Skoči na vsebino

The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 60
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kaj jaz sem naro?i iz Amerike vse original DVDje in soundtrack CD

 

Ti to resno al se heca??? ?zmeden? Pa kaka je cena ?e res? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdelo malo preve? noro v tem ?asu,ko se vse najde zastonj na netu..... :bravo: Ampak se tudi taki najdejo.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jutri je premiera omenjenega filma in pred koloseje bo predstavitev Drifta

 

Bo kdo pri?el?

 

 

 

 

 

Ejla... jest bi ?el pogledat... torej mazda?i... je kdo za da se dobimo tam???

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja bi bili za :jupiii:

 

Kaj pa karte? Bi bilo treba kaj rezervirat? :huh:

 

Naj me prosim nekdo pokli?e v primiru da se gre.... wild druga?e me pokli?i ti!

 

 

servus banda

 

 

David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za karte ne vem ?e se jih ?e dobi, jza sem eno dobil v eni nagradni igri

 

Va?i?.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat, gremo driftat :D

 

 

No ni? novega nisem videl, promocija je bila samo salonska in kdor je imel vsaj malo poseben avto je lahko zapeljal na "varovano" parkiri??e pred kolosejem, tudi razni Audi A4 kabrio, VW EOS itd.

 

Slik ni ni? ker sem pokvaru digitalca sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozitivno presenecen nad filmom...

 

Kaj te je pa tako presenetlo???

 

Da znajo bit dekleta na unem koncu sveta tud fejst :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo razo?aran nad filmom :( Tako dobra ideja, osnova za tretji del, pol ga tko zaje*ejo. Scenarij ?ist u pi*di, gl. igralec tud, premal driftanja, ipd...Kr neki brezveze :angry:

 

to si pa zihr iz fov?arije reku!!! :hohoho::hohoho::hohoho:

 

joke!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet ene govorice da naj bi bil ?e 4. del, samo jaz kratkomalo ne verjamem

 

Po besedah mojega prijatelja, filmomanijaka bo! Res je trojka bolj slabo uspe?na ampak Vin v filmu je ljudi ravno toliko zrajcal, da bodo posneli ?tirko. Ko sva bila z njim v kinu v nedeljo so ljudje ob pojavu Vina za?eli vriskati kot, da se je film ?ele za?el. :hohoho:

 

323F nisi edini, ki mu film ni pustil globjega vtisa. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Po dolgem tuhtanju bi, ne bi sem si kon?no v?eraj le pogledal ta film in mi je bilo na koncu tako prekleto ?al, ker tako obupno bednega filma ?e dolgo ne.

 

?e za glavnega igralca postavi? enga sorry ass whiteboy trailer tresh rednecka, ki ga upodablja nekdo, ki za igranje v filmu ?e sli?al ni in zraven nima? niti po?tene zgodbe, ki jo je manj kot v podpovpre?nem reperskem videu verjetno ni niti bo?je pomo?i, da bi to bil uspe?en film.

 

In ker sem glih omenil reperske videje je F&F3 zgolj in samo to in v bistvu je to ?e najbolj?i del vsega tega - se pravi zlo??ena plo?evina, pomanjklivo eroti?no oble?ene ma?kice in ustrezna glasbena podlaga. In to je to.

 

Samo dogajanje je pod kritiko brez repa in glave z nametanimi scenami, kot bi jih delalo trideset scenaristov vsak zase in ko pride akcija je ta bolj borna od dogajanja na najslab?i slovenski dirka?ki prireditvi, da sploh raje ne omenjam recimo best motoring, top gear, fifth gear itd, ker bi to bila ?alitev za te oddaje.

 

In ko re?iser posku?a poja?ati dogajanje mu zgleda ne uspe druga?e, kot da se zate?e v konstantno zaletavanje z avtomobili, ki zgleda pateti?no - bum bum bum pri pedeset na uro.

 

Liki v filmu so popolnoma neizdelani oziroma se njihovo znanje pri pozitivcih naglo izbolj?uje premosorazmerno z zmanj?evanjem sposobnosti pri negativcih. Glavni negativec na za?etku odrift na milimetre natan?no v parkirni hi?i a na koncu ne zna niti po eni cesti peljat ne da bi se zaletaval in celo zgrmel v prepad.

 

Ehhh...k***c

 

Ma bolj?, da neham pa grem raj? Street racers Summer Action pogledat, da si ukus popravm. :)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.