Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Dej dej Poki, za Man?estr pa ras nam naviju. Ne maram treh klubov in sicer v zaporedju:

1. Bajern

2. Juventus

3. Man Utd.

 

Sem pa najbl za Real, pol si loh misli? kako mam (fuzbalsko) moralo zadne cajte! :wacko::rolleyes::party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, kak?na tekma :ouje:

Od fuzbala ni? kaj dost, ampak zanimivo pa vseeno. Barca je zakon. Tko al druga?. Bi moral bit kak?en penal za Chelsea, ampak je bila pa tista izklju?itev Abidala ?ist sme?na. Igrat brez Puyola, Marquesa, Henrya s ?ist preme?ano postavo in ?e z enim manj v Londonu ni ravno enostavno. Ampak treba je imet jajca in igrat nogomet, ne pa se zabarikadirat pred svoj gol in metat po tleh. Kako se je Drogbaju nos povesil, ko ga je Hiddink zamenjal :hohoho::hohoho: Pa je mislil, da je nek ?ef... Tko so v?asih igral Italijani, pa so jih vsi kritiziral, zdej naj bi bil pa Chelsea junak s tako igro. Nema toga... Na koncu sta v finalu ekipi, ki si to zaslu?ita - pa konec. Sodnik je pa celo tekmo mal kompenziral. Slabo, slabo..., ker bo na koncu kriv on ne pa Hiddinkova "vsemogo?na" taktika. Zapret se proti Barceloni na svojem igri??u, ko te lahko ruknejo iz finala z enim samim golom je svetovna neumnost :dudek::angry2: Bravo za nogomet.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem velik Barca fan. Seveda sem vesel, da je v finalu ampak zaradi sodnika z zelo zelo grenkim priokusom.

?e bi bil sodnik 'na nivoju' polfinala LP, bi ?el ?elzi v finale. Po drugi strani je pa prav, da sta v finalu ekipi, ki sta prikazali nalep?i nogomet ?ez celo sezono.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsekakor je pridobil nogomet s tem, namesto da bi v finalu gledali 2 bunkerja, ki si med golmani nabijata zogo gor in dol, ter kjer en lep posameznik odlo?a tekmo, bomo gledali res zanimiv in napet finale in to z igro vmes.....

 

Barca!!!!!!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lih mal prej sem (neuradno) izvedu, da so ponesre?i na zelenico poslal rokometa?e kluba Barcelona (ve?kratne evropske prvake), tko da so ?e presneto dost brcal, glede na svojo osnovno "izobrazbo" <_<:P:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lih mal prej sem (neuradno) izvedu, da so ponesre?i na zelenico poslal rokometa?e kluba Barcelona (ve?kratne evropske prvake), tko da so ?e presneto dost brcal, glede na svojo osnovno "izobrazbo" <_<:P:hohoho:

 

Chelsea pa ko?arka?e, saj so zelo dobro metali na nasprotni gol s polovice igri??a....:) O?itno so na hitro hoteli priti do 3h to?k....

 

V igri 1:1 pa je center Drogba naletel na Nesterovi?a...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim, da se eni ne spoznate dost na fuzbal

 

bunker, wtf???

 

nisem chelsea fan niti barcelona fan, sam ce ena kao najboljsa ekipa ima sam en strel na golu in nasploh nikakve akcije pol ni problem v bunkerju...

 

barcelona je imela slab dan, chelsea je igral takticno, sodnik upam, da cimprej zgubi licenco

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi tut ?e jo izgubi, to ?elziju ne bo povrnilo vstopa v finale - po to?it zvoniti je ... (sej vemo) <_<:whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boli me za chelsea,

sodniku morajo vzet licenco, ker zaradi takih pol mi ni uzitek gledat fuzbal...sploh pa na takih velikih tekmah pride se vec do izraza

 

sicer pa cez pol ure grem igrat fuzbal - to ostaja se vedno 100x boljs kot gledanje najbolj super duper tekme :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boli me za chelsea,

sodniku morajo vzet licenco, ker zaradi takih pol mi ni uzitek gledat fuzbal...sploh pa na takih velikih tekmah pride se vec do izraza

 

sicer pa cez pol ure grem igrat fuzbal - to ostaja se vedno 100x boljs kot gledanje najbolj super duper tekme :bravo:

 

Colino nazaj.....pa bomo gledali prvenstvo enajstmetrovk...:)

 

Mah Chelsea me ni navdusil - priznam, da je Hiddink nasel recept za Barcino 4-3-3 igro, a sem se prav mucil gledati tak fuzbal.

Kapo dol Hiddinku za izjavo, da so sami zasrali (Drogba, Robben) 3 x 200% priloznosti, in da se ne bi bilo treba pogovarjati o sodniku.

 

Tu pa vsa ?ast Valdezu, ki je bil na valu kritik, se posebej proti Valenciji, kjer je mal spustu zogo...:)

Labi fuzbal pa spremlam ves, sam res mi je nevsecna igra Chelsea in Bayerna....se Lyon je boljsi (Juninho itak lahko iz aviona gol da...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?vreb?ju svetovali menjavo hotela

?vreb? je po poro?ilih medijev London zapustil v policijskem spremstvu, svetovali naj bi mu tudi zamenjavo hotela. Norve?ka policija se je odlo?ila tudi za varovanje njegovega doma v Oslu

 

Na Euru 2008 priznal napako

Na evropskem prvenstvu je dobro sodil otvoritveno tekmo skupine B med Nem?ijo in Poljsko, pod plazom kritik pa se je zna?el po tekmi med Italijo in Romunijo, ki se je kon?ala z neodlo?enim izidom 1:1. Na tej tekmi je neupravi?eno razveljavil gol Luce Tonija, o?itali pa so mu tudi, da je Romunom neupravi?eno dosodil enajstmetrovko. Uefa mu po tej tekmi na Euru 2008 ni dodelila nobene tekme ve?, Ovreb? pa je pozneje priznal, da je med tekmo storil napako.

 

Statistika tekem angle?kih klubov

Letos je angle?kim klubom v Ligi prvakov sodil ?tiri tekme. Vse so se kon?ale z remijem. Na teh sre?anjih je nogometa?em iz angle?kih klubov pokazal devet rumenih kartonov, nasprotnikom tri, vklju?no z v?eraj?njim rde?im kartonom Ericu Abidalu. Skupno je delil pravico na 12 tekmah, v katerih so sodelovali angle?ki klubi. Enajstmetrovke v njihovo korist ni dosodil niti enkrat, nasprotniki so bili dele?ni treh.

 

Barceloni je pred v?eraj?njim obra?unom letos sodil enkrat. Barca je Lyon premagala s 5:2. Francozi so dobili sedem rumenih in en rde? karton, ?panci pa enega rumenega.

 

Na seznamu za mundial

Ovreb? je tudi na ?ir?em spisku sodnikov za svetovno prvenstvo leta 2010 v Ju?noafri?ki republiki.

 

 

:bravo::bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No v na?i ligi je Maribor ?e prvak( :bravo: ),v ligi prvakov bo pa Man U,tak da se Jo?a kr sprijazni. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsa ?ast Barci, letos igrajo neverjeten fuzbal. Vceraj osvojili pokal 4:1, prvenstvo je ze v ?epu, LP pa je samo ?e za ?ast...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kaj prognozirate za danes zve?er, razen da bo de?evalo, z mo?nimi krajevnimi neurji (matrvola)! <_<:P

 

Jz bom primoran za ?pance navijat, so mi vseeno ljub?i kot rde?eko?ci! :harhar:

 

Rezultat pa bo 2:1!

 

Va?a napoved? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj zmaga najboljsi, ampak smili se mi Puyol, ker bo v 10h dneh moral ze tretji pokal dvigniti.. :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj zmaga najboljsi, ampak smili se mi Puyol, ker bo v 10h dneh moral ze tretji pokal dvigniti.. :P

 

ta komentar danes berem ze nonstop kjerkol se omenja danasnja tekma :D

 

jaz sam upam, da bo lepa tekma

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta komentar danes berem ze nonstop kjerkol se omenja danasnja tekma :D

 

jaz sam upam, da bo lepa tekma

 

Kar je res, je res......

smilila se mi bo barca (Ali ) Manu) ko bodo 110M? dobil......brez sponzorjev in ostalega sevede

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noro - ka?n gol Messija! :danzoman::rispekt::ouje:

 

edit: ZMAGAAAAA!

 

P.S. - vesel sem tut za mladega Pedra da je dubu par minut da se izka?e! :P:D:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je United mislu, da je to eksibicijska tekma? ?zmeden?

 

sej so vsi stali na mestu, Barca pa se je sprehajala z zogo med njimi....

 

Barca!!!!!!!!!

 

?tanga

100% sanse messija, henrija, puyola, mogoce se penal

 

United jo je se dobr odnesu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je fajn da je Barca zmagala zaradi Henryja. Ker je nazadnje z Arsenalom pu?nil ravno proti Barci, nasledno sezono pa ?el iz Arsenala (katerega navija? sem).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Včeraj ponovno na Meninsko, tokrat spoznal 2 novi makadamski cesti.   Vzpon s Črnivca oz. Poljana je tista vas, potem po makadamski cesti prečenje celotnega južnega pobočja do Bine planine.   Od tam dalje do planinskega doma na Menini.   Spust potem v Šmiklavž oz. Novo Štifto in Tirosek ter nazaj vzpon na Črnivec.   Vmes sem v iskanju bližnjice še zataval na lepo planino Travnik. Kar zahtevno vse skupaj, z električnim bi bilo verjetno nekaj povsem drugega. P.S. kolešček pa tastari in premali zame, ampak ima prave gume za grobe terene.
    • Iščem stensko uro, kaj takega kot je na sliki:   Mogoče kdo ve, kje bi jo lahko dobil?
    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.