Skoči na vsebino

Dilema - kje tankati


cebelica

Priporočeno sporočilo

ti po?lem slikco najbolj?e fuzbal ?oge,...neb je zmogu :P

 

 

Ne, poslane fuzbalke sam res ne bi zmogu, avtorico pa z lahkoto :aaaaa::zvizga:

 

Sorry, sem mogel.... :rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 125
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

opazil sem, da pridno debatirate o tankanju... ?zmeden?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, poslane fuzbalke sam res ne bi zmogu, avtorico pa z lahkoto

 

Sorry, sem mogel....

 

Ti kr pri fuzbalki ostani. :P:lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja M6 2007 diesel DPF ima precej problemov z dizlom od petrola. Nikamor ni vlekla, pospe?evanje je bilo tko kot v posameznih sunkih...sem bil 100% da ga bom peljal na servis nastaviti parametre. potem sem slu?ajno 3 x zapored tankal Agip v BTCju in avto ?ude?no vozi brez najmanj?ega problema. Tako da sedaj kombiniram OMV in Agip, Petrola pa se bojim kot hidi? kri?a. Avto dela BP.

Failing to plan is planning to fail!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne vem samo a sem jaz klele butl al kaj. Ne glede, kje tankam men avto enak vle?e, enako pelje in enako porabi ;)

 

Najve?krat tankam Petrol in OMV zaradi pogostosti pump, Pol pa pridejo na vrsto MOL in pogojno Agip (pri tankanju mi skos ro?ko ven me?e in se prav namatram, da napolnim tank, pa ?e poraba je z Agipom malenkostno vi?ja od vseh na?tetih). :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne vem samo a sem jaz klele butl al kaj. Ne glede, kje tankam men avto enak vle?e, enako pelje in enako porabi ;)

 

Najve?krat tankam Petrol in OMV zaradi pogostosti pump, Pol pa pridejo na vrsto MOL in pogojno Agip (pri tankanju mi skos ro?ko ven me?e in se prav namatram, da napolnim tank, pa ?e poraba je z Agipom malenkostno vi?ja od vseh na?tetih). :ne vem:

 

 

se strinjam...jst tudi ne opazim razlike. Najve?krat pa tankam na Petrolu, ker na tolminskem so samo njihove ?rpalke...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne vem samo a sem jaz klele butl al kaj. Ne glede, kje tankam men avto enak vle?e, enako pelje in enako porabi ;)

Mogo?e je pa to zato, ker OMV in Petrol vozita gorivo iz istega rezervoarja :whatever: .

 

Na Agip ne grem ve? - prvi? sem skoraj vrata razbil, ko sem izstopal, ker imajo butli ?elezno ograjco 20cm nad robnikom okoli in okoli ?rpalk ?zmeden? . Da bi jo imeli samo iz smeri, od koder pripelje?, bi ?lovek ?e razumel.

 

Na OMV imajo ekstra butasto napravico za polnjenje gum. Mogo?e enostavnej?a za ne?nej?i spol, ampak za nekoga, ki bi rad vedel, koliko mu gume spu??ajo, oz. koliko je bilo tlaka v gumah pred polnjenjem, neuporabna. Pa ?e bicikel s francoskim ventil?kom+nastavek ne more? napolnit - sem OMV ravno za praznike preklinjal, ko sem ob morju na biciklu nabiral trnje v gume :huh: .

 

Lp M :)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To za agip se popolnoma strinjam glede teh neumnih ograj... :angry:

 

Drugace pa omv in petrol jaz cutim razliko...vec tak tak tak in vec dima zadaj.

 

Najboljse do zdaj shell v power diesel....

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Na OMV imajo ekstra butasto napravico za polnjenje gum. Mogo?e enostavnej?a za ne?nej?i spol, ampak za nekoga, ki bi rad vedel, koliko mu gume spu??ajo, oz. koliko je bilo tlaka v gumah pred polnjenjem, neuporabna. Pa ?e bicikel s francoskim ventil?kom+nastavek ne more? napolnit - sem OMV ravno za praznike preklinjal, ko sem ob morju na biciklu nabiral trnje v gume :huh: .

 

Lp M :)

 

 

Ti tudi poka?e koliko si imel napolnjene pnevmatike, samo ne sme? na?timat na koliko jih napolne, natakne? gor in sam napi?e vrednost, potem pa naprej tipka? do ?eljene.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,?e par ugotovitev"stru?kotov" na Mazda forumu (Italija) glede diesel goriv.

 

-Agip blue diesel(italijanski)-najmanj kadi in "ma?ina" je najmanj nemirna in glasna,malo ve?ja poraba od ostalih specialnih diesel goriv,manj?a poraba olja,avto izgleda bolj "lahek"??Po njihovem je to eden bolj?ih diesel goriv. :whatever:

 

--Shell V-power-najve?ja mo? motorja in elasti?nost,najmanj?a poraba,manj vibracij in zvok naj bi bil

"najlep?i".Minus---je najdra?ji od vseh.

 

-Tamoil-malo ve? mo?i kot Agip blue diesel,je najbolj"suh"?? diesel in edini brez serijsko dodanih raznih aditivov.

 

-ERG diesel One-najmanj?a poraba,najbolj tih.....cena ugodna,skratka po mnenju mnogih,je to najbolj?i diesel(cena-kakovost).

-Total Excellium-samo malo bolj "tih" od navadnega diesel goriva.

 

-Q8 hiQ-najbolj naj bi bil podoben Agip-ovem bluedieslu.

 

Na ?alost ve?ino teh goriv ni za dobit pri nas tako,da ne vem,koliko so te "ugotovitve" pravilne.

Iz njihovih stru?nih debat naj bi bilo razvidno,da niso vsa diesel goriva enaka(?e posebej ta nadstandardna). :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred parimi dnevi sem ?e dobil prvo fuzbalko Kappa, iz smeri OMV! :D:danzoman:

 

To use pove kje sem tankal zadnje 3 mesce! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj pa si pri?akoval od ?oge na kateri pi?e kappa? Hmmm, mogo?e je pa res samo za na glavo poveznt, ker kot kapa je ?ist OK. :bravo::bravo:

 

 

:hohoho::hohoho:

 

Mi jo doma tudi bolj gledamo, ker imam ob?utek, da bo na asfaltu takoj olupljena... :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi jo doma tudi bolj gledamo, ker imam ob?utek, da bo na asfaltu takoj olupljena... :whatever:

 

Itaq,da bi jo olupal. :D Valjda ne bojo dali zastojn ?oge za 100 ?! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itaq,da bi jo olupal. :D Valjda ne bojo dali zastojn ?oge za 100 ?! ;)

 

Pa sem mislu, da so dobra firma... :(:hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.