnih 20 minut - visok stil sijajne igre, katero vidi? samo pri nji :rispekt:

Nemci so se v drugem po?asu nekoliko razkropili po igri??u in pokazali, da sicer znajo igrati, vendar proti barci in chelsei je potrebno storiti mnogo, mnogo ve?.

 

Barca je zaklju?ila, da sta za osmino finala 2 gola dovolj.

Pohvaliti moram tudi Deca, kateremu je uspelo po sredini vle?i ?ogo prib. 60 m in premagovati nasprotnikove ovire in pa tudi razpolo?enega Guilija - desno krilo je bilo v prvem pol?asu njegovo.

Nemci so v prvem pol?asu igrali tako, kot ?e bi gledala po?asni posnetek :hohoho:

Close se je zbudu ?ele v drugem pol?asu......itd.... itd.... :danzoman:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo res, kak?en gol Ronaldin-a!!! ?zmeden? jaz sem se ?e ene 10min smejal, kako je na suh natenil nemce :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je kdo gledal ligo prvakov

 

FC BARCELONA - WERDER BRENEN ?

 

2 : 0

 

Ronaldino 13 min (sijajen gol pod nogami naspotnikov) (je pa to njegov ?e 73 gol)

Gudjohnsen 18 min

ter ?e dva izredna strela, katera pa nista kon?ala v golu

 

povpre?je v bundes ligi

 

2,46 : 2,60

 

BARCA ponavlja svoje uspehe iz lanskega leta. Njenih prvih fenomenalnih 20 minut - visok stil sijajne igre, katero vidi? samo pri nji :rispekt:

Nemci so se v drugem po?asu nekoliko razkropili po igri??u in pokazali, da sicer znajo igrati, vendar proti barci in chelsei je potrebno storiti mnogo, mnogo ve?.

 

Barca je zaklju?ila, da sta za osmino finala 2 gola dovolj.

Pohvaliti moram tudi Deca, kateremu je uspelo po sredini vle?i ?ogo prib. 60 m in premagovati nasprotnikove ovire in pa tudi razpolo?enega Guilija - desno krilo je bilo v prvem pol?asu njegovo.

Nemci so v prvem pol?asu igrali tako, kot ?e bi gledala po?asni posnetek :hohoho:

Close se je zbudu ?ele v drugem pol?asu......itd.... itd.... :danzoman:

 

Vidm da kr obvlada? sceno :rispekt::rozico:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je kdo gledal ligo prvakov

 

FC BARCELONA - WERDER BRENEN ?

 

2 : 0

 

Ronaldino 13 min (sijajen gol pod nogami naspotnikov) (je pa to njegov ?e 73 gol)

Gudjohnsen 18 min

ter ?e dva izredna strela, katera pa nista kon?ala v golu

 

povpre?je v bundes ligi

 

2,46 : 2,60

 

BARCA ponavlja svoje uspehe iz lanskega leta. Njenih prvih fenomenalnih 20 minut - visok stil sijajne igre, katero vidi? samo pri nji :rispekt:

Nemci so se v drugem po?asu nekoliko razkropili po igri??u in pokazali, da sicer znajo igrati, vendar proti barci in chelsei je potrebno storiti mnogo, mnogo ve?.

 

Barca je zaklju?ila, da sta za osmino finala 2 gola dovolj.

Pohvaliti moram tudi Deca, kateremu je uspelo po sredini vle?i ?ogo prib. 60 m in premagovati nasprotnikove ovire in pa tudi razpolo?enega Guilija - desno krilo je bilo v prvem pol?asu njegovo.

Nemci so v prvem pol?asu igrali tako, kot ?e bi gledala po?asni posnetek :hohoho:

Close se je zbudu ?ele v drugem pol?asu......itd.... itd.... :danzoman:

 

Barca fan? Me too.

post-245-1165397261.gif

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je kdo gledal ligo prvakov

 

FC BARCELONA - WERDER BRENEN ?

 

2 : 0

 

Ronaldino 13 min (sijajen gol pod nogami naspotnikov) (je pa to njegov ?e 73 gol)

Gudjohnsen 18 min

ter ?e dva izredna strela, katera pa nista kon?ala v golu

 

povpre?je v bundes ligi

 

2,46 : 2,60

 

BARCA ponavlja svoje uspehe iz lanskega leta. Njenih prvih fenomenalnih 20 minut - visok stil sijajne igre, katero vidi? samo pri nji :rispekt:

Nemci so se v drugem po?asu nekoliko razkropili po igri??u in pokazali, da sicer znajo igrati, vendar proti barci in chelsei je potrebno storiti mnogo, mnogo ve?.

 

Barca je zaklju?ila, da sta za osmino finala 2 gola dovolj.

Pohvaliti moram tudi Deca, kateremu je uspelo po sredini vle?i ?ogo prib. 60 m in premagovati nasprotnikove ovire in pa tudi razpolo?enega Guilija - desno krilo je bilo v prvem pol?asu njegovo.

Nemci so v prvem pol?asu igrali tako, kot ?e bi gledala po?asni posnetek :hohoho:

Close se je zbudu ?ele v drugem pol?asu......itd.... itd.... :danzoman:

 

DOBRA TEKMA; JA! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v?eraj sn spet u?ival v nogometu in ne v nekem nepotrebnem nabijanju ?oge! :P Ronaldinho pa itaq rules! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima kaj se obeta ljubitelju Madrida - zihr spet kak?na kajla! <_<

 

Jaz sm tud fan Madrida :bravo: Mislim da si prvi ki ga poznam ki ni samo za Barco :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo gledu tekme u?eri?

 

Ja,jaz sn gledal,ampak mi je ?al,da sn.... :( To pa je sramota za fuzbal,ta v?eraj?nja tekma med Portom in Arsenalom,mislim taka prera?unljivost,namerno izogibanje ?ogi in stikom z nasprotnimi igralci,to ?e nisn vido! :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zemir, pol zadne cajte nisva preve? dobre volje?! :(

 

Ja sej je bil ?e cajt, da se tele od kralja podkupljene zmage kon?ajo :angry:

Barca je v ?paniji simbol za upor proti kraljevemu vsesplo?nemu zatiranju, zani?evanju, podkupovanju, ...

Siempre Barca y viva Catalunia :vesel:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej je bil ?e cajt, da se tele od kralja podkupljene zmage kon?ajo :angry:

Barca je v ?paniji simbol za upor proti kraljevemu vsesplo?nemu zatiranju, zani?evanju, podkupovanju, ...

Siempre Barca y viva Catalunia :vesel:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

ne vem, ?e sva na isti valovni dol?ini....

vedno rada gledam res kvaliteten nogomet in to ni razlog za podkupovanje,... neko zatiranje, bla, bla

skratka, ?e lahko kak?na druga ekipa poka?e kaj ve?, kot Barca teh 18 minut igre, mi sporo? oz. po?lji posnetek (razen Mad?ari v 60.letih)

in ?e mimogrede, tako nezanimiv, nekvalitetno slab nogomet, kot je bilo leto?nje svetovno prvenstvo, pa dolgo ?e nisem videla.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Ma kaj naj re?em,na tekmi Milan:Bayern nisn mel svojga favoriziranega mo?tva,mi je blo vseeno kak bo,samo da sn gledal fuzbal. ;) Bolj me je zanimalo v?eraj,ker odkar je Barca izpadla navijam za Manchester in mislim,da mu bo na drugi tekmi,torej doma,uspelo to malo razliko nadoknadit. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj vem,men pa Milan ni v?e?...... :( Je vlki klub z tradicijo,ima super igralce (sploh ?e mislijo ?e Ronaldinja dobit ;) ),ampak za mene vsi italijanski klubi igrajo neatraktivn fuzbal,preve? obrambno,zato mi nekak niso pri srcu italijanski klubi. Dosti raj?i mam ?panski in pa angle?ki fuzbal. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.