Skoči na vsebino

?e obstajajo dobri ljudje!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Naslov je mi?ljen ironi?no, ker kar se mi je zgodil je ?iva svinjarija! :(

 

U?eraj sem ob rednem servisu, montiral ?e sprednji plug in bil ves zadovoljen, ker zdej imam model 06, kar pomeni, da je lanski rahlo modificiran (boste hitro opazli zakaj) in vam bo zihr bolj v?e? kot star model! <_<

 

Pol pa sem se enih par ur vozil z mazdićem, pa ?eprav sem biv neke gnile volje ?e od jutra, pa vsaki? ko sem jo pogledal, sem si mislu sam res je stroj, pa lepa za dol past :rispekt: , skratka biv sem par ur pojem do konca navdu?enega in zadovoljnega lastnika rde?ega vraga, pol pa ...

 

Popoldne sva ?la s kolegico hodit na Sv. Primo?a (nad kamnikom - tik pod velko plnino), pa parkiram avto tam kot ponavat, pa se vrnem in odkru?en sprednji plug, kar pomeni da je zdr?al celih 7 ur nepo?kodovan na avtu! :(

 

O?itno mi je nekdo namerno huligansko pohabil mojga stroja in zdej prov bogo zgleda, najprej sem mislu da mi je nekdo kar z no?em odrezal en lep kos odbija?a, medtem ko nekateri so mnenja da je nekdo udaril v njega, pa tut zraven so bli neki kontejneri (mogo?e so bili oni na delu), ali pa zraven je bil ?e nek Golv IV al pa passat, zdej se ne spomnem to?no, ki lahko da me je ta pol naguzil! Ampak tut v tem primeru se pusti telefonsko in se potem naprej pogovarja? kot ?lovek, ne pa da spizdi? pa rep med noge, ker tako pa se obna?ajo podgane, ne ljudje! Pitschku mater, loh me razumete kok sem razkurjen, pa ?e bi dobil tega antikrista, ma total bi se mi odtrgalo, ker take scene pa sovra?im iz dna du?e! :whatever:

 

Danes na sre?anju je Marko naredil par slik, pa upam da jih bo sedaj prilepil, da vidite o ?em je govora, nekomu sem pa? moral pojamrat, in tle forumovci ste zame ?e pol leta moja plehnata dru?ina! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,samo res zgleda,kot da bi ker izrezal en del ven..... :(:whatever: Druga?e pa spojler je pa :bravo: !

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je ?ista ?alost iz fou?arije!!!!

 

:angry:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry: da mu j.... mamo!drugace pa zaj vredi zgleda

 

Kaj mamo celo familijo pa ?e ?lahto povrh !!!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja za popizdit... da se vsi udi posu?ijo tistemu, ki je za to odgovoren...

 

je pa to nekdo verjetno zanala?? naredil, ker ni drugih prask (vsaj na sliki se ne vidijo) in ker si mel kolesa obrnjena v levo je samo zraven pri?el pa brcnil v zadnji del odbija?a, kjer je kolotek. :angry::angry:

 

 

fou?ija je res brezmejna :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zdej to je (?ele) verzija pomlad 06, v stilu Wilijamsa - FW17A, pol sledi B itd.! :D

 

Verjetno je tista gnoj gnojni ki mi je to veselje uprizoriv lastnik kakega zjahanga jugota al pa samo lastnih nog in sovra?i ljudi, ki u?ivajo v svojem avtu! :angry: :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa o?itno morajo tam v bli?ini ?ivet prov neverjetni ljudje, kar par 100 m stran so pa od kolega sestri pred leti - se je nekdo tok potrudil, da ji je iz Favoritke od?ravfal vijak na karterju in ji je pol jasno motor zaribal v najkraj?em mo?nem ?asu, da ne re?em da si je komaji privo??la avto (?tudentka pa?), pol pa nekdo s takim po?etjem vse uni?i, no nakonc se jo je en mehanik "usmilil" in naredu generalno al menju motor ne vem za manj kot 40 kil SITOV! :bravo:

 

Tko da res ne vem kaj ima lahko kdo od tega, ker ?e ti radio spi?ki, pol ?e razumem, tko pa ne - nikakor ne! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?e kak?en moral zemljo dat in se zdej spravlja nad avtomobile, ima? veliko takih primerov ko so izgubil kake to?be in so morali dati zemljo in se je nato tam kak?na cesta ali pa parking naredil oni pa veselo vandalizirajo nedol?ne ljudi.

 

Sej ?e bi pri nas kdo zaparkiral dovoz, pa ?eprav ga ne uporabljamo vedno bi mu tud vse ventil?ke ven pobral in stran vrgel. Samo to je ?isto druga pesem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa o?itno morajo tam v bli?ini ?ivet prov neverjetni ljudje, kar par 100 m stran so pa od kolega sestri pred leti - se je nekdo tok potrudil, da ji je iz Favoritke od?ravfal vijak na karterju in ji je pol jasno motor zaribal v najkraj?em mo?nem ?asu, da ne re?em da si je komaji privo??la avto (?tudentka pa?), pol pa nekdo s takim po?etjem vse uni?i, no nakonc se jo je en mehanik "usmilil" in naredu generalno al menju motor ne vem za manj kot 40 kil SITOV! :bravo:

 

Morda je pa cajt da tiste kraje obisce mazda mafia :policaj:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju mes vit mi - ju mes vit maj houl femili!!! Mafia :rispekt:

 

Drga? pa glede po?kodbe odbija?a, sem zihr da je za?el od udarca tulit alarm (mam ful ob?utliv na?timanga) in je pol napadalec spizdu, drga? bi najbr? ?e bl takratko potegnu moj stroj?ić! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.