Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Odvisn kaj zate pomen 'dost', g. Javar je identi?en avto nateral preko 250kmh po ?tevcu! :danzoman:

 

Popravljam ne original ?tevcu, ampak DH ki bere direkt iz senzorjev ABS-a in ?e dodatno z GPS, razlike je blo cca 2-4 km/h

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ne morem verjet, da gre avto z 166 konjev 250km/h po ravnem

moram biti tam pa videt na lastne oci...ni teorije za kaj takega...razen ce mazda laze in 2.3 ima 200+ konjev

 

Od cetninske v kr?kem proti ?ate?u, brez vetra, zunanja temperatura 8-12 stopinj, brez premi?nih ovir in pol se lahko samo ?udi?. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je hrib navzdol? Labi, men tut ni jasn...

 

Ne popolnoma naravnost je(ni gor dol),samo potem zavije malo v desno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne popolnoma naravnost je(ni gor dol),samo potem zavije malo v desno.

 

Ni ?ist naravnost, mal je padca, ker ?e ne Krka in Sava ne bi mogli dol te?t :blush: ampak vseeno ni tolk padca, da bi tolk vplivalo na top speed.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, ne vem kolik?na naj bi bila najvi?ja hitrost za mazdo 323F (Ba) z 1.5 mlin?kom, ampak jaz sm jo najve? stisnu 170 km/h (ob varnih pogojih seveda)... sam pol je za?el veter v kabino vdirat, ker je prva ?ipa slabo zasilikonirana :P Sej ve? kot to jo itak ne mislim nikoli pritisnit, da se mi ne bo v ogledalu kdaj narisala ?koda octavia RS z v?ganimi modrimi lu?kami na strehci :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, ne vem kolik?na naj bi bila najvi?ja hitrost za mazdo 323F (Ba) z 1.5 mlin?kom, ampak jaz sm jo najve? stisnu 170 km/h (ob varnih pogojih seveda)... sam pol je za?el veter v kabino vdirat, ker je prva ?ipa slabo zasilikonirana :P Sej ve? kot to jo itak ne mislim nikoli pritisnit, da se mi ne bo v ogledalu kdaj narisala ?koda octavia RS z v?ganimi modrimi lu?kami na strehci :P

 

Nima jih na strehi, ampak v kabini na zadnjih vzglavnikih. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cele trojane se je vozila ?kodi?ka za mano pa ni mela nobene lu?ke zunaj, samo 2 modela ki sta mi sledila vsak centimeter.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cele trojane se je vozila ?kodi?ka za mano pa ni mela nobene lu?ke zunaj, samo 2 modela ki sta mi sledila vsak centimeter.

 

tist Mondeo, ko sm ga prehitu 5 mescev nazaj tut ni mel nobene vidne lu?ke

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za lastnika tega avta denarna kazen ni problem...

 

Pike tud ne. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.