Skoči na vsebino

rain-X preparat


ReDevil

Priporočeno sporočilo

to tud mene mal mot da ko se svetloba od obcestna lampe notri upre popolnoma nic ne vidim sam kaj ces mal je pa treba tud potrpet!

sam je pa svetovn k te folk kr gleda dez scije ko pri norcih ti pa brez brisalcov! :hohoho::hohoho:

 

Ja si pomojem tud svoje misljo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 123
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

po moje je prva stvar ki jim na pamet pride ljga norca k so mu brisalci crknl pa se kar rine po dezju!!! :hohoho::hohoho:

 

Da me nebojo kak?ni policaji vidl :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne samo da me nebi odpeljali na mrzlo za eno no? ker bi mislili da sem usekan :hohoho:

 

 

jah saj pol se pa lahk tisti ki mamo xrain na kakem arest partiju dobimo! :hohoho::hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah saj pol se pa lahk tisti ki mamo xrain na kakem arest partiju dobimo! :hohoho::hohoho:

 

Evo pa borut prnese playstation pa mamo mazda jail party :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2Sajmon, jz sm ko sm ?e dvomu u X rejn, sm namazu samo ?ofersko stran sprednje ?ipe (se vid da sm gorenjc) :hohoho:

 

Pa se je zlo fino vidl kaka razlika oz. ?e bi gledu na cesto ?ez sovozni?ki del, bi biv hitr pe?enka brez brisavcov! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prele sm ?e tvingića (testno) namazal z enim slojem in sicer po gorenjsko - sam ?ofersko stran!

 

To pa tut zato, da ?ofer nav tok jezn, da sm mu zasvinov celo ?ajbo, da bo jezn sam napov, ker enkat ko se je Wind res razjezu, je baje medvedko s podmladkom u le?nike ugriznu in se je pol medvedka mrtva zgrudla! :aaaaa::aaaaa::aaaaa:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Tale preparat zdle u zadnih dneh veselo uporablam, tko da brisalci veselo po?ivajo (razn k voz stoji na mestu u prometu je dobr d laufajo), kasnej pa zra?ni upor nardi svoje! :P

 

A se tega preparata res ne dobi ve? u SLO, ker kmal mi bodo zaloge po?le, a pol pa bo treba u Esterajh al kaj? :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale preparat zdle u zadnih dneh veselo uporablam, tko da brisalci veselo po?ivajo (razn k voz stoji na mestu u prometu je dobr d laufajo), kasnej pa zra?ni upor nardi svoje! :P

 

A se tega preparata res ne dobi ve? u SLO, ker kmal mi bodo zaloge po?le, a pol pa bo treba u Esterajh al kaj? :blink:

 

Jaz sem ga zadni? vidu v Btc-ju tako da se ga dobi :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne vem jaz nisem hotel riskirat in sem unmu gumpcu iz ?martna pri Litiji uvozniku Rain-X pokupu vso zalogo, ki jo je imel - ok pustu sem mu par fla? da bo mel zase, druga? je pa vse ostalo ?e pri meni ... hehe :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampk je bje kr neki kopij te zadeve, katere pa niso lih tuma? efektivne! :ne vem:

 

Ne je ista rumena fla?a :ne vem: Ja ma? pa ?e razli?ne druge.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, to si naredu po sistemu dobrega gospodarja, pametna poteza! :danzoman::P

 

Preparat je res prva liga, pa ful doug dr?i, fenomenalna re?, kdor ni nkol probu, se mu sanja ne o ?em je govora, pol pa jz dodam ?e od znotri antifog sprej, pa loh u avtu pol po?ne? karkol ho?e?, pa se ne zamegli! :danzoman::D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, to si naredu po sistemu dobrega gospodarja, pametna poteza! :danzoman::P

 

Preparat je res prva liga, pa ful doug dr?i, fenomenalna re?, kdor ni nkol probu, se mu sanja ne o ?em je govora, pol pa jz dodam ?e od znotri antifog sprej, pa loh u avtu pol po?ne? karkol ho?e?, pa se ne zamegli! :danzoman::D

 

Aha,to sem jest uporabljal ?e ko sem imel 101-ko.

Prva liga. :rispekt:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.