Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Mam en mjhen problem ki pa mi gre na jetra ?e!!!

 

Zanima kere vrste brislce naj nataknem na ?ipo da bo brisal tko k je treba!!!

Pa zakaj po enemu tednu lahko brisalce vr?em u smeti!!!?

V enem mescu zamenu 2x (valeo,champion, pa od bosha sm jih mel)

Vse hudi? uzame po enmu tednu !!!

V eno stran bri?e v drugo pa razma?e........zakaj?

 

Nisem pa ?e probal unih ta ?istogumastih-kje jih lahko nabavim!!!

 

hvala

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marino ima brisalce - gumice iz silice, prav poceni (1800 2 gumici) bri?ejo pa v redu. Ne ska?ejo in ne ropotajo po ?ipi, ?e je premal vode gor.

 

Sam mora? pa sam gumice menjat, al pa ?e se do njega zapelje? in ti jih zamenja.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje pa je to? sramezljiv

 

Js sm mel ?e 3 ferme pa so pa parih uporabah za?eli cvilit izjemoma od valeo-ta

Za?nejo pa v eno stran brist za nazaj pa razbrisat :angry:

 

bomo probal ?e kj !!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

katere brisalce naj dam?

sem skor obupal

 

bosch ne gre gor

champion tud ne

valeo?

al pa originalni? (ceprav od prvega dneva niso brisali desno stran kot je treba)

kdo ve mogoce kok stanejo originalni?

predlogi dobrodosli

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam sedaj VAleo-tove s5 gor in so na za?etu brisal dobro zdaj pa ni ve? tisto kar bi moglo bit!!!!!

Morda pa je vzrok na samem steklu ..........bi ga blo treba peljat h CARGLASS-u da spulera steklo?????

 

 

Sm pa premazal z omenjeno zadevo rain x in za 1x jo morm pohvalit,?eprav je ?e nisem do dobra sprobal(ni ?e pravega vremena za to!!!

Je pa razlika o?itna!!!(man uporabljam brisalce!!!)

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men ga zdej champion po pol leta neki serjejo, bom prvo mal gumice pobrisla, verjetno je dosti umazanije gor, potem bom pa vidu kako bo. Samo to ?kripanje res najeda....a se ne more ena firma spomnit da bi delal brisalce k ne ?kripljejo, ma to bi jih prodajal za med. A ?mo mi to kej pogruntat :hohoho: pa bomo mel pare do amena, bo mel vsak svojo rx8, MPS-ko, ma kar ?e? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud sam mam Boscheve in so za en ku**c! ?e so mi tedn dobr delal sm car!!! Mi je pa ?a?el levi zlo slabo brisat in to direkt na sredini brisalca da mi ja tanajva?nej del razma?e! Pa ks sm jih namomnteru sm ja pazu da bo use ok zalil sm ?ipo navla?il brisalce pobrisu parkart in ekola par dni in so ?e za v smeti. Pa pucanje tud ne pomaga. Treba je neki pogruntat.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ btrafela: a mi lahko poves kako si zadovoljen z brisalci? ti si montiral aerotwine ne?

 

Jaz sem po dveh mesecih zamenjal originalne za AeroTwin. Do sedaj bri?ejo super v obe strani brez

kak?nih sledov.

 

Je pa res, da je bilo to jesen malo padavin in so se vse ma??obe ter svinjarija s ceste

prijeli za ?ipo in brisalce, odtod tudi ve?ji problemi. To sem tudi jaz opazil, vendar ko

parkrat med vo?njo "?pricnem" teko?ino za ?i??enje stekel, pa zadeva za?ne delovat tako kot treba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sm prej na vsake toliko ?asa spucal ?ipo z 96% etanolom (?piritom) in prav tako metlice brisalcev!!!Da sm razmastil vso zadevo!

Morm re?t da je bilo s5 malo bolje!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sm prej na vsake toliko ?asa spucal ?ipo z 96% etanolom (?piritom) in prav tako metlice brisalcev!!!Da sm razmastil vso zadevo!

Morm re?t da je bilo s5 malo bolje!!!!

 

Jeb.. brisalce, rain-x + malo vetra(hitrosti) in si zmagu. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uporablam to uporablam!!!!!!!!!!!!

 

Ampak ?e nism se pelu po kakem ornk de?ju da bi sprobal to!!!!!!!!

Ko sm zlil ?kaf vode na ?ipo je fino delovalo

:bravo::bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo nevem kak bo rain x pomagal pri snegu? :blink:

 

Sneg-led se manj ali pa sploh ne "prime" na steklo, preverjeno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marino ima brisalce - gumice iz silice, prav poceni (1800 2 gumici) bri?ejo pa v redu. Ne ska?ejo in ne ropotajo po ?ipi, ?e je premal vode gor.

 

Sam mora? pa sam gumice menjat, al pa ?e se do njega zapelje? in ti jih zamenja.

 

marinota ne bi glih hvalil. meni ne dela tako ko treba. malenkost cvili, desni mi ne bri?e ku, tista njegova teko?ina pa pol ko obri?e? pusti brisalec meglo za sabo tako da ne ve? al bi brisal al da se samo odteka, ?e pr?i pa to ne gre.

torej to malo z rezervo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

doma sem na?el novo zapakirano Rain X in po navodilih namazal na steklo avtomobila in je razlika minimalna :blink:

je to mogo?e zato ker je stvar stara ve? kot 3 leta?

 

Pomoje starost ne igra vloge, vsaj kolkor mam jaz izku?enj. Kar se pa "megle" za brisalci ti?e pa je res v?asih neprijetna sploh ko se pelje? tako da ti sonce nabija v predno ?ajbo, sicer pa kukr za koga, mene osebno to ne moti, ravno tako ne nasproti voze?a vozila.Sem normalen ?? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Meni tudi dela regeneracijo redno pri 290-310 km, gre pa za 2.2 2015FL (je pa res, da mi takšne regeneracije dela, odkar so mi lansko leto preventivno zamenjali malo verigo, prej mi je delal na 250).
    • Jaz mislim,da boš dele dobil pri "šverc-komerc" nepooblaščencu kakih 20...30...mogoče celo 50% ceneje...pol pa neseš k pooblaščencu,kjer imajo usposobljenega mehanika,se zmeniš za en orng popust,ker bodo itak veseli,da si k njim prišel dat avto popravljati...k z popravili lepo služijo.... Isto kot z npr. ležaji za elektromotorje...dobiš za vsakim vogalom pr švercerju....   Sem že enkrat prilimal ta link,pa če koga zanima,naj pogleda še enkrat.  
    • Kot primer lahko povem, da v naših koncih lahko Škodo Superb, ki mislim da je ena izvedba mehki hibrid (pardon, če sem se narobe izrazil), popravlja samo en uradni servis, ker ima certificiranega mehanika. Pa je servisov kar nekaj. Drug primer. Oče je bil par let lastnik Renault Zoe, pa je bilo znanje na Avtotehniki Celje zelo slabo za kakšna tehnična vprašanja. To je sicer že nekaj časa nazaj, tako da ne vem kako je zdaj. Da bi pa kakšni fušarji pod kozolci tole delali, bo pa še nekaj časa preteklo pomoje. Hitrost razvoja in raširitve elektromobilnosti bo definirala infrastruktura. Dokler je ne bo, ne bo širitve, to je zdaj upam da že vsem jasno.
    • A kakšne postavke pregled in test elektro zadev pa še niso izumili?
    • Super stvar. Samo moraš pazit, da ne odpihneš sproti  tudi ogledal z avta. . Ker vemo, da ogledala niso neki glavni  adut mazd. 😊
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.