Skoči na vsebino

rain-X preparat


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 123
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Hehe to je hecn videti, folk ko se trudi gledati skozi majhno odro?eno okence ker ne znajo na?timati prezra?evanja, da bi se stekla odrosila. :hohoho:

 

Sicer pa lahko tudi jaz tokrat res potrdim, da je tale preparat majka. Prej?nje dni, ko je malo pr?ilo ni bilo tak?nega efekta do 70 km/h danes je pa scalo kot iz p***e so se pa kapljice razbijale ?isto brez te?av in sem ?el brez uporabe brisalcev domov 13 km. Vmes sem ?e sprobaval moje eno leto stare gume Turanza in me vsaki? znova presene?ajo. Pri 60km/h pohodi? bremzo in se na totalno mokri cesti ustavi? brez te?av. ?e v ovinkih, lahko pritiska? gas pa kr dr?ijo. Res so zakon za po de?ju. :rispekt::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe to je hecn videti, folk ko se trudi gledati skozi majhno odro?eno okence ker ne znajo na?timati prezra?evanja, da bi se stekla odrosila. :hohoho:

 

Sicer pa lahko tudi jaz tokrat res potrdim, da je tale preparat majka. Prej?nje dni, ko je malo pr?ilo ni bilo tak?nega efekta do 70 km/h danes je pa scalo kot iz p***e so se pa kapljice razbijale ?isto brez te?av in sem ?el brez uporabe brisalcev domov 13 km. Vmes sem ?e sprobaval moje eno leto stare gume Turanza in me vsaki? znova presene?ajo. Pri 60km/h pohodi? bremzo in se na totalno mokri cesti ustavi? brez te?av. ?e v ovinkih, lahko pritiska? gas pa kr dr?ijo. Res so zakon za po de?ju. :rispekt::rispekt:

 

 

Preparat je res zakon,kar se ti?e gum je pa tko primejo ampak ?e je temu primeren asfalt!!!!

V kakem BTC-ju probaj to!!!

 

Pa pol javi kako se obnesejo :hohoho:

 

Tam tud F1 ne nucajo

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj tud v mokrem in to zelooooo :bravo:

 

Samo je odvisno od asvalta ki pa na ?alost va SLO ni povsod grob

in tam kjer ni ne nuca dosti!!! je a li ni tako!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alisa preparat ANTIFOG majo u Lklerju na avto oddelku, tko da ti ga priporo?am, najprej ?ipo o?isti?, pol na?prica? preparat gor in nakonc obri?e? do ?istga! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alisa preparat ANTIFOG majo u Lklerju na avto oddelku, tko da ti ga priporo?am, najprej ?ipo o?isti?, pol na?prica? preparat gor in nakonc obri?e? do ?istga! :danzoman:

 

hmmmmm,..tnx,..bom ?la drug tedn po?nofat tja :ouje::jupiii:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...

Mi kdo pove, ?e se ?e kje dobi X-rain ali Rain-x ali kakr?nokoli je ?e pa? pravo ime (?e ne pa kak?en e-buy preostane verjetno)! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi kdo pove, ?e se ?e kje dobi X-rain ali Rain-x ali kakr?nokoli je ?e pa? pravo ime (?e ne pa kak?en e-buy preostane verjetno)! :P:danzoman:

 

jaz sem ga kupil nekje na internetu, nevem to?ne strani, je pa taka situacija, da sem v gara?i na?el nek star x-rain ga uporabil in zadeva je dobro funkcionerala. ko pa sem uporabi tega, ki sem ga kupil, pa me ni ravno prepri?al. pa ?e to star x-rain je bil v majhni stekleni?ki, mogo?e 40 mililitrov in ga je bilo dovolj za tri nanose, nov pa je bil pakeran po 100 mililitrov in je zadostoval za enkratno uporabo... malo ironi?no, ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale moj (original) je tudi 100ml, ampak sem ga imel ohoho cajta, ker vsak nanos (dvojni) mi zdr?i po kaka 2 mesca, brisalce pozabi? da jih ima?! :P:jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta je model... pred leti je jokal, da bo vrnil zastopstvo in da ma sam ?e ene 20 fla?k - pol sem mu pa vse odkupil in jih imel za raznorazna darila ipd. ?e prej jih je pa Ajvar tud neki odkupil tako, da je model o?itno ugotovil, da se pa le vseen spla?a to robo prodajat - ?e bi jo pa ?e mal zreklamiral bi ?la pa kot sve?e ?emljice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Rain-x lahko kupite v bolje zalo?enih trgovinah z avtodeli...

V zadnjem ?asu sem ga kupoval v Ljubljani BTC-Hala A (ena od trgovin z avtodeli, katera to?no se ne spomnim), ter v Radljah ob Dravi (Vulkanizerstvo ?irnik).

 

Sem ?e sprobal nekaj drugih podobnih zadev, pa niso niti pribli?ek Rain-x.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.