Skoči na vsebino

Zimski ?korenj?ki


Boss

Priporočeno sporočilo

pa ne me sekirat kaj ce pa sm ne ucena dusca pa jih neznam gor dat!!! :P:P

 

pa tud ce bi jih znov nebi sle gor!!! :hohoho:

 

?e ti je kej v tola?bo, ob?utim natikanje verig na kolesa kot, da me nekdo kaznuje, ker nisem bil priden :hohoho:

 

 

Druga? pa imam z njimi slab izku?nje saj, ko sem se zadnje z njimi vozil so ketne rahlo po?kodovale gumo, ki je nato dobila bulo. Tko, da so pri meni ketne ?isto zadnja re?ilna bilka, ko vse drugo prej odpove.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko, da so pri meni ketne ?isto zadnja re?ilna bilka, ko vse drugo prej odpove.

 

se pravi, gre? raj? pe? :blink::hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi, gre? raj? pe? :blink::hohoho:

 

hehe, to je pa ?e ekstrem

 

zenkrat sem ?e vsaki? tud v hudem snegu prilezel v na? hrib (200m vi?inske) tako, da ni bilo potrebe posegat po skrajnih sredstvih (verige ali pa pe?ibus)... je pa res, da ko zbiram gume mi je najbolj pomemben podatek, kolik?no vle?no silo lahko ustvarijo v vo?nji po snegu - in pol pride do razlike, ko sosedje ostanejo v dolini jaz pa ne :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sedaj pa ?e po?asi napovedujejo sneg do ni?in in bo potrebno res zamenjati z zimskimi gumami :(

 

Kaj a so ga napovedal? :blink: Prav zakon je ko ni snega ja kaj ?mo bomo pa mal driftal tud tisti ki smo na FWD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa i??em jeklene feltne(15"),ker mi je 16" alu felten ?koda za po soli in pesku ...

...?e sre?a da mi na primorskem hodimo skoraj ?e z kratkimi rokavi okoli :danzoman:

...tudi jaz ne bi dajal gor verig...sem jih enkrat na prej?njem avtu gor dal,pa mi je ves blatnik stouklo :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa i??em jeklene feltne(15"),ker mi je 16" alu felten ?koda za po soli in pesku ...

...?e sre?a da mi na primorskem hodimo skoraj ?e z kratkimi rokavi okoli :danzoman:

...tudi jaz ne bi dajal gor verig...sem jih enkrat na prej?njem avtu gor dal,pa mi je ves blatnik stouklo :whatever:

 

Pa saj tam dol vam ni treba met ne zimske obutve ne verig! :rispekt:

 

U?ivajte na 16+ sredi decembra! :jupiii:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za dans imam v planu spet montirat letne gor, sicer pr moji legendarni sre?i, bo pa pol ?e jutr sneg! <_<

 

Drga? mogo?e niti neb letnih gor daju, ampak mam glih aluminijke nanov polakirane, pa da vidmo kako makina zgleda z 205kami, itak je to u planu samo za par dni!

 

Bom pa mev zimske kar s sabo u kufru teh par dni, kot prvo zarad copov, kot drugo zard event. snega! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za dans imam v planu spet montirat letne gor, sicer pr moji legendarni sre?i, bo pa pol ?e jutr sneg! <_<

 

Drga? mogo?e niti neb letnih gor daju, ampak mam glih aluminijke nanov polakirane, pa da vidmo kako makina zgleda z 205kami, itak je to u planu samo za par dni!

 

Bom pa mev zimske kar s sabo u kufru teh par dni, kot prvo zarad copov, kot drugo zard event. snega! :ne vem:

 

haha, lol ... ti nisi resen :bravo::jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja o?itno sem kot Ross Bravn totalno faliv taktiko, do zdej ko ste nekteri fural letne, sem mev jz ?e ve? kt mesc zimske in jih kar mal oguliv, zdej ko bodo pa dejansko potrebne zimske, bom pa letne vozu! :P

 

Pa ?e Boss - mogu bi vidt v primeru snega, kak?en klanc moram zvozt do svojga gradu! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

zdaj mam se jaz zimske gor... :( ceprav se vedno ne vem, ce sem se prav odlocil :ne vem:

 

Mislim, da po?asi prihaja prava zima in ?e bo podobna lanskemu februarju, potem grrrrrrrrrrrrrr!!! :angry:

Po moje si kar prav naredil.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.