Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Hehe, moralka je res, da grejo ?e Polizanci in ?pagetarji dam, ter da so jih Slovani (relativni outsiderji) spakiral na avion! :danzoman::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz dobivam od tega fuzbala ?e ?isto fuzbalsko deformacijo

 

 

spustim golob?ka pa

mi re?e moja: lubi a si prdnu?

jaz: ne nisem, to je bla vuvuzela

 

 

Pa ?e druga situacija: me 5-letnica spra?uje zakaj zve?er nismo dobili enih obiskov. Pa se mi ni dalo razlagat in sem rekel, da niso imel ?asa, ker doma tarok igrajo.

 

Nakar tamala butne: a zato Hrvatov ni (mi?ljen je fuzbal), ker morajo doma igrat tarok :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tradicija bednih tekem se nadaljuje. Brazilija vs Portugalska totalna beda. ?panija in ?ile je bil kar soliden prvo pol?as, zato pa drug bolj katastrofalen.

 

Lepih tekem ni ve?. :P Je samo ?e kdo bo koga bolj sesul in favliral.Pa ve? pretekel ?zmeden?

Koga pa briga to,koliko je kdo pretekel,v kolik?nem ?asu.koliko je bil kdo pri ?ogi in koliko kotov je kdo imel,ko pa je na koncu ponavadi neodlo?eno. :(

Tudi streli od dale? in goli so skoraj ?e preteklost.Je ve?inoma eno mrcvarjenje ?oge in ?ivcev gledalcev.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepih tekem ni ve?. :P Je samo ?e kdo bo koga bolj sesul in favliral.Pa ve? pretekel ?zmeden?

Koga pa briga to,koliko je kdo pretekel,v kolik?nem ?asu.koliko je bil kdo pri ?ogi in koliko kotov je kdo imel,ko pa je na koncu ponavadi neodlo?eno. :(

Tudi streli od dale? in goli so skoraj ?e preteklost.Je ve?inoma eno mrcvarjenje ?oge in ?ivcev gledalcev.

 

Evropsko prvenstvo je blo kar lepo za pogledat, ve?ina tekem je bila OK. Tlele je pa glih kontra...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele pa navijamo za Afrikance, itaaaak! :harhar:<_<:P

 

...in Slovence,pardon-Slovake. :bravo:

Yenkiji so ?li domov :P in sedaj jim je ?e manj jasno,kako to,da so ?li Slovenci naprej,?e so jih izlo?ili.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ole, ole, ole, ole, pakirajo kufere! :danzoman::harhar:

 

Sm pa zadovoljn, vse men ne-simpati?ne ekipe, se poslavlajo, druga za drugo, dans torej ?akam slovo ?e ?vaburije! :danzoman::hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje ?e googlajo "difference between slovenia and slovakia". Pomoje mislijo, da je Slovenija kak?na slova?ka kolonija v balkanu glede na velikost in ime. :hohoho:

 

PS: Ampak stric vsevedni google ima res kar nekaj odgovoro na zgornje vpra?anje. :bravo:

 

In odgovori so v tem stilu:

 

They are two different countries. Slovakia used to be part of Czechoslovakia and Slovenia was a part of the Soviet Union. They have different languages and cultures, too.

 

http://uk.answers.yahoo.com/question/index...27144039AAgYhfm :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha LOL... ?vabi so raz?efukal angle?e. Bolj? bi blo, da bi izpadli v predtekmovanju kot pa da so si nakopali tole sramoto. Zdaj jih bodo ?ele raztrgali, ker tolk slabe obrambe pa ?e dolg nisem videl - kot ?vicarski sir.

 

 

Druga? je pa spet caroval Andrej Stare in njegove izjave. Brazilca Kakaja je sklanjal kot Kakava in neki nem?ki igralec je ?lan Hamburgerja. Po moje je bil ?ejen in la?en pa so mu kakavi pa mekdonaldsi po glavi hodili.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha LOL... ?vabi so raz?efukal angle?e. Bolj? bi blo, da bi izpadli v predtekmovanju kot pa da so si nakopali tole sramoto. Zdaj jih bodo ?ele raztrgali, ker tolk slabe obrambe pa ?e dolg nisem videl - kot ?vicarski sir.

Druga? je pa spet caroval Andrej Stare in njegove izjave. Brazilca Kakaja je sklanjal kot Kakava in neki nem?ki igralec je ?lan Hamburgerja. Po moje je bil ?ejen in la?en pa so mu kakavi pa mekdonaldsi po glavi hodili.

 

Pa so ?li ?e zadnji iz na?e skupine. :( ...

 

 

...yeahh :danzoman:

res bi bilo bolj?e,da bi spakirali ?e z nami.Tako pa jih bodo doma razstrgali.Kak?na sramota. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naviju sm jasno, za Anglijo, ampak u?eri niso bli konkuren?eni - vpra?anje pa kaj bi blo, ?e bi jim (moral bi) priznal tisti 2. gol in bi bilo ?e ob koncu pol?asa 2:2! :danzoman:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga? je pa spet caroval Andrej Stare in njegove izjave. Brazilca Kakaja je sklanjal kot Kakava in neki nem?ki igralec je ?lan Hamburgerja. Po moje je bil ?ejen in la?en pa so mu kakavi pa mekdonaldsi po glavi hodili.

 

Klub Hamburger SV dejansko obstaja, sam tale Kakav je spet ena za v arhiv Staretovih izjav :D

 

 

 

Druga?e pa pri?akovano, Angle?i so bore malo pokazali ?e v predtekmovanju, niso bli sposobni premagat niti Al?irije ne ZDA, in da bo pol Nem?ija padla.... malo sutra. Res ne vem, kaj je Capello mislu, ko je izjavil, da bo Anglija v finalu.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klub Hamburger SV dejansko obstaja, sam tale Kakav je spet ena za v arhiv Staretovih izjav :D

 

ups :blush: pa res... sem skos mislu, da je Hamburg SV - no ja se vid, kolk se na fusbal spoznam :blush:

 

 

 

 

Naviju sm jasno, za Anglijo, ampak u?eri niso bli konkuren?eni - vpra?anje pa kaj bi blo, ?e bi jim (moral bi) priznal tisti 2. gol in bi bilo ?e ob koncu pol?asa 2:2! :danzoman:<_<

 

Ne glede, da je na koncu bilo 4:1 je res vpra?anje kako bi se tekma razvijala, ?e jim drugega gola ne bi ukradli. Angle?i bi ob izena?enju lahko malo bolj zaprli igro tako pa so bili zaradi zaostanka prisiljeni odpirat igro in iskat gol, kar je pomenilo, da so Nemci z lahkoto okrog prsta vrteli razred?eno obrambo, ki res ni bla dorasla nalogi.

 

In ista zgodba se je ponovila pri Mehi?anih, ki so fasali gol iz kristalno ?istega offsidea, kar takoj pomeni spremembo igre in zlo hitro fa?e? ?e kak gol zaradi tega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

In ista zgodba se je ponovila pri Mehi?anih, ki so fasali gol iz kristalno ?istega offsidea, kar takoj pomeni spremembo igre in zlo hitro fa?e? ?e kak gol zaradi tega.

 

u to pa se ne strinjam...igar je bla odprta od prve minute pa do zadnje

najlepsa igra do zdaj, argentina pa je bla vseeno mocnejsa (v bistvu do zdaj izgleda se najbolje...ok to ni blo tok objektivno ampak fak it :D )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u to pa se ne strinjam...igar je bla odprta od prve minute pa do zadnje

najlepsa igra do zdaj, argentina pa je bla vseeno mocnejsa (v bistvu do zdaj izgleda se najbolje...ok to ni blo tok objektivno ampak fak it :D )

 

Ampak vseeno... gola ne bi smelo biti in ho?e? no?e? se igra zaradi tega spremeni. Tudi Argentinci so po tretjem golu spremenili stil igre saj jim je bil rezultat dovolj. ?e bi bilo 2:0 in bi Mehi?ani dali dali gol priklju?ka bi bilo za Argentince ?ist druga?na igra saj so Mehi?ani imeli ogromno prilo?nosti za zadetek pa kr nekaj smole.

 

Gre namre? zato, da bi se takih kiksev kot je razveljavljen regularni gol in gol iz ?istega offsajda ne bi smelo biti, sploh pa ne na takih velikih tekmovanjih ?e posebej v izlo?ilnih bojih. Samo zaradi okostenelosti FIFA-e in star?kov (Blatter in sodrga), ki jih je ?as povozil ?e davno se otepajo tehnike in vpogledov po?asnih posnetkov. Amerikanci gledajo po?asne posnetke celo za ko?arko pri metih za tri to?ke ipd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se spremni ali pa se ne spremeni nikol ne ves...

lahko bi argentinci dali se vec golov (messi)...

 

seveda lahko... ampak pravila so pravila in so popolnoma jasna, kjer ofsajd je ofsajd in Mehi?ani bi morali dobiti ?ogo ne pa gol v lastni mre?i. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.