Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Dones bomo mal navijali za Lyon.. :D

 

Kokr kdo! :harhar:

 

P.S. - mam ob?utek da ti ve? pomen da Real izpade kokr Barcelona zmaga, torej si pravi Janez! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni jenajbolj va?no da Barca igra fantasti?en nogomoet, ?e zmaga toliko bolje. Da Real popu?i pa je dodana vrednost :D

 

PS:

 

torej si pravi Janez!

Ej, ej ?alil se pa ne bomo.... :D Jest sam ?e tole ?olanje kon?am v Slo, potem mam upam, da mi bo ratal spakirat kufrein odoh ja iz Janezlanidje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni jenajbolj va?no da Barca igra fantasti?en nogomoet, ?e zmaga toliko bolje. Da Real popu?i pa je dodana vrednost :D

 

PS:

Ej, ej ?alil se pa ne bomo.... :D Jest sam ?e tole ?olanje kon?am v Slo, potem mam upam, da mi bo ratal spakirat kufrein odoh ja iz Janezlanidje.

 

Zgubil smo se Xavijaa za 15 dni.....?e malo pa bo guardiola spet dres oblekel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih to sem danes sodelavcu reku, ko me je pra?u s kom mislimo kaj igrat. ?e bo pa kriza bo pa ?e Tixi uletu, k je ?krt pa no?e ?oldov dat za kekega extra igralca.

 

Anyway Lyon je mal dal mislit Realu, Manchester pa mislim da je ?e naprej. Milan ni ?ans da stisne dva gola ve?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk uzame? bosanca iz Bosne, ne mor? pa Bosne iz bosanca... :D

 

Njega je zihr zjebal ker v Barceloni ni ćevapćinice.. neki cajta je ?e ?lo na puf zdej je pa kriza. Nazdanje ko sem bil tam, sem mel idejo da bi opru eno ćevapćinico. Zdej bi mel ziher vsaj eno stranko :) Pa na?a bra?a tudi kar redno z busi tja prihaja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnjah, bl tko tko so v?eraj igral moji.... prvi pol?as bedno, proti koncu prvega se se koncno malce razigrali.

 

Meni ?e zdaj ni jasno zakaj Pep tla?i Inesto na levo krilo. Brez neveze Xavi-Iniesta je vezna vrsta popolnoma v razsulu, Iniesta pa tudi ni nek dober napadalec/winger. Potem ko se je Iniesta prastavil nazaj v vezno vrsto, je konco mal igra stekla. Biskvit ga je sral, Rafa tudi.

 

Danes pa bunker vs bunker... Inter vs Chelsea.... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnjah, bl tko tko so v?eraj igral moji.... prvi pol?as bedno, proti koncu prvega se se koncno malce razigrali.

 

Meni ?e zdaj ni jasno zakaj Pep tla?i Inesto na levo krilo. Brez neveze Xavi-Iniesta je vezna vrsta popolnoma v razsulu, Iniesta pa tudi ni nek dober napadalec/winger. Potem ko se je Iniesta prastavil nazaj v vezno vrsto, je konco mal igra stekla. Biskvit ga je sral, Rafa tudi.

 

Danes pa bunker vs bunker... Inter vs Chelsea.... :D

 

World War III - in sicer vsak v svojem rovu in slepo metanje granat iz rova....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste bli kokr tok zadovolni z u?eri?no tekmo? :P

 

Niker pa nism zasledu izid tekme Francija - ?panija, al sploh ?e niso ?pilal! :blush:

 

Za kerga navijam, je itak jasno - ?abojedov ne maram! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spanci so jih namhal 2:0. Jest ne vem kaj francozom ni jasno, da imajo tega Domenecha za trenerja. Ekipo majo tako da bi se mogli sigurno v polfinale uvrstit, ?e ?e en bit eden izmed favoritov. Tko ma jedva na SP pa ?e zdej se mu?ijo.

 

Na?ih pa nisem gledal, sploh nisem vedu kdaj igrajo. Zjutraj sem sli?al po radiju da so zmagal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale vikend pa ni bil glih dobr.

 

Ne vem zakaj je sodnik izklju?il Pepa, ?veda je tudi kar hitro poslal pod tu?. Zmer bolj mislim da Barca igra bolje bres Bosanca. Ko je ?el z igri??a je bila Barca veliko bolj nevarna. Bomo pa vidli drugi teden proti Valenciji.

 

Sevilla pa tudi.. vodi 2:0 pol pa pu?ne. Res da sta se jim oba gola usrala. Qrc Real je igral dobro, tko da bo ?e do konca prvenstva pestro.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ammmm, Real Fail! :bravo:

 

Sam bojo zdej v ligi bolj zajebani, pa da naum prehitr gobec vrtel, dejmo po?akat, da ne bodo ?vabi kako presene?enje pripravli.

 

sem gledal vceraj, real bi zlahka zmagal ce bi kak miljonar podal zogo siromaku na desni....garant. Bili mucho boljsi a kaj ko so vse nabil 10m mimo gola, ko pa Higuan dobi zogo pa vsaj ?tango zadane. Kaka je ?ist aut in ho?e zadeti za samozavest, CR je bolj?i a ?e vedno solerski

 

Barca v Evroligi bo, ampak v la ligi jih mal j.... tempo je hud.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo berem okoli po ?portnih cajtungih, v Realu vse rde?e sveti. Bomo vidli kaj bo iz tega ratalo, zaenkrat se bajni miljoni niso obrestovali.

Je pa bojda Lisando vpra?al Ramosa v tunelu, kje je onih 3:0 in razbijanje Lyona, ki ga je napovedoval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.