Skoči na vsebino

rain-X preparat


ReDevil

Priporočeno sporočilo

A je kdo kdaj probal to zadevo in ?e jo je naj pove kak?en je bil efekt! :D

 

Jaz sem pred leti ?e imel neko tako stvar, samo z drugim imenom in spomnem se, da sem lahko za nekaj ?asa pozabil da sploh ima avto brisalce, tut ko je fajn de?valo, ker kapljice so noro hitro oddrsele z vetrobranske ?ajbe! :blink:

 

Mika me kupit ta preparat, ?e zato ker mi brisalci skoz rajsajo po DTM foliji in se ji ?e fajn poznajo ?rte, baje pa da se da nekje zadevo kupit za 1,6 Pre?erna! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 123
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

A je kdo kdaj probal to zadevo in ?e jo je naj pove kak?en je bil efekt! :D

 

Jaz sem pred leti ?e imel neko tako stvar, samo z drugim imenom in spomnem se, da sem lahko za nekaj ?asa pozabil da sploh ima avto brisalce, tut ko je fajn de?valo, ker kapljice so noro hitro oddrsele z vetrobranske ?ajbe! :blink:

 

Mika me kupit ta preparat, ?e zato ker mi brisalci skoz rajsajo po DTM foliji in se ji ?e fajn poznajo ?rte, baje pa da se da nekje zadevo kupit za 1,6 Pre?erna! <_<

 

Zelo na kratko ti bom povedal :rispekt: "Rain-X" :rispekt: je zakon. jaz ga uporabljam ?e 10 let in se mi kr trga kakadar se peljem z avtom na katerem se ne uporablja to. Je pa pogoj da se res dr?i? navodil in nanese? "rain-X" po navedenem postopku, in potem si zmagal.Pri hitrosti nad 50 km/h pozabi? da ima? brisalce, sprednje steklo je brez vode ker jih enostavno tok zraka odpihne. :aaaaa:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo na kratko ti bom povedal :rispekt: "Rain-X" :rispekt: je zakon. jaz ga uporabljam ?e 10 let in se mi kr trga kakadar se peljem z avtom na katerem se ne uporablja to. Je pa pogoj da se res dr?i? navodil in nanese? "rain-X" po navedenem postopku, in potem si zmagal.Pri hitrosti nad 50 km/h pozabi? da ima? brisalce, sprednje steklo je brez vode ker jih enostavno tok zraka odpihne. :aaaaa:

 

 

Ok zdej sem pa zainteresiran.... yavar kje to kupiti???

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok zdej sem pa zainteresiran.... yavar kje to kupiti???

 

Bom pogledal ?e majo ?e kje pri nas to, druga?e pa en ata to prodaja na vsakem ve?jem sejmu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva zadeva, samo nikjer ne pi?e za koliko nanosov zadostuje 100ml?? YavarYe X6V6 ti verjetno ve?, ker ga uporablja?....povej :)

 

Odvisno v kakih razmakih to dela?, ponavadi je za 10X +-2, odvisno kako se loti? dela.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majo to tudi v trgovinah GMT... danes kupil anti fog 1498,80 SIT in pa rain X original za 1440.00 SIT

post-11-1148482769_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.gmt.si/

 

M.Sobota, Beltinci, Maribor, Velenje, Ko?evje, Celje, Mozirje...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majo to tudi v trgovinah GMT... danes kupil anti fog 1498,80 SIT in pa rain X original za 1440.00 SIT

 

Anti fog je bolj za en qur...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko se vozi? ?ez 60km/h dela kar v redu... na avtocesti zna biti kar uporabno...

 

?al nimam neke hude prilo?nosti full sprobat...

 

bom pa moral zgleda 2x premazat

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pred ?asom probal tut anti fog in res zadeva en cajt funkcionira, gor na fla?ki sicer pi?e tri tedne, zdej prov dni nisem ?tel, ampak razlika je bla o?itna pred in po! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko se vozi? ?ez 60km/h dela kar v redu... na avtocesti zna biti kar uporabno...

 

?al nimam neke hude prilo?nosti full sprobat...

 

bom pa moral zgleda 2x premazat

 

Jaz vedno prema?em vsaj 2 X najve?krat pa kar 3X da je za dle ?asa mir, pa ?e pri prej?njih nanosi kje falim potem ziher ujamem celo sprednje steklo.Je pa zelo fajn ?e potem kos teklo prema?e? prvi?, po?aka? da se posu?i(postane take motna sivo vijoli?na barva), potem nama?e? ?e enkrat pa spet po?aka? da se posu?i.potem pa na steklo sposti? ?isto vodo(lahko z cevjo alo pa enostavno en ajmr?ek in polije? po steklu), potem pa do suhega obri?e? z kako krpo z mikrovlakni al pa kaj podobnega.

Je pa finta ?e ena, ?e imate bolj boge brisalce(tako kot jaz) potem ko je steklo namazano parkrat s krpico s katero ste mazali steklo in parkrat potegnete pa gumici na brisalcu.Brisalci bri?ejo vsaj 50% bolje kot prej. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa mislim da se preparat spla?a kupit ?e zaradi slede?ega:

 

Ko pri komu v de?ju brisalci je to en velik k.-urnk, ?e pa delajo in drgnejo folijo al pa celo ?ipo, pa je tut kurnk, tko da tale X rejn bi bil kar univerzalna Salomonska re?itev Gordijskega vozla! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.