Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tokrat sem pa jaz en mal enega ponocnjaka... Ceprav se ravno spravljam spat... ;) ... Sem pa v Barceloni... Pred pol urce prisli iz vecerja in Erdingerja... Seda v flatu stisnil se enega tamalega Heinekena... Zdaj pa pocasi filat akumulatorje za jutri (ups... danes) ko bo kar naporen dan... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tokrat sem pa jaz en mal enega ponocnjaka... Ceprav se ravno spravljam spat... ;) ... Sem pa v Barceloni... Pred pol urce prisli iz vecerja in Erdingerja... Seda v flatu stisnil se enega tamalega Heinekena... Zdaj pa pocasi filat akumulatorje za jutri (ups... danes) ko bo kar naporen dan... :)

Ej....lepo mesto...u?ivaj malo....LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro jutro.

 

Danes smo pa zgodaj za?eli dan. Najprej se je mo? stisnil k meni in dobrih 15 minut "parkiraval v gara?o". Saj ne, da ni pasalo, a komaj sva dobro kon?ala, se je oglasil najmanj?i. Ga podojim in ko je zaspal, sli?im tretjega, da se joka. O?itno je nekaj sanjal. Ga potola?im in umirim in zdaj je zaspal. Jaz pa zdaj ne vem, kaj naj. ?ez 40 minut moram zbuditi prva dva, da gresta v ?olo in vrtec. Za spat premalo ?asa, za ?akat predolgo, za karkoli delat prezgodaj. Ni?, vseeno grem v posteljo malo se ?e k mo?u stisnit in podremat za pol urce...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Jaz sem mel pa v planu dons mal pole?at pa sem bil ?e ob 7:30 ves zbujen. ?ez teden pa ko je ura 7:30, bi spal in me treba z tankom iz pojstle vle?t.

Sem se presedlal na kav?, pred TV in gledal dokumentarce. BBC Knowledge FTW!!!!

 

Mam pa tut na splo?no sam probleme pono?, se vedno sam premetavam. Probal alkohol pa je blo ?e slab?. :)

 

?eprav imam kar dostikrat zve?er rutino, da spijem po?irek ali dva viskija. Nisem bil tut na ra?un tega ?e prehlajen kar dolgo ?asa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro jutro.

 

Nekam mrtvo je na forumu ob tej uri. No, zato pa ni mrtvo v na?i hi?i. Otroci so ?e razglasili beli dan, ?eprav zame je ?e no?...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zakaj imajo otroci po?itnice takrat, ko se sami od sebe zbudijo bolj zgodaj kot pa takrat, ko morajo v ?olo?

 

Kakorkoli, dobro jutro.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa zadnje dva tedna delam en eksperiment. Ker imam dokaj fleksibilen prihod v slu?bo, si to recimo lahko privo??im, ker me noben ne bo gledal grdo, ?e pridem 20min kasnej v slu?bo.

 

Razlog tega je bil, da sem ?tudiral, kako se ?ez vikend vedno zbudim ob nekako pravi uri brez budilke, ter spo?it ter naspan. ?ez teden, pa ko me zbuja budilka pa mi je muka skoraj eno uro kasnej iz pojstle it.

Potem sem bral ?e en znastveni ?lanek o spanju in spalnih ciklih.

 

Tako da sem trenutno ukinil budilko (oz. nastavljena je na ?as, ko sem ?e na meji da sem malo zaspal). In zadnje dva tedna, ko se ne zbujam z budilko, se zbudim veliko bolj naspan in spo?it. Zadnji teden sem ?e celo malo potelovadil zjutraj.

 

In malo prejle sem o tem debatiral s kolegom in bojda obstaja app na telefonih, ki gleda kdaj si v tistem globokem spanju in ti takrat ne za?ene budilke, ampak ti jo zalaufa takrat, ko zazana, da si v bolj zbujenem stanju. Ker najve?ji hudi? je pomojem, ko te budilka vr?e ven iz cikla globoke spanja, cikla, ki ga je lahko konec ?ez 10min, a hkrati naredi ogromno razliko v spo?itosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa zadnje dva tedna delam en eksperiment. Ker imam dokaj fleksibilen prihod v slu?bo, si to recimo lahko privo??im, ker me noben ne bo gledal grdo, ?e pridem 20min kasnej v slu?bo.

 

Razlog tega je bil, da sem ?tudiral, kako se ?ez vikend vedno zbudim ob nekako pravi uri brez budilke, ter spo?it ter naspan. ?ez teden, pa ko me zbuja budilka pa mi je muka skoraj eno uro kasnej iz pojstle it.

Potem sem bral ?e en znastveni ?lanek o spanju in spalnih ciklih.

 

Tako da sem trenutno ukinil budilko (oz. nastavljena je na ?as, ko sem ?e na meji da sem malo zaspal). In zadnje dva tedna, ko se ne zbujam z budilko, se zbudim veliko bolj naspan in spo?it. Zadnji teden sem ?e celo malo potelovadil zjutraj.

 

In malo prejle sem o tem debatiral s kolegom in bojda obstaja app na telefonih, ki gleda kdaj si v tistem globokem spanju in ti takrat ne za?ene budilke, ampak ti jo zalaufa takrat, ko zazana, da si v bolj zbujenem stanju. Ker najve?ji hudi? je pomojem, ko te budilka vr?e ven iz cikla globoke spanja, cikla, ki ga je lahko konec ?ez 10min, a hkrati naredi ogromno razliko v spo?itosti.

Probal in je odli?na stvar, samo kaj ko sem ob 1h-2h zjutraj tako zjeban na ne vklopim tega. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.