Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti nkol ji ni dost.

 

ampak res... ?e dobr, da je enkrat na mesec za en teden teta s krvavca na obisku, da si vsaj mal opomorem.

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. - ?e kdo misli, da se prto?ujem se krepko moti :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak res... ?e dobr, da je enkrat na mesec za en teden teta s krvavca na obisku, da si vsaj mal opomorem.

p.s. - ?e kdo misli, da se prto?ujem se krepko moti :D

 

No pol sem pa jaz mislil, da je samo moja nimfomanka :P Pol pa pravijo da mo?ki nonstop ho?emo...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol sem pa jaz mislil, da je samo moja nimfomanka :P Pol pa pravijo da mo?ki nonstop ho?emo...

 

Jebenti a so vse iste ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti a so vse iste ? :ne vem:

 

Jah nevem no. Bo morala kak?na predstavnica to povedat.

Saj ne, sodelavec nonstop jamra da sex-a 1-2 na teden... Tak da o?itno tudi tak?ne obstajajo.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha :hohoho:

Fantje, ?e mal pa se mi boste za?el smilt :D

 

A me zamena? za 1 tedn ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa n? hopa cupa.... sam ob ve?jih praznikih ?e je dobre volje.... :aaaaa:

 

Mogo?e pa na mazda?e pada ;)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni to zanimivo - ve?ina jih je v skrajnosti al bi skoz, da misli?, da ti bo kar odpadu - druga skrajnost je pa tista, ki ji mora? cel riual dvorjenja in romantike priredit, da se le tolk omeh?a, da vsaj ne zgleda, da ji ni do seksa.

 

 

Mejdu? ampak kje pa so tiste vmes? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jej, pij in kavsaj - za ve?nost se ne ravsaj, je dejal na? najve?ji pesnik (rojen 3.12.1800)! :danzoman::bravo::P:rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni to zanimivo - ve?ina jih je v skrajnosti al bi skoz, da misli?, da ti bo kar odpadu - druga skrajnost je pa tista, ki ji mora? cel riual dvorjenja in romantike priredit, da se le tolk omeh?a, da vsaj ne zgleda, da ji ni do seksa.

Mejdu? ampak kje pa so tiste vmes? :ne vem:

 

Ma bi ?lovek rekel, da so verjetno tiste vmes lej***ke :D

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.