Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Meni moji brisalci ne delajo megle...nabavil sem pa Valeo '?pageti' brisalce priporo?ene in stestirane s strani Mazda323 & Megumi. Zaenkrat zelo zadovoljen.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je kdo razen mene ?e podvomil v kvaliteto mazdinih stekel,oz zakaj isti brisalci na drugih znamkah pa bri?ejo u redu ? tudi na moji mazdi brisalci delajo meglo. :whatever:

 

to se tudi jaz spra?ujem, saj imam sedaj ?e druge brisalce, sicer Aerotwin, zaenkrat kar zadovoljen,

?eprav bi lahko bilo bolj?e

 

posebej sedaj, ko ni de?ja in bolj rosi iz megle, moram vsakeko toliko ?asa "?ricnit" na ?ipo, da

potem ni megle.

 

mogo?e je pa res kaj na steklu........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

meni se zdi da je prednje steklo neko ?udno, na originalni se ni videlo tako lepo skoz kot na kaki drugi znamki , pa sem menjal za ?ist novo (bolj?e kvalitete kaj se dalo dobiti) pa je isto.?ajba se rada rosi od zunaj.Brisalci pa delajo meglo.

 

Ta rain-X pa je vredu , samo je pa problem ko je bolj hladno se rado rosi, kot ?e bi gledal skoz meglo.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Hojla mafija!

 

Imam eno vpra?anje. Ali je potrebno na M6 karavan menjati zadnji brisalec z originalnim ali ne. Kolikor sem videl, zadnji brisalec ni navaden, ampak ima nekaj ?ir?o plastiko, ki se ujame v enoten izgled z ro?ico.

Kdo kaj ve o tem? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa samo gumico zamenjas...takih je na sparu koliko sakas :)

Pa prerezes...

Za zadnji brisalc najbrz ni treba met neke hude brisalce (to pa na pamet govorim, ker zadnjega brisalca se v zivljenju nisem nikol mel)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hojla mafija!

 

Imam eno vpra?anje. Ali je potrebno na M6 karavan menjati zadnji brisalec z originalnim ali ne. Kolikor sem videl, zadnji brisalec ni navaden, ampak ima nekaj ?ir?o plastiko, ki se ujame v enoten izgled z ro?ico.

Kdo kaj ve o tem? :ne vem:

 

Ja,na ?alost mora? uzet originalnega,al pa zamenja? samo gumico(za brisalce,se razume :P ),kot ti je predlagal Labi.

Najbr? ne stane ne vem koliko...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je kar zdelo, da bo tako. Bom kar gumico zamenjal, sem prepri?an, da bo ?isto OK.

 

@Labi in Alex: hvala za info :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ?e pri brisalcih in ?ipah...a rain-x se ne da ve? dobit?In kako se kaj res obnese? :whatever:

 

?e se velik vozi? po AC in po hitrej?ih cestah je zadeva zelo priporo?ljiva, ker takrat sploh ne rabi? brisalcev. Pri nizkih hitrostih pa brez brisalcev ne gre tako, da v takem primeru od rain-x ni kaj dosti koristi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se velik vozi? po AC in po hitrej?ih cestah je zadeva zelo priporo?ljiva, ker takrat sploh ne rabi? brisalcev. Pri nizkih hitrostih pa brez brisalcev ne gre tako, da v takem primeru od rain-x ni kaj dosti koristi.

 

Sem sli?al tudi,da ko rosi se precej razma?e ?ipa z brisalci(z rain x-om),A je to res?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sli?al tudi,da ko rosi se precej razma?e ?ipa z brisalci(z rain x-om),A je to res?.

 

Ne ?e ima? dobre brisalce. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam en mjhen problem ki pa mi gre na jetra ?e!!!

 

Zanima kere vrste brislce naj nataknem na ?ipo da bo brisal tko k je treba!!!

Pa zakaj po enemu tednu lahko brisalce vr?em u smeti!!!?

V enem mescu zamenu 2x (valeo,champion, pa od bosha sm jih mel)

Vse hudi? uzame po enmu tednu !!!

V eno stran bri?e v drugo pa razma?e........zakaj?

 

Nisem pa ?e probal unih ta ?istogumastih-kje jih lahko nabavim!!!

 

hvala

 

lp

 

Gor sem dal champion aerotwin in so se do sedaj izkazali odli?no.Bri?ejo tiho in lepo pri vseh hitrostih.

Zadaj sem menjal samo gumico in ne bri?e dobro tako da bo treba kupit original.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko sem kupil avto so bili brisalci zanic, menjam za ?ampion- dela odli?no 2leti po dveh letih je brisalo ok samo ?kripal je. menjam za ?ampion spet mer za 2 leti potem mi kupi brisalce ati- kupi valeo- alaba roba imel sem jih gor 1/2 leta in ?e ni ve? brisalo tako kot je treba- menjal za ?ampion- sicer jih imam gor ?ele 1 mesec in zaenkrat delajo ?e super. ne uporabljam nobenega rainxyz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jih ravno v?eraj zamenjal. Sedaj so gor Valeo s katerimi sem bil pri prej?njem avtu kar zadovoljen.

Problem pa imam pri zadnjem brisalcu. Gumica je popolnoma druga?na od prednjih, tako, da je ne morem skraj?ati in zamenjati samo nje. Zgleda, da bo treba nabaviti original... :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem pa imam pri zadnjem brisalcu. Gumica je popolnoma druga?na od prednjih, tako, da je ne morem skraj?ati in zamenjati samo nje. Zgleda, da bo treba nabaviti original... :ne vem:

 

 

Jaz sem tudi pri zadnjih zamenjal samo gumico, vendar ni vredu. Prevece trda in po sredini ni vredu brisalo. Tako, da je bilo potrebno nabavit original...

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi pri zadnjih zamenjal samo gumico, vendar ni vredu. Prevece trda in po sredini ni vredu brisalo. Tako, da je bilo potrebno nabavit original...

lp

 

To verjetno pomeni tudi pripadajo?o plastiko ali samo original gumico? Morda ve? ceno?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,danes sem namalal tisto zadev??ino gor na sprednjo ?ipo,na zadnjo in na lu?i(rain off).

?e bo slabo,sem naje..l,?e bo treba odstranit,he,he. :bravo:

 

Evo,zadeva-rain-x je bila preizku?ena (avtoceste) in se zelo dobro obnese.Pozitivna ocena. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Po petih letih je ?as za menjavo brisalcev na moji M3, zanima me kje jih kupujete oz. kje ste jih najceneje dobili? Na servisvu bi me verjetno kar opalili. Sem sli?al da so Boschevi bolj?i kot Champion, ali je to odvisno od modela do modela?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej, Mazda original so super. ?e ne misli? tega, potem kupi v Intersparu. Tudi Bosch in Champion niso bogve kaj.

 

Lih v?eraj sem spra?eval za mojo 6-ko. Spredaj 35? zadaj 21 ? (na servisu). Tam nekje mora biti tudi za tvojo.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.