Skoči na vsebino

Tudi mazde kradejo


madmax

Priporočeno sporočilo

21.04.2006

Tatvina Mazde 6 v Ljubljani.

 

 

V no?i na 21.4.2006, je bil v Ulici gub?eve brigade v Ljubljani, s parkiri??a ukraden osebni avtomobil znamke Mazda 6, zlate barve, letnik 2005, registrskih ?tevilk LJ 33-2SL.

 

Upam da ni kak?en na? ?lan prikraj?an za mazdico!

:(:unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda pripomore tudi dokaj neznana znamka

 

ja mogo?e leta 94..

 

Zdaj ko je bila Mazda 2 leti zapored slo. avto leta pa res to ni ve?!

Mislim da skoraj nebi na?el izjem v civiliziranem naselju da nebi poznali 6-ke

 

?e pa ?e.. tam jih pa tud sigurno ne kradejo!

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

osamljene kraje so zgolj zaradi rezervnih delov, ?e pa se bodo lotili organizirane kraje zaradi preprodaje avtov v toplej?e kraje potem bo pa sranje... sre?a, da na jugu veliko bolj ?islajo nemce tako, da mo?no dvomim, da bodo Mazde kdaj tako "popularne"...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

delova objava KRAJ avtomobilov za mesec marec,

16 vw golfov in 5 passatov

14 renaultov

po 4 so: mercedes, fort in citroen

po 3 fiat ,KTM (ne vem, kaj je KTM)

po 2: BMW, Audi

itd.

Mazde ni (?e je v aprilu, je verjetno pomota)

je pa 1 toyota yaris in 1 yamaha

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,jebiga kasko,?e si pol dolgo brez avta,ker prej ko zavarovalnica pa policija to re?ita..... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz samo upam, da bo kraj avtomobilov ?im manj, ne samo mazde ampak nasploh :unsure:

 

Po moje bo tega vedno ve?,na ?alost.... :( To so pa? socialne razmere,hitri zaslu?ek..... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Ljubljani ukradli Mazdo serije 3

Preko no?i je bil v Ljubljani na Ple?i?evi ulici odtujen osebni avtomobil Mazda 3, 1.6D, reg. ?t. LJ 31-6HM, ?rne barve, letnik izdelave 2005.

 

SPET mazda !!! :(

 

 

:blink:?zmeden? To pa ni lepo sli?at..... :(

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upss,pa ?e ?rna.... :( Hvala bogu,da je bla dizelska,pa da je blo to v LJ,ker me je ?e malo zaskrbelo....sn namre? bil takrat na ?ihtu! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v petkovem Delu (5. maja) je bil objavljen ?lanek, da je bil iz Ple?iv?eve ulice v ?i?ki, minule dni ukradena skoraj nova ?rna mazda z reg. Lj. 31-HM. Labi, tvoj ni; al so se tatovi spravl na mazde al kaj, vsak teden kak?no ukradejo in to v ?i?ki al pa v Be?igradu :(

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v petkovem Delu (5. maja) je bil objavljen ?lanek, da je bil iz Ple?iv?eve ulice v ?i?ki, minule dni ukradena skoraj nova ?rna mazda z reg. Lj. 31-HM. Labi, tvoj ni; al so se tatovi spravl na mazde al kaj, vsak teden kak?no ukradejo in to v ?i?ki al pa v Be?igradu :(

 

moj je se ziv...fala bogu

kot bezigrajcan ti moram povedat da se rece za bezigradom, ne pa v bezigradu :) ...wow ne morem verjet, prisel je dan, ko jaz popravljam slovenscino! :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wow ne morem verjet, prisel je dan, ko jaz popravljam slovenscino! :D

 

:hohoho::hohoho::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.