Skoči na vsebino

Zavorni diski


Priporočeno sporočilo

ja sej res, Stefan iz game mi je rekel, da bo haldni vedel.

Hladni povej! :D

 

Tudi jaz (no-moja aftek) bom po?asi rabil nove diske (128k km) ?zmeden?

Info za?eljeni! :ouje:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so se za?eli tudi tresti pri visokih hitrostoh na AC, pa tud ne vem kaj bi. :ne vem:

Avto ima 40kKM...

@Boss a se da reklamirat ta shit, vem da si imel ti nekaj podobnega :(

 

LP

 

Pri 40.000km so mi jih menjali v garanciji saj sem jim lepo razlo?il, da ne kupujem izgovorov oz. umotvorov v stilu naj ne vozim po lu?ah :whatever:

 

Je pa zanimivo, da so mi pri KIA-i v garanciji izmeni?no menjavali in brusili diske do konca garancije pa mi niso nikoli solili pameti, kako naj vozim in kje. Kot beremo zadnje ?ase (Mazda 5 in filter trdnih delev) zgleda na mazdine servise zaposljujejo tudi in?truktorje pravilne vo?nje njihovih avtomobilov :wacko:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri 40.000km so mi jih menjali v garanciji saj sem jim lepo razlo?il, da ne kupujem izgovorov oz. umotvorov v stilu naj ne vozim po lu?ah :whatever:

 

Thx! :bravo:

 

Bom poro?al, kako jo bosta odnesla avto in denarnica na servisu pri 40.000!

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

kolikor sem pogledal bo 4x diski in 4x ploscice prislo okoli 400 eur

noben mi ni omenjal da green stuff slabse primejo ko so mrzle? to pa ni dobra novica, jaz rabim , da skoz dobr primejo :blink: eh zdaj treba naprej iskat...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest imam komplet zadevo in diske in plo??ice od EBC-ja in ko so hladni je mej?ken slab?e prijelo, res pa da jih dalj kot en mesec nisem mogel testirat ker je bil pol karambol, sem pa tko bral tudi na forumih da tale kombinacija ko je hladna mal slab?e prime oz. ne tako kot prime ko je segreto. Ni bilo pa nikoli krize da se nebi ustavil tako da mislim da si dobro nabavil oz. misli? dobro nabaviti in se nima? kej sekirati da bo? kam v graben zaradi tega letel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tko kot se mi je zdelo: nic en morem dobit!

kombinacija brembo diski pa ferodo ploscicie, treba cakat 3 tedne...

green stuff nimajo zadnjih

original mzda so slabsa kombinacija in dalec najdrazja

a je kaksne v avstriji ali italiji bliz meje ki to prodaja?

sploh ne vem kaj cem narest

anybody??

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dej pra?aj pri SINTER-ju

 

ta izdeluje plo??ice in diske(mislim da brembo,lucas,..)

Je pa v murglah nekje!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima mogo?e kdo kak?ne izku?nje z sintarjem ?

 

ker original ve? ne dam gor, ker zgleda da so zani?. Sicer bremze lovijo zelo dobro samo prehitro za?nejo trosit.

 

Pozabi na sinterja, raze ?e bi jih rad menjal 2X na leto.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole z zavorami je bedno..noben nic nima

na mazdi majo pa dalec najdrazje cene...komplet bi bil okoli 150.000 plus montaza :vskalo:

 

haha...LOL a si jim povedal, da kerami?nih diskov ne rabi? :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.