Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

-21kg nardi svoje,..tko da kr verjem :(

 

OK, no, to je res dosti (-21kg)...jaz sem najve? shuj?al 18kg v 4. mesecih samo je to bilo pred 10. leti ...sedaj jih je ?e nekaj nazaj pri?lo - pa ?e ne vse... :hohoho::pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no sj delam intenzivno na tem da grejo ?e une k so preve? stran,..in se mi zdi da bo te?ji teh 5-6 dol spravt kukr pa use predhodne :(

 

pa predvidevam da se teb ni n? na ko?arci poznal? :hohoho:

 

Seveda se je - samo pri meni je bilo to pozitivno... :hohoho: ...pa saj "A" jike so tudi lahko sexi... :aaaaa: :macek:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa bi se jaz (kot deklica seveda) zelo te?ko odlo?il - da bi se dal rezat, ?e ni nujno zaradi zdravja - druga?e pa povej, ?e bo? iskala sponzorje...

Sedaj pa sem la?en postal - grem papat Vitalis z jagodami pa malo mlekeca - byby :rozico:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuuuu sam na kafe grem pa je ?e full napisanega.......se vidi da resno delate in jemlete stvari!!!!!

Drga? pa Allyssa vse ?estitke nad tvojim dose?klom :rispekt: , kar se pa jo?k ti?e se pa treba masirat kot je pokazala Sa?a Lendero :D pa bo :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho:

ha ha,..Sa?ka pa masa?a ja,..sam ni povedala a se je treba masirat pred operacijo al po njej.

Ker moja sestra je ?la tud nos operirat pa se je mogla pol masirat zarad limfnih ?lez,..ji morm re?t da nej za?ne govort da si je z masa?o zman?ala nos :hohoho::bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zato pa je ?la raje sedaj na kolena ker jo?ke niso zapalile!!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zato pa je ?la raje sedaj na kolena ker jo?ke niso zapalile!!!! :hohoho:

 

Nasledn njen hit bo ziher nekje vmes med jo?ki in koleni. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo::rispekt:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Manjka samo ?e ena vrstica, kjer bi pisalo, da sta sponzorja ?lanka toba?na industrija in industrija kave :P

 

aja, pa poglej si film z naslovom Thank you for smoking oziroma po slovensko Hvala ker kadite :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm mislu da polcaji jedo bl zdravo hrano! :ne vem:

 

http://24ur.com/naslovnica/svetkanala/svet...410_3094544.php :hohoho:

 

Vsaj to je res da ne te?ijo ?e "navadni" ljudje tm parkerajo...o?itno razumejo kaj pomeni biti la?n :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ally,kak te zgleda low fat varijanta bureka?? ;)

 

am,...kup? polnozrnat testo,..da? skuto 10%m.m. en al pa dva jaj?ka,..umes ume?a? en cottage cheese, mal soli? in mislm da je to to,..da? pe?t za ene 20min na konc pa zalije? s slano vodo,..in pe?e? ?e ene 20min. In to je to,..men je ful dobr,.. :aaaaa:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alisa a ti sploh je? kdaj kej pa da ni poudark na "lov fet" sceni, madona enkat se ?vi, ne mor? zdej ?ist usake mini zadevce poslat u laboratorij na analizo! <_<:whatever:

 

Sam da nav nakonc po telih recepturah kdo tkole zgledu! :(

 

http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/...411_3094606.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

valda,..mam day off 1x na tedn,..sm ugotavlam da jih morm skenslat na 1x na mesc,.. <_<

 

in dobro jutro,..neki je da se dobesedn shira?,..neki je pa huj?anje po pameti,..kjer so obroki 5-6x na dan,..vklu?eni tko kompleksni OH, kukr zdrave ma??obe in velik beljakovin in vitaminov in usga,..

 

ne mi zdj use u en ko? metat,.. :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi,da ti malo preve? komplicira? s to hrano. :P ?e vedno je najbolj?a dieta in tudi najbolj efikasna ta-majn jej in se ve? gibaj. :bravo: Da bom pa na vsako sestavino gledal,to pa mi ni. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi,da ti malo preve? komplicira? s to hrano. :P ?e vedno je najbolj?a dieta in tudi najbolj efikasna ta-majn jej in se ve? gibaj. :bravo: Da bom pa na vsako sestavino gledal,to pa mi ni. :whatever:

 

mnja,..brez gibanja ni ?ist n?!!!

 

druga? kalorij tud js ne ?tejem,..se pa dr?im tistga kar mi pa? nejbol pa?e in so zravn tud rezultati,..that's it :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poki jz tut mislm da zdrav na?in huj?anja ni ko ma? u kuhni prleplen (ala prometni znak), da je znak na kermu so prepovedani ?lani pribora, ampak ?imve? gibanja, ?e npr. namest fjakanja s strojem do vsacga vogala, da gre? mav pe?ake, al pa na bajk itd. :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.