Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Lej, Mazda original so super. ?e ne misli? tega, potem kupi v Intersparu. Tudi Bosch in Champion niso bogve kaj.

 

Lih v?eraj sem spra?eval za mojo 6-ko. Spredaj 35? zadaj 21 ? (na servisu). Tam nekje mora biti tudi za tvojo.

 

 

Je mo?nost da Bosch dela za Mazdo, sploh kot nadomestni del?? zato spra?ujem, ker original so dobri, samo ?e se enake da dobiti ceneje potem....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem jih menjal ene ko sm nabavil avto se pravi 2leti nazaj ?el na servis in kupil original(cene ne vem to?no) ampak ni mi ?al lahko greva te?it za 2 para si za??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem jih menjal ene ko sm nabavil avto se pravi 2leti nazaj ?el na servis in kupil original(cene ne vem to?no) ampak ni mi ?al lahko greva te?it za 2 para si za??

 

 

Sem za, itak imam servis ?ez en mesec tako da.....ma da dajo skonto :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom se probal spogajat za 3 pare kok popusta dobim

ok

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav.

 

Na mazdi xedos sem menjal ene 3 vrste nadomestnih za ... malo denarja. Pa sem se u?tel. Vse zani?.

Potem pa sem nekje naletel samo na gumice...VE?LAMELNE , odrezal na mero zamenjal in dela super.

Cena pa je bila res minimalna v primerjavi z original ali Bosch aerotwin. Mislim da 6EUR pred pol leta.

l.p.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni so pa mislim, da Beru. Samo v de?ju ?e niso bils stestirana :blush:

 

:D ?ibej avto zalivat z vrtnim ?lavfom pa povej kako se obnesejo ;)

 

aja - pozabil sem da je de? druga?en kot voda iz pipe

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D ?ibej avto zalivat z vrtnim ?lavfom pa povej kako se obnesejo ;)

 

aja - pozabil sem da je de? druga?en kot voda iz pipe

 

 

de? je mehka voda, in ne ropota tak po ?ipi :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem kupil komplet gumic za brisalce v Conradu. Malo ve? kot 3 (tri) eur za par. Potem samo gumico na metlici zamenja? in odre?e? na dol?ino. Jih pa nimajo na zalogi in jih je potrebno naro?iti in traja 2 tedna, da jih dobijo. Zaenkrat bri?ejo ok.

 

Po petih letih je ?as za menjavo brisalcev na moji M3, zanima me kje jih kupujete oz. kje ste jih najceneje dobili? Na servisvu bi me verjetno kar opalili. Sem sli?al da so Boschevi bolj?i kot Champion, ali je to odvisno od modela do modela?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Ali imate izku?nje s samomonta?o Bosch AeroTwin metlic za brisalce na Mazdi6? Prvi? jih bom montiral, pa me zanima, ?e je imel kdo pri tem te?ave.

 

Hvala!

 

Ni sploh te?ko.Jaz sem jih prav pred par dnevi dal gor.Edino tisto plastiko na brisalcih je malote?je dvignit gor,samo gre.Rabi? enih 5 minut. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so Boschevi za?eli ropotat ko svinja po pol leta, zanje sem dal okrog 30?.

Nadomestil sem jih z no name aero varijanta za 9? (ebay.uk), ki so zaenkrat super. :bravo:

 

meni so super-menjam jih 1x na leto in nikoli nisem imel problemov. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem za trojko dobil nove original na servisu ceneje kot so Boschevi, Champion ipd., pa moram povedat da so original res super, sedaj ?e pomoje da skoraj 2 leti delajo BP. Sem bil nad ceno presene?en (pa nisem za noben popust fehtal ipd, pa? redna cena), mislim da je bilo okoli 30 EUR za oba. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem letos po treh letih in 85.000km prvi? zamenjal brisalce (tolk ?asa mi zdr?ijo zaradi redne uporabe ReinX-a) in sem na petrolu vzel Trico Neoform http://www.trico.eu.com/si/neodvisen-trg-n...tlic-brisalcev/ in zaenkrat sem zelo zadovoljen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem sprobal 2 tipa poceni brisalcev, te tanove oblike. Nad obema sem bil razo?aran.

 

Prvi so bili neka poceni varianta iz Leclerca, po 6,5?/kom, brisali so katastrofalno.

 

Drugi so bili tudi ena ?unga-lunga varianta za 10?, ko mi jih je majster montiral, mi je zvijal roko brisalca, da je sploh povsod brisalo... recimo da je v optimalnih pogojih dobro brisalo. Seveda so mi bile zvite ro?ke grde in sem jih ?el ravnat, posledica pa je bila da je spet brisalo za en drek. Brisalci so ?li po hitrem postopku dol.

 

Potem sem pa naletel na tole zadevo, Aerovision brisalci, sicer original Fiatovi brisalci. Po prebiranju feedbacka uporabnikov sem jih ?el nabavit, in lahko re?em le to, da je to to za ta denar. Sploh dobro delajo pri zmerni hitrosti, od 60 do 90 km/h nekje, ko jih veter lepo pritisne ob ?ipo. Cena je bila cca. 20 - 25 ? za oba brisalca.

 

?e link: http://www.fiat-klub.si/forum/viewtopic.php?t=4163

 

Kak?ni so Aerovision brisalci v primerjavi z Bosch, Valeo ali Champion brisalci? Po komentarjih so tam-tam, osebno ne bi vedel, ker nisem sprobal nobene izmed teh znamk - se mi zdijo ?isto predragi. Sem bil pa navdu?en na Valeo Silencio klasi?nimi brisalci, katere sem imel, preden sem se odlo?il, da je Xedos preve? kul avto za navadne brisalce B):D

 

Se je pa spet izkazalo, da je ?koda ?rot kupovat, ker je to stran vr?en denar + na koncu mora? orenk zadevo kupit. Dr?i kot pribito: "nisem dovolj bogat, da bi lahko kupoval poceni".

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.