Skoči na vsebino

Daljinsko centralno M6 - problem...


Priporočeno sporočilo

No stvar je taka pri fotrovi 6ki se je pojavil problem. Fotr je ravno hotel zakleniti avto a je mama v istem momentu odpirala gepek in zgleda se je neki za?tekal kajti daljinsko je ratal "mrtvo"... Normalno se avto odklepa in zaklepa ampak daljinsko pa ne bu ne mu... Kaj bi lahko blo ?

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 50
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No stvar je taka pri fotrovi 6ki se je pojavil problem. Fotr je ravno hotel zakleniti avto a je mama v istem momentu odpirala gepek in zgleda se je neki za?tekal kajti daljinsko je ratal "mrtvo"... Normalno se avto odklepa in zaklepa ampak daljinsko pa ne bu ne mu... Kaj bi lahko blo ?

 

kaj pa baterija mogoce?

probaj se z rezervnim daljincem

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se je isto zgodilo mojemu fotru na novi ?estki vendar ne vem kaj je bil vzrok saj so popravili v garanciji, fotra pa tehnika (?e posebej pokvarjena) ne zanima prve?. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje se elektroniks "ne najde ;ko je bil postopek zaklepanja spro?en, se ni kon?el kot bi moral, zato je stvar obvisela! Edini pravi naslov je servis, da na novo sprogramirajo kode za zaklepanje, :whatever:

 

Ja elektronika je zelo uporabna ma ob?utljiva stvar :P

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Zdravo,

 

mene zanima, kje je mo?no dobit baterijo za daljinca za centralno, da bi jo zamenjal?

Namre? dalinc mi no?e ve? zaklepat avta (lovi mi samo nekje ?ist blizu senzorja), odklenit pa se ?e ga da normalno na ca. 20 metrov oddaljenosti.. pa sem probal z rezervnim klju?em, pa dela normalno, tak da predvidevam, da je sam baterija..

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

mene zanima, kje je mo?no dobit baterijo za daljinca za centralno, da bi jo zamenjal?

Namre? dalinc mi no?e ve? zaklepat avta (lovi mi samo nekje ?ist blizu senzorja), odklenit pa se ?e ga da normalno na ca. 20 metrov oddaljenosti.. pa sem probal z rezervnim klju?em, pa dela normalno, tak da predvidevam, da je sam baterija..

 

Lp

 

Najprej povej za kateri avto se pa gre in iz kje prihaja? da ti bomo la?je odgovorili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, tak da pol so to navadne baterije ki jih lahko kupim kjerkoli, pazit moram samo, da vzamem CR2025 (sem pogledal v navodila in tak pi?e)?

 

Tolko informativno ?e mogo?e kdo ve - kolko pribli?no pa stane ena taka baterija?

 

 

HVALA!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preveri koliko jih rabi?. Nekateri daljinci uporabljajo 3.

Takoj pri novem avtu sem odprl daljinca, ?ist tako iz firbca in noter je ena sama baterija. Te sorte baterije ima ?e skoraj vsaka bolje zalo?ena mesarija, ?e jo kupuje? pri urarju ti jo zna zara?unat x 3. Koliko bi stala v Gama centru pa...

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem je zelo pomembna kvaliteta baterij in ne toliko cena.Kak?nih no-name baterij ne bi nikoli sam kupoval.Se pa res spla?a malo okoli povohat,ker je cena za popolnoma iste baterije lahko zelo razli?na. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, zakaj bi ?lovek dajal po nepotrebnem 10?, ?e lahko brez te?av dobi isto stvar za 1,5? (ok, razen ?e se koplje? v dnarju, pol ti je res vseeno... :whatever: ). pa tle ?e lahko naro?i? preko po?te, pa s po?tnino vred da? pol sam 5?, kar ?e je vedno pol manj kot kjer drugje, pa ?e lepo domov ti dostavijo ne rabi? nikamor hodit... tak da ceneje pa ?e komot... ;)

 

glede kakovosti baterij pa je tak... mi kupujemo baterije za ure pri ?iptarjih po 1?, pri urarjih pa stane take baterije ca. 7?! in najve?ji ?tos je v tem, da tiste baterije od urarja je potrebno menjati po 1 letu, tiste od ?iptarja pa zdr?ijo po 3 leta...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, zakaj bi ?lovek dajal po nepotrebnem 10?, ?e lahko brez te?av dobi isto stvar za 1,5? (ok, razen ?e se koplje? v dnarju, pol ti je res vseeno... :whatever: ). pa tle ?e lahko naro?i? preko po?te, pa s po?tnino vred da? pol sam 5?, kar ?e je vedno pol manj kot kjer drugje, pa ?e lepo domov ti dostavijo ne rabi? nikamor hodit... tak da ceneje pa ?e komot... ;)

 

glede kakovosti baterij pa je tak... mi kupujemo baterije za ure pri ?iptarjih po 1?, pri urarjih pa stane take baterije ca. 7?! in najve?ji ?tos je v tem, da tiste baterije od urarja je potrebno menjati po 1 letu, tiste od ?iptarja pa zdr?ijo po 3 leta...

 

Mo?no,mo?no,samo pri urarju pla?a? tudi "ekskluzivnost"-pri njih je vedno najbolj?a roba,ponavadi. :whatever:;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, ?e kupuje? uro ali pa kako drugo opremo pri urarju pol itak da je ponavad tam FUL bolj?a roba in itak da take stvari ne bo? kupoval kar nekje x, edino v primeru baterij pa smo pogruntal, da je tale njihova "ekskluzivnost" in roba toliko "bolj?e kakovosti", da zdr?i 3x manj kot drugje pa ?e 7x dra?ja je... ?zmeden?

 

 

tak da na kaki tr?nici ravno nebi kupoval kakega rolexa :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

narobe razume?... ima? point zakaj bi pla?eval dra?je ?e ni treba... se strinjam. Hotel sem sam povedat, da za recimo par evrov na 5 let se jaz ne mislim tolk ubadat s takim "problemom" in grem tja kjer to majo najbli?je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.