Skoči na vsebino

rain-X preparat


ReDevil

Priporočeno sporočilo

prinas doma uporabljamo X rain ?e par let(odkar je on stri?ek prodajal na moto boomu v celju :P )

vedno pomagalo, edino onokrat sem nekaj na silo in hitro namazal...seveda je bil tudi primeren rezultat...samo meglilo se je in kablice so se ?e bol lovile na steklo :) vendar sem hitro odpravil to

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 123
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 2 meseca kasneje...

Dans sem kupu ta preparat, priporo?am ga tut Uklop?i? zvitemu Uro?u potaplja?u, pa naj pozabi na vedno nove brisalce! <_<

 

DA vidmo v naslednih dneh kako zadeva ?tima, jaz namre? sovra?im brisalce, pa ?e racing trak mi skoz praskajo bolj in bolj! :(

 

NO pa zadevo majo v "Baukavsu", cena pa je 1.990 SIT! Kdor bo v bli?ini, naj kup, se zihr spla?a! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po traku praska????

Skraj?i jih :bravo::hohoho::hohoho:

 

ej 1x bom probu!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

A ste u teh de?evnih dneh kej testiral X rejn? :ne vem:

 

No jz sm ga ful, pa kok je to nor ob?utk, ko od Kamnka do Lublane pozabim, ?emu naj bi brisalci sploh slu?il in bi z njimi komot naredu weight reduction! :danzoman::hohoho:

 

?e je kdo ?e vedno skepti?en (al pa mu gre te?ko iz to?la cca. 2 smuka) glede efekta preparat, mu ga rade volje posodm za kak?na 2 nanosa! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste u teh de?evnih dneh kej testiral X rejn? :ne vem:

 

No jz sm ga ful, pa kok je to nor ob?utk, ko od Kamnka do Lublane pozabim, ?emu naj bi brisalci sploh slu?il in bi z njimi komot naredu weight reduction! :danzoman::hohoho:

 

?e je kdo ?e vedno skepti?en (al pa mu gre te?ko iz to?la cca. 2 smuka) glede efekta preparat, mu ga rade volje posodm za kak?na 2 nanosa! :jupiii:

 

Devil, kaj ve? kje se to dobi na na?em koncu?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no js ga tudi i??em a brez uspeha!!!

 

Zato bo?tjan iz delnic...........nabavi ga zame v CE pa dobi? denar!!!

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem ga preizkusil pred leti in je zadeva nekaj ?asa delovala fenomenalno, po dolo?enem ?asu se je na ?ipi pojavil sloj, ki ga ni blo mogo?e oprat in je bila ?ipa ko je ?el brisalec ?ez motna. Od takrat dalje ga ne uporabim ve? tudi po razno. Novi brisalci in to je to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem ga preizkusil pred leti in je zadeva nekaj ?asa delovala fenomenalno, po dolo?enem ?asu se je na ?ipi pojavil sloj, ki ga ni blo mogo?e oprat in je bila ?ipa ko je ?el brisalec ?ez motna. Od takrat dalje ga ne uporabim ve? tudi po razno. Novi brisalci in to je to.

 

DA bi pa potem ?e 1X premezal steklo pa se ti ni posvetilo ?

Jaz zadevo uporabljam ?e 8-9 let in nikoli mi ni pri?lo na misel da bi prenehal, ja zakon se pelje? 50+ km/h, pada de? brisalci pa ugasnjeni. Druga?e pa je ob nanosu na steklo priporo?livo parkrat potegnit po gumici od brisalcev u?inek je neverjeten. :ouje:

 

Uklopko, upam da dobim, druga? bom pa mogu eno diverzijo izvest. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DA bi pa potem ?e 1X premezal steklo pa se ti ni posvetilo ?

Jaz zadevo uporabljam ?e 8-9 let in nikoli mi ni pri?lo na misel da bi prenehal, ja zakon se pelje? 50+ km/h, pada de? brisalci pa ugasnjeni. Druga?e pa je ob nanosu na steklo priporo?livo parkrat potegnit po gumici od brisalcev u?inek je neverjeten. :ouje:

 

Uklopko, upam da dobim, druga? bom pa mogu eno diverzijo izvest. ?zmeden?

 

 

A lahko prosim ?e zame enega? Tudi jaz prinesem denar v CE.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam enga, k sem ga ?e uporabljal, pa ga bom zraven prneso :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga npr. u Bauhausu kupu in je genau 2 smuka SIT! Pa zadeva res funkcionira, ni da NI! :rispekt:?zmeden?

 

Pa ni samo fora, da se mora? 50 al 60 pelat, ker pri manj?ih brzincah, se pa kapljice tok porazgubijo, da vidi? skoraj perfektno! :jupiii:

 

Boste vidl pol, loh samo ?e brisalce odmontirate in enmu (nejevernemu Toma?u) prodate! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga npr. u Bauhausu kupu in je genau 2 smuka SIT! Pa zadeva res funkcionira, ni da NI! :rispekt:?zmeden?

 

Pa ni samo fora, da se mora? 50 al 60 pelat, ker pri manj?ih brzincah, se pa kapljice tok porazgubijo, da vidi? skoraj perfektno! :jupiii:

 

Boste vidl pol, loh samo ?e brisalce odmontirate in enmu (nejevernemu Toma?u) prodate! :ouje:

 

Brzina je odvisna od oblike avta, tako da pri meni tam 50-60 naprej je ql, razen ?e pada(??ije) orng de?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na motorju imam premazan vizir na ?eladi, in se v de?ju brezskrbi pelem, :D ?e pa ne je pa cela ?tala in sem slep ko kura, potem vozim z odprtim in sem moker po obrazu. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz morm pa vsaj 60 letet, da je zadeva ?e bl izrazita, drga? pa je jasno tut velik odvisn, ?e ti ?e kak?en vetr pomaga pri odna?anju vode dale? stran s ?ipe! :D

 

Pozabil si mi jo dat ko sem bil pri tebi :( Pa drugi? da sprobam ?e je za kj
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Zdej vas je ?e par mazda?ev dobil ta preparat, pa me zanimajo va?a mnenja! <_<

 

Jz sm medtem uporabu ?e antifog od Pauline, za spredno ?ipo (od znotri jasno) in sem med vo?no precej mn ?iv?n, ker se n? ne rosi! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz stestiral na de?ju............DELUJE :ouje::ouje::ouje:

 

Sploh stranske so ostale skoraj suhe------ni? ve? kaplic na njih!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej vas je ?e par mazda?ev dobil ta preparat, pa me zanimajo va?a mnenja! <_<

 

 

Jaz sem ?e pred leti sprobal to zadevo, mislim da sem jo kupil na nekem sejmu, pa sem ga uporabu samo enkrat, so me namre? blazno motile kapljice, ki so se vozile po vetrobranskem steklu navzgor proti strehi! ?zmeden? Posebno na AC pri vi?jih hitrostih!

Tko da sem takoj vklopu brisalce, sicer pa stvar deluje tko kot obljubljajo! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.