Alex Napisano 15. junij Prijavi Napisano 15. junij Baje, da sta tajna agentka Nika 007 in Muki na usposabljanju v Izraelu. Sta se zelo izkazala pri odkrivanju "neprijatelja".🤗 Citiraj
Boss Napisano 15. junij Prijavi Napisano 15. junij pred 40 minutami je Alex napisal: Baje, da sta tajna agentka Nika 007 in Muki na usposabljanju v Izraelu. Sta se zelo izkazala pri odkrivanju "neprijatelja".🤗 A to tam, kjer bo Jajo v Jeruzalemu veleposlaništvo odprl, al tam kjer se bodo posli z orožjem sklepal? Ne vem, če sta Nika in Muki na dovolj visokem položaju, da bi jima zaupal te posle... lahko pa tud, kdo bi vedel Neki pa je res... usluge je treba poplačat, tako al pa drugač. Eni z vplivom, drugi z denarjem, tretji pa v naturalijah. 2 Citiraj
Alex Napisano 15. junij Prijavi Napisano 15. junij pred 1 minuto je Boss napisal: A to tam, kjer bo Jajo v Jeruzalemu veleposlaništvo odprl, al tam kjer se bodo posli z orožjem sklepal? Ne vem, če sta Nika in Muki na dovolj visokem položaju, da bi jima zaupal te posle... lahko pa tud, kdo bi vedel Neki pa je res... usluge je treba poplačat, tako al pa drugač. Eni z vplivom, drugi z denarjem, tretji pa v naturalijah. Res je. Zato pa ju ni nič slišati , kot da sta poniknila.😉 Citiraj
Boss Napisano pred 18 urami Prijavi Napisano pred 18 urami dne 15. 6. 2026 ob 16:45 je Boss napisal: A to tam, kjer bo Jajo v Jeruzalemu veleposlaništvo odprl, al tam kjer se bodo posli z orožjem sklepal? Ne vem, če sta Nika in Muki na dovolj visokem položaju, da bi jima zaupal te posle... lahko pa tud, kdo bi vedel Neki pa je res... usluge je treba poplačat, tako al pa drugač. Eni z vplivom, drugi z denarjem, tretji pa v naturalijah. Fak, jaz se zajebavam, tip pa resno vzame in si misli, kako dobra ideja. Fak, mora bit pa fejst dolžan židom, da takole pokleka pred njimi. Smo pa vsaj v fantastični druščini banana držav. https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/jansa-za-israel-hayom-veleposlanistvo-v-jeruzalem-zamrznitev-priznanja-palestine-2811882/ Citiraj
Mraušk Mčk Napisano pred 6 urami Prijavi Napisano pred 6 urami ZDA, Kosovo, Gvatemala, Honduras, Paragvaj in Papua Nova Gvineja. In sedaj še 🍌Slovenija🍌. Za to smo se borili. Za to da imamo Slovenijo banana državo. 2 Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Z M A J Napisano pred 5 urami Prijavi Napisano pred 5 urami pred 52 minutami je Mraušk Mčk napisal: ZDA, Kosovo, Gvatemala, Honduras, Paragvaj in Papua Nova Gvineja. In sedaj še 🍌Slovenija🍌. Za to smo se borili. Za to da imamo Slovenijo banana državo. Žal pa nismo niti to, ker pri nas banane NE USPEVAJO in jih moramo uvažat, heh Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Jest Napisano pred 4 urami Prijavi Napisano pred 4 urami pred 26 minutami je Z M A J napisal: in jih moramo uvažat, heh Skupaj z belim praškom za elite v vladi ... 3 Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
Z M A J Napisano pred 2 urama Prijavi Napisano pred 2 urama pred 2 urama je Jest napisal: Skupaj z belim praškom za elite v vladi ... Očitno jim ta dodatek pomaga pri sprejemanju pomembnih odločitev, haha 2 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Boss Napisano pred 1 uro Prijavi Napisano pred 1 uro Če ne druzga jim je dal pogum, ker pameti ziher ne. 1 Citiraj
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.