Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Jaz sem imel danes zelooooozdravo kosilo... Dunajca, pe?en mlad krompir in BREZ SOLATE :hohoho:

 

 

Aaaam.... to?no to sem jaz jedel danes.... Pr Rogovilcu u ?rnu?ah.... jami njami... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je lojz ona pol me zanima s cem preseneca zeno iznenada od zadi? :D

 

ne vem,verjetno ne re?e "a vidi mi ruke"- spredaj. :dudek::blink:

 

Jaz sem imel danes zelooooozdravo kosilo... Dunajca, pe?en mlad krompir in BREZ SOLATE :hohoho:

 

res zanimivo-enako jaz +zraven ?e sv.pe?enka+solata (paradi?nik,mladi fi?oleti).njami njami...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi - lahko da si tota Lojzka pol kak?nega "plasti?njaka" prve?e okol pasu in opravi svoje poslanstvo - hehe!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa,?e je Lojz ona? ?zmeden?:zvizga:

 

Hmmmmm, ?e sm pa jaz Lojzka in ?e se ozrem v svoje gate, pol vam moram povedat, da imam potemtakem zeloooooo, velik ??egetav?ek in pod njim dva velika hemeroida.

Z jo?ki se pa neb glih hvalu. Upss...hvalila....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e raj preidemo od besed k dejanjem - pravijo namre? da folk najve? debatira o tistem ?esar mu najbolj manjka!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, zakaj se v tem Sex chat-u tako malo debatira? A ni? ne sexate?

 

Dejte me vsaj ?ez dan pustit, ker ?e zve?er-pono?i nimam miru. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma malo po?ivil :blush: pol doma?e klobase liter mleka in sem nafilan kot telefon, pol pa ....

 

Ne bi vedu, ampak tale PUPA veliko govori o sexu, pa stavim da ona ve?krat sexa kot pa ti zabeljeno je?.

 

A jo pozna? al si bil ti tist na brzaka ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

A jo pozna? al si bil ti tist na brzaka ? ?zmeden?

 

Jo poznam. Pri ma?i skup sediva in ko pobo?no skupaj moliva in kle?iva, mi v?asih potem pomaga vstat, ker mene v?asih kr? za koleno zagrabi. Pa jo med dvigovanjem malo bolj ?vrsto primem in se jo okol pasu in plju? oklenem.

Mo?na punca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo poznam. Pri ma?i skup sediva in ko pobo?no skupaj moliva in kle?iva, mi v?asih potem pomaga vstat, ker mene v?asih kr? za koleno zagrabi. Pa jo med dvigovanjem malo bolj ?vrsto primem in se jo okol pasu in plju? oklenem.

Mo?na punca.

 

Mi zaupa? v katero cerkev hodi, se bom ?e js prekr?il in 3. v lafu prestopil cerkveni prag ? <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi zaupa? v katero cerkev hodi, se bom ?e js prekr?il in 3. v lafu prestopil cerkveni prag ? <_<

 

Ne! Teb ne povem, ker si preve? ?vekast in bo? vsem na forumu s?en?al, pa vas bo pol polna cerkev mazda?ev, ki nebi mogli vstat iz kle?e?ega polo?aja in bi ?akali da vas pol Sabinca pobira. Jaz bi pa zvisu.

Ne!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bi loh ?e Osenarjeva pa ?pikova uleteli pa k?na Lendero teta, da se neb Sabinca sama matrala, halo? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne! Teb ne povem, ker si preve? ?vekast in bo? vsem na forumu s?en?al, pa vas bo pol polna cerkev mazda?ev, ki nebi mogli vstat iz kle?e?ega polo?aja in bi ?akali da vas pol Sabinca pobira. Jaz bi pa zvisu.

Ne!

 

Mislim da to ni potrebno, ker domnevam da so na forumu vsi uporabniki vsaj pismeni in si bodo sami prebrali ?e bo? napisal. ?zmeden?

 

Pomoje te skrbi nekaj drugega, kar je med potjo do tam,... <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bi loh ?e Osenarjeva pa ?pikova uleteli pa k?na Lendero teta, da se neb Sabinca sama matrala, halo? :)

 

Ja noooo, tako me pa spet ne boli koleno, da bi me morale 4 pohotne kobile dvigovat!

No ja....al pa me..... Si me spomnu zdaj, da me tud tadrugo koleno boli....pa rosfrejast umetni kolk me tud trga kadar je tako ?udno vreme....

je hudi? to.... v cerkvi med kamnitimi zidovi ?lovk lahko revmo fa?e...ampak se spla?a...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja noooo, tako me pa spet ne boli koleno, da bi me morale 4 pohotne kobile dvigovat!

No ja....al pa me..... Si me spomnu zdaj, da me tud tadrugo koleno boli....pa rosfrejast umetni kolk me tud trga kadar je tako ?udno vreme....

je hudi? to.... v cerkvi med kamnitimi zidovi ?lovk lahko revmo fa?e...ampak se spla?a...

 

Glede na to kolk cerkev pokasira ?ez leto neobdav?enega, bi se lahko vi prito?il da vam naka?ejo nekaj ??? da si boste privo??il kako masa?o, toplice, ...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to kolk cerkev pokasira ?ez leto neobdav?enega, bi se lahko vi prito?il da vam naka?ejo nekaj ??? da si boste privo??il kako masa?o, toplice, ...

 

Ma kaj toplice, CX-7!

:)

 

Drugac pa je lep primerek gori?anski grad, Rode tro?i miljone na njem, ljudje naj kar se denar dajajo.

 

Ampak moram pa priznat - KON?NO nekdo ki je to razvalino zopet postavil na noge, res je lep sedaj!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

In Mazda?i, ktera izmed "dvoj?ic" vam je bolj v?e?? :blush::ljubezen::ouje::rozico:

 

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/foto-...ri.html#gallery

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Kaj menite o tejle ma?ki, matrmilo, straej?a ko je bl je - uuu :ljubezen::bravo::blush:

 

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/gole-...ksi-carmen.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.