Skoči na vsebino

Reklamni material Mazda


wildcat

Priporočeno sporočilo

V prilogi sem vam scanirala prvi prospekt reklamnih artiklov Mazda.

 

Med nartikli najdete vse od pisal, obeskov za klju?e, potovalne opreme do obla?il.

Artikle dobite pri vsakem poobla??enem prodajalcu MAZDA

 

Lep pozdrav vsem! :)

Mazdapg1.pdf

Mazdapg2.pdf

Mazdapg3.pdf

Mazdapg4.pdf

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj stvari je kar u?e?nih sam pomojem so cene juhuhu visoke

 

?e so reklamni so potem itaq đabe. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj Wildcat povej,kak je kaj s temi stvarmi,ker me ene stvari precej mikajo! :bravo: Kje pa kak,pa za kolko jih je mo?no dobit? <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so reklamni so potem itaq đabe. :bravo:

 

Not funny :rolleyes: Ko da so tak?ni artikli pri drugih znamkah zastonj ali poceni :whatever:

 

Kje pa kak,pa za kolko jih je mo?no dobit? <_<

Pri Mazdinih trgovcih, nekaj je na zalogi, druga?e se naro?i po izbiri, cene po ceniku katerega je izdala Mazda :)

?e koga kaj zanima, me lahko kontaktira, najbolje kar z ?ifro artikla.

Za obla?ila lahko povem, da je kvaliteta odli?na, majice so zelo lepe, tista jakna RX-8 je res ?zmeden?:rozico:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se zdi, da ma tale tema v bistvu napa?en naslov... namre?, reklamni material je ponavadi za reklamirat, kar "v grobem" pomeni, da je đabe :)

 

tole tu, so pa "accessoirs", se pravi lajfstsajl obla?ila in dodatki z MAZDA logotipi :) to se pa pla?a ;) ravno tak kot ostale znamke...

 

kapitalizem rulz :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, potemtakem bi to lahko za vse znamke veljalo!? Tudi Nike - Adidas - Levi's - D&G - Armani - itn cote in obutve ne bi prodajali pa? pa ?enkali. :P

 

Ne za vse znamke...saj tudi sam reklamiram Mazda napis na svojem avtu,ker je pa? to proizvajalec ali pa recimo Akrapovi? na izpuhu mojega motorja;da bi si pa recimo ?el kupit majco Akrapovi? itd pa se mi zdi rahlo brezveze,?e jo dobim zastonj jo nosim. Dobil sem recimo zastonj Mazda kapo pa jo recimo tudi ob?asno nosim.

GOT THE HINT??

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda ma ?e itak take cene, da bi moral neki tega materiala ?e ob nakupu avta kar v havbo zmetat :D

 

Ostala EU jajca pa so pocen-zanesljiva, pa reklamni materijal ti kar v haubo nalo?ijo da komaj domov pelje? ?? :blink: ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ostala EU jajca pa so pocen-zanesljiva, pa reklamni materijal ti kar v haubo nalo?ijo da komaj domov pelje? ?? :blink: ?

 

mislim, da se je aleksander po?alil glede nalaganje stvari v prtlja?nik in da ni bilo mi?ljeno resno... je pa res, da sem jaz z avtom dobil, maj?ko, kapco, odsevni telovnik pa ?e kak?no malenkost - majhen stro?ek za prodajalca, pa lepa poteza za kupca :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

v gama centru (btc) oziroma A-cosmosu, ?martinska, nimajo obeskov in trakov za klju?e :( . vpra?al, ker bi imel.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

suicidal - kaj naj ti na to odgovorim :ne vem:

ponudba je, stvari se da naro?it, ?e pa komu ni v interesu pa ne morem pomagati :(

 

lahko samo spet ponudim tole :

?e koga kaj zanima, me lahko kontaktira, najbolje kar z ?ifro artikla.

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja mene zanima za rocko menjalnika, sifra: neki takega pise na rocki: 1 2 3 4 5 R :D

 

A ne bi raj? tisto ro?ko s ?ifro 1 2 3 4 5 6 R - baje je ?eststopenjski menjalnik bolj?i od petstopenjskega pa ?e porabo ti bo zmanj?al ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja mene zanima za rocko menjalnika, sifra: neki takega pise na rocki: 1 2 3 4 5 R :D

 

manjka ti nekaj: 6 :D

 

 

@ wildcat: ja vem, ja. una ?enska je rekla: ja, pa nimamo prav ni? (trak za okoli vratu), pri?akujem, da mi bo direktor zdaj enkrat prinesel. jah, kaj to meni pomaga. zgleda bo treba v velenje :D:bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne hocem met rocko kot ma boss...se pravi crno leder z unim krom ringom dol...pa 12345R brez 6 :)

 

Labi to pa sploh ni problem. Sposodi si od Bossa avto, premontiraj ro?ke in ?ao. Garantiram, da bo? imel potem to?no tako ro?ko kot (jo je imel) on :hohoho: .

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi to pa sploh ni problem. Sposodi si od Bossa avto, premontiraj ro?ke in ?ao. Garantiram, da bo? imel potem to?no tako ro?ko kot (jo je imel) on :hohoho: .

 

To je pa ?e nagovarjanje na kaznivo dejanje. :wacko:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa ?e nagovarjanje na kaznivo dejanje. :wacko:

 

Ma kje pa. To pa ne. Jaz pa ?e nisem tak. Le kako lahko pomisli? na kaj takega? Groza... :blink:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.