Skoči na vsebino

Daljinsko centralno M6 - problem...


Priporočeno sporočilo

CR 2025 se dobijo tudi v SPAR-u, lklerku, ipd... stanejo pa od 1 - 5 EUR :)

 

pri urarju se baterij NE kupuje, ker imajo stare zaloge, in baterije so dra?je za vsaj 2x

 

na servisu pa, ?e so po?teni, ti jo bodo ob letnem servisu brezpla?no zamenjali, ?e je slaba :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 50
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Nevem zakaj bi po po?ti naro?al stvar, ki jo kupi? spotoma, ko gre? po mleko in kruh.

 

Pred leti za moj SLR fotoaparat litijeva duracelka kupljena v tahoh foto?tacuni v Angliji je bila ?e nova napol prazna - zdr?ala je 3 filme, enako je bilo z duracelko kupljeno v veliki foto?tacuni v Nem?iji. Potem pa je povsem enaka, za polovico manj denarja kupljena pri Turku v ?tacuni NUR F?R EXPORT, zdr?ala normalnih 30+ filmov. Sranje je, da te stvar zaj... ko si prepri?an, da se lahko zanese? nanjo, saj si dal v aparat fri?no baterijo.

 

na servisu pa, ?e so po?teni, ti jo bodo ob letnem servisu brezpla?no zamenjali, ?e je slaba :)

 

Po?teni servis? Mogo?e obstojajo. Meni so na enem od servisov hoteli zara?unat ?arnico za kratko lu?, ki so jo sesuli, ko so v garanciji menjavali ?aromet. Seveda sem se uprl :angry: .

 

Lp M :)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez zaljivk prosim

ali pa si zamenjaj lastno baterijo :P

 

se opro??am - no?em nobenga u?alit, sam ?al ne vem kako jim naj druga?e re?em, ker jih vsi tak kli?ejo, njihovega pravega imena pa ?al ne vem - TOREJ SE OPRO??AM, ?E SEM KERGA U?ALIL!! NI BILO SLABO MI?LJENO!! :cheers:

 

 

Druga? pa sem se mimogrede ustavil v comshopu in kupil za 1,55 ?, tak da hvala!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"pri albancih" - ce ze moras po narodnosti opredelit prodajalca baterij :)

 

drugace za info: siptar je izraz katerega so izmislili srbi, da bi "locili" kosovske albance od tistih iz albanije in je to misljeno ponizevalno in na kosovu je to najhusja mozna zaljivka...

 

nocem tezit s tem, sam tko sem napisal kot tista rubrika "a ste vedeli..?" :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"pri albancih" - ce ze moras po narodnosti opredelit prodajalca baterij :)

 

drugace za info: siptar je izraz katerega so izmislili srbi, da bi "locili" kosovske albance od tistih iz albanije in je to misljeno ponizevalno in na kosovu je to najhusja mozna zaljivka...

 

nocem tezit s tem, sam tko sem napisal kot tista rubrika "a ste vedeli..?" :D

 

 

Saj je prav, da si napisal, ker tudi jaz nisem tega vedel. In ?e bom ?el kdaj tja ne bi rad takoj prvi dan osebno menjal... :(:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar me pa spominja na ta vic:

 

Tarzan je celog ?ivota ?iveo u d?ungli i nije imao pojma o seksu.

 

D?ejn je odlu?ila da mu da par sati seksualnog vaspitanja i sve

simboli?ki objasni kao malom detetu:

 

- Tarzane, ovo ?to ti ima? obe?eno tu između nogu je tvoja krpica, a

ovo ?to se nalazi meni između nogu je ma?ina za pranje ve?a... Dakle,

ti mora? tu svoju krpicu prati u mojoj ma?ini.

 

Sledećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.

 

Kada je iscrpljena D?ejn uspela da dođe do daha re?e mu:

 

- Tarzane, slu?aj me... Pranje te tvoje krpice ne sme biti tako ?esto

jer će se ona isprati. Treba? je prati svakih tri do ?etiri dana.

Tarzan je poslu?a i idućih mesec dana nije je pipnuo.

D?ejn uhvati nervoza i jednog dana ga upita:

- Tarzane, ?ta ti je? Za?to već mesec dana nisi oprao svoju krpicu u

mojoj ma?ini?

 

Tarzan joj sav ozaren i veseo odgovori:

 

 

- Tarzan nau?io prati na ruke!!!!

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar me pa spominja na ta vic:

 

Tarzan je celog ?ivota ?iveo u d?ungli i nije imao pojma o seksu.

 

D?ejn je odlu?ila da mu da par sati seksualnog vaspitanja i sve

simboli?ki objasni kao malom detetu:

 

- Tarzane, ovo ?to ti ima? obe?eno tu između nogu je tvoja krpica, a

ovo ?to se nalazi meni između nogu je ma?ina za pranje ve?a... Dakle,

ti mora? tu svoju krpicu prati u mojoj ma?ini.

 

Sledećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.

 

Kada je iscrpljena D?ejn uspela da dođe do daha re?e mu:

 

- Tarzane, slu?aj me... Pranje te tvoje krpice ne sme biti tako ?esto

jer će se ona isprati. Treba? je prati svakih tri do ?etiri dana.

Tarzan je poslu?a i idućih mesec dana nije je pipnuo.

D?ejn uhvati nervoza i jednog dana ga upita:

- Tarzane, ?ta ti je? Za?to već mesec dana nisi oprao svoju krpicu u

mojoj ma?ini?

 

Tarzan joj sav ozaren i veseo odgovori:

- Tarzan nau?io prati na ruke!!!!

 

:whatever::hohoho::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pri M6 GT (letnik nov.2008), ki ima zlo?ljiv klju? se mi nekaj dni pojavlja, da ne morem zakleniti (daljinsko) vozila s prvim pritiskom na daljinca, ampak moram najprej pritisniti tipko za odklenitev vozila in nato tipko za zaklenitev. Zanime me tudi ali je normalno, da naj bi se baterija v daljincu menjala ?e po slabih 2 in pol letih uporabe in kako se menja baterija v daljincu - zlo?ljivem klju?u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri M6 GT (letnik nov.2008), ki ima zlo?ljiv klju? se mi nekaj dni pojavlja, da ne morem zakleniti (daljinsko) vozila s prvim pritiskom na daljinca, ampak moram najprej pritisniti tipko za odklenitev vozila in nato tipko za zaklenitev. Zanime me tudi ali je normalno, da naj bi se baterija v daljincu menjala ?e po slabih 2 in pol letih uporabe in kako se menja baterija v daljincu - zlo?ljivem klju?u.

 

Ne vem ?e je pri mazdi to, ampak jamranje centralnega je v?asih tudi jamranje akomulatorja.

Baterija je baterija, lahko da ji ne pa?e okolje, je iztro?ena...itd. Samo to kar si opisal ni ravno videti baterija, ker ?e bi ?tekala bi ti tudi kasneje, lahko da ima? v klju?iu kak stik - svinjarijo in ga na ta na?in zdrma?. A je bil kdaj moker?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e je pri mazdi to, ampak jamranje centralnega je v?asih tudi jamranje akomulatorja.

Baterija je baterija, lahko da ji ne pa?e okolje, je iztro?ena...itd. Samo to kar si opisal ni ravno videti baterija, ker ?e bi ?tekala bi ti tudi kasneje, lahko da ima? v klju?iu kak stik - svinjarijo in ga na ta na?in zdrma?. A je bil kdaj moker?

 

Ne moker ni bil nikoli, kar se akumulatorja ti?e zadeva deluje brez problema -v?ig, vo?nja,.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno baterija v daljincu... ali pa svinjarija ...

 

Kako zamenjati baterijo >> http://www.mazda3forums.com/index.php?topic=152075.0

 

In ali je baterija sla je predvsem odvisno od tega, koliko je stara (lahko je starejsa od avta) ... od tega, kolikokrat zaklepas/odklepas... od tega, koliko se igras s tipkami :) ... Baterija stane nekaj ? ... in je vsekakor najbolje najprej zamenjat baterijo... ce potem se ne bo bolje, pa iskati problem naprej ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam v svojem klju?u ?e originalno baterijo (od oktobra 2005), pa mi ?e lepo dela.

Meni se ne zdi, da bi bila baterija fu? - ?e ti odklene. Prav tako se mi ne zdi, da bi se v ra?unalniku ali klju?u kak signal zmedel, ?e ti po odklepanju zaklene. Mo?no pa je, da je tipka zapacana.

Za raztavit klju? ima? napotke v navodilih za avto, druga?e ga pa razpre? in v re?i kamor se pospravi klju? je en hakel?ek, ki ga pritisne? in potegne? klju? narazen.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima? rezervni klju? tudi na daljinca??

?e ja bo to najhitrej?i test napake :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z rezervnim klju?em - daljincem se avto odpira in zapira brez problema, opazil pa sem, da mi na uporabni?kem klju?u ne gori rde?a lu?ka na sredini klju?a, medtem ko se na rezervnem klju?u pri?iga in uga?a brez problema.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z rezervnim klju?em - daljincem se avto odpira in zapira brez problema, opazil pa sem, da mi na uporabni?kem klju?u ne gori rde?a lu?ka na sredini klju?a, medtem ko se na rezervnem klju?u pri?iga in uga?a brez problema.

 

Odprl sem klju? vendar vse lepo in prav a baterije se ne da dobiti ven, tudi ne tako kot pi?e v navodilih par postov zgoraj (pritisne? kjer je ozna?eno in baterija sko?i ven). Pri meni se ne premakne ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit da je pol mehanska poskodba. Velikokrat se vsedemo nanj. Drugac pa sedaj ves da je napaka na kljucu, ali baterija ali drugo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Po moje se ne zaklene dvakrat ampak ti samo sli?i? 2x, ker al ti kak?en motor zaostaja ali pa ima? kak?na vrata odprta pa se avto zato ne zaklene ampak takoj odklene nazaj.

 

Lahko pa je tudi stikalo slabo, ki ti kontrolira ali so vrata zaprta ali niso.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje se ne zaklene dvakrat ampak ti samo sli?i? 2x, ker al ti kak?en motor zaostaja ali pa ima? kak?na vrata odprta pa se avto zato ne zaklene ampak takoj odklene nazaj.

 

Lahko pa je tudi stikalo slabo, ki ti kontrolira ali so vrata zaprta ali niso.

 

sm mal poslu?al in se m zdi da zadnja vrata zaklene kasneje kot sprednja. a to vodi k kak?ni okvari ali je to nekaj obi?ajnega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.