Skoči na vsebino

rain-X preparat


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Men je tut glih to v?e? in to fuul, pa za za?etek sem namazal samo pol spredne ?ipe, se prav ?oferjevo stran, uno drugo sm pa pustu, da vidm razliko in kdor dvomi v ta preparat je to kr dobr test! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 123
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja saj ne re?em, mogo?e se vam zdi kul, ma ?e tridesetlet gleda? drga?no obna?anje de?nih kapljic... sicer pa uporabljajte hu kers! :hohoho:

 

Js se dr?im tega refrena "Delam kar pa?e mi, kar se mi dobro zdi."

In tako je prav.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj ne re?em, mogo?e se vam zdi kul, ma ?e tridesetlet gleda? drga?no obna?anje de?nih kapljic... sicer pa uporabljajte hu kers! :hohoho:

 

aha hu kers...dve besedi, na hitro sem mislu da je sam ena beseda "uporabljajte hukers" :P hehe

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha hu kers...dve besedi, na hitro sem mislu da je sam ena beseda "uporabljajte hukers" :P hehe

 

Labi, tale me je pa nasmejala! :hohoho::bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

X rejn me je total navdu?u, pred ve? kt mescam sm ?ipo namazu, pa ?e zdej super funkcionira, no pa sem useen dodal ?e dva nanosa, po sistemu ?e bi blo bol? bi blo ?e slab?! :hohoho:

 

Drga? pa komur se ma?inka rosi, pa obvezno ?e antifog, kupit! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

X rejn me je total navdu?u, pred ve? kt mescam sm ?ipo namazu, pa ?e zdej super funkcionira, no pa sem useen dodal ?e dva nanosa, po sistemu ?e bi blo bol? bi blo ?e slab?! :hohoho:

 

Drga? pa komur se ma?inka rosi, pa obvezno ?e antifog, kupit! :rispekt:

 

Jst moram pa ?e gor dat nisem imel ?asa ?e da vidmo ?ude?en premaz :D Antifog pa upam da mi bo Denis posodu da ?e to sprobam :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Zemir, zdele bi blo pa skor nujno da ga montira? oz. nanese?, pa da vid? zadev??no kako deluje! :blink:

 

Sej se bom mogo?e organiziral?!Sam nevrjamem k se mi neda n?,dons sm ?ist len pomojem zarad vremena :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sme?n dan je dan, ?e posebi zame, ko sm biv celo no? brez spanja, zakaj to?no, pa bi loh v kaki drugi temi napisu! :P

 

Zelc, mislm da ti nav ?ov, ?e se potrud? in montira? X rejn kr kuj! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ekola danes je biv pa pravi dan za preiskusnjo tele zadevce ker sem ob menjavi vozila dobu sipe premazane z to zadevo.

no stvarca je resnicno uporabna in lepo sluzi svojemu namenu!

priznam da sem biv na zacetku tudi jaz zelo skepticen vendar sem se zdaj prepricu da je tola kar vse res tak da ga priporocam vsam ki ga se nimajo naj vsaj probajo zgubit nimate kaj! :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Mazdohist, pa ?e ?e bi zdele nafri?no gor nanesu bi blo ?e dost bol?, ker je ?e vsaj en mesc odkar sm to nana?al! :bravo:

 

O?itno bo ?e kar enih par dni zdele da bomo testiral X rejn! :(

 

Jz sm pa na teli "tanovi" ma?inki mal zagnojiv nana?anje x-rejna, ker sm ga najprej eno fazo dav navpi?no, pol nasledn premaz pa vodoravno in se mi zdi da je efekt vse prej kot idealn, in je vrjetn treba navpi?no mazat, da kaplce ?imprej zdrsnejo! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da to "sranje" deluje ?

E pa ne verjemem MAJKEMI ! :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjemi, verjemi! :bravo:

Moj test

?e kar nekaj ?asa sem namazal steklo ampak ve? ali manj ni bilo dovolj de?ja da bi oreng stestiral zadevo do sobote, ko sem opral avto in ga priklical! :blink: Kapljice se lepo razlivajo po steklu nad hitrostjo 70 km/h oziroma ko hitreje pospe?ujem. Tudi, ko grem pod to hitrostjo se kapljice tako lepo nakapljajo na steklo, se ne razlivajo tako, da izgleda kar hecno. Poleg tega se mi zdi, da od takrat ko sem namazal ?e malo popu??a in se kapljice med polzenjem "zatikajo" torej ne polzijo ve? tako lepo kot zadnji? ob eni "rosi". Aja pa danes sem gledal kaj je narobe s steklom, da na sovoznikovi strani ne deluje. No valda, nisem bil temeljit in tako se tam najbolj opazi razliko prej potem. Razmi?ljam, da bi naslednji? premazal le 2/3 stekla en ko??ek pri sovozniku bi pa pustil pri miru, bi izgledalo kar zanimivo za primerjavo. :bravo:

Za vse ki zadeve ne poznate, si ne predstavljate, naj pa napi?em, da vse skupaj izgleda kot spoliran avto na de?ju, torej zelo odbija vodo! Pravzaprav deluje popolnoma enako, mogo?e bi namesto rain-x probal enkrat spolirati en del stekla, da vidim kako bo delovalo. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da to "sranje" deluje ?

E pa ne verjemem MAJKEMI ! :hohoho:

 

:hohoho::hohoho:

 

Js sm namazal po ?ipi vsaj 10x in ko se pelem ni ni? bolje!!!!!

 

 

AAAAAJAAA A BI MORAL PO ZUNANJI STRANI TO NAMAZAT sramezljivsramezljiv

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti lenuh ti...... :P rain X pa le nabavi.........da ne bomo tak off topic! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo takole z Nisdejem nama je bilo dolg?as in sva se odlo?ila da greva na moj avto "zlit" mal Rain x da sprobamo kako deluje.In po nanosu sva se ?la malo pelat in moram re? da je fajn zadevca resni?no deluje edino kar me moti je to da ko kak?na lu? zasveti v ?ipo se malo slab?e vidi vn(vidijo se vse tiste majhne kaplice ki se jih druga?e ne vidi).Pri hitrosti nad 70kmh pa se ?ele opazi tapravo delovanje rainx-a sem kar presene?en :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to tud mene mal mot da ko se svetloba od obcestna lampe notri upre popolnoma nic ne vidim sam kaj ces mal je pa treba tud potrpet!

 

 

sam je pa svetovn k te folk kr gleda dez scije ko pri norcih ti pa brez brisalcov! :hohoho::hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.